Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 19 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με την αλεξανδρα βρεθηκα προσφατα έπειτα από εύκολη συνεννόηση με την ευγενικη τηλεφωνητρια του γραφειου.Εφτασα στην ωρα μου και οταν ανοιξε την πορτα η κοπελα αντικρισα ενα κοντοπουτανο γυρω στο 1.55 με ψηλοτακουνα και κοκκινο φορεματακι.Μολις το εβγαλε και αφαιρεσε τα παπουτσια κατάλαβα η κοπέλα ότι ήταν υπερβολικά μικροκαμωμενη με ανυπαρκτο στήθος και μετριο προσωπο.Αντιθετα η συμπεριφορα της ειναι παρα πολυ καλή,φιλική και χαμογελαστή απ το πρώτο λεπτό σε κάνει να νιώθεις ότι είσαι με την φίλη σου.
Στο κυρίως πιάτο ξεκινήσαμε με γλωσσοφιλα και στην συνέχεια κάποια σύντομα προκαταρκτικα με γλύψιμο στις ρώγες και στον λαιμό μου όπου χρησιμοποιουσε πολύ καλά την γλώσσα της.Μετεπειτα ακολουθησε πιπα και περιποιηση της ευρύτερης περιοχής,η πίπα της ήταν εξαιρετική με παιχνιδια της γλωσσα της στην βάλανο σε όλο μου τον κορμό και συνεχόμενα ντιπ παρόλο που το στόμα της είναι μικροσκοπικό.Στο σεξ δοκειμασαμε 2-3 στασεις χωρις χρηση τζελ με καλη συμμετοχη απ την αλεξανδρα.Δευτερο γυρο δεν δοκειμασαμε διοτι ειχε μεινει λιγος χρονος και αναλωθηκαμε σε συζητηση για διαφορα θεματα.
Το αν θα ταν ξαναπαρω δεν ξερω αλλα σε γενικες γραμμες μπορω να πω οτι εμεινα ευχαριστημενος αλλα η εμφανιση της με χαλασε λιγο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.166
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, mad_max, JOHN-PLAYER-SPECIAL και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού