Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 39 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπόν η ημέρα ενδεικτική. Πάμε στον αγώνα τώρα την είχα βάλει στο ματι απο καιρό ήθελα να πάω με μία πραγματική πορνοστάρ κ τελικά δεν έπεσα έξω παω χοτελ κανω μπάνιο κ περιμένω το αστέρι χτυπάει η πόρτα κ ανοίγω κ βλέπω ένα γλυκό κ όμορφο κορίτσι φιλάκι για να σπάσει ο πάγος δυο κουβέντες κ πάει για ντουζ βγαίνει μετά απο λίγο πετάει την πετσέτα κ έρχεται στο κρεβάτι εεεεε αυτο ήταν αρχίζει τα φιλιά σε όλο το σώμα μ εγω έπιανα τής βυζάρες της αν κ σιλικόνη μου άρεσε η ρόγες της είχαν γίνει κάγκελο το μωρο έπαιρνε τον πούτσο μ στο στομα της το τσιμπούκι της πολύ δυνατό κ υγρό τέλειο εγω έπαιζα με την μουνάρα της έχει δυο μουνοχειλαρες σουπερ μετα την βάζω ξάπλα στο κρεβάτι κ της κάνω ένα τρελό γλύψιμο μέχρι την κολάρα της βάζω καπότα κ την περνώ στα 4 τέλειο στήσιμο τούρλα η κολάρα πολυ δουλεμένη έτσι έβαλα κ λίγο δάχτυλο το μωρό φώναζε εγω την καρφωνα με πολύ δύναμη στην μουνάρα της το τέλος με βρήκε να χύνω μέσα στην καπότα κ βαθιά μέσα στο μουνάκι της πάει για μπάνιο κ μετα εγω είχαμε μια χαλαρή κουβέντα κ πάνω στην κουβέντα κάνει μια κίνηση κ αρχίζει απο μόνη τής το τσιμπούκι με πολύ σάλιο κ πολύ βαθύ πέρασμα καποτας σε κανονική στάση αρχίζει ο αγώνας με πολύ δυνατό σφυρί απο μενα για 10 λεπτά τα έδωσα όλα το μωρό εκεί σηκώνομαι όρθιος την βάζω στον τοίχο να ακουμπά με τα χέρια της κ εγω απο πίσω την καρφωνα στην μουνάρα δεν άντεξα κ πολύ βγάζω καπότα κ της λεω πάρτον στο στόμα τρελό τσιμπούκι λέμε κ το τέλος ήρθε πάνω στά βυζιά της το μωρο αξίζει αν κ 200ε είναι πολλά αλλα αλλα αυτά απο μένα αστέρι πιστεύω να τα πούμε παλι είσαι πραγματική πορνοστάρ μπράβο σ..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 09, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anallover21, parpar, TASSOS karipidis και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Νοεμβρίου, 2017
βαλε και καμια τελεία ρε μαστορα ....Προσκύνημα
09 Νοεμβρίου, 2017
Αχ τσόντα είναι η κυρία!!! Για να δούμε αν θα τα καταφέρουμε και εμεις οι φτωχοί. Το κωλαράκι το πήρες δεν κατάλαβα είναι μεσα στην τιμή νομίζω, γιατί εμένα μου βάλαν χέρι που δεν πήρα της ΛίζαςΚαπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2