Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 440 10
Μασατζίδικα 642182
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Πρωτίστως να πω ότι καλά να πάθω. Ήθελα να δοκιμάω κάτι νέο, αλλά όταν είσαι κάποιος σαν εμένα που τα μετράς τα λεφτά και δεν τα βρίσκεις έτοιμα, οφείλεις να ξέρεις καλύτερα. Όταν έχεις 2-3 καλά στανταράκια, γιατί να θες να ψάχνεσαι συνέχεια; Άρπα την τώρα!

Λοιπόν η Αντριάννα είναι ένα προ-μιλφ με ωραίο πρόσωπο και μέτριο σώμα (στο σαλονάρισμα φαίνεται καλύτερο, προσοχη) με κάποια καλά πιασίματα. Και εκεί τελειώνουν και τα οποιάδηποτε προτερήματα της συγκεκριμένης "επαγγελματία''.

Καμία ατμόσφαιρα, καμία διάθεση για παιχνίδι, ενώ απέφευγε και τα φιλιά (οκ, αυτό δεν μπορώ να το απαιτήσω, το δεχομαι). Προσπαθούσα λίγο εγώ με χουφτώματα και γλειψίματα να φτιάξω λίγο ατμόσφαιρα, εκείνη στεκόταν σχεδόν σα το αγγούρι. Κατάλαβα απο εκείνη τη στιγμή ήδη πως θα έτρωγα φόλα. Ξαπλώνω στο κρεβάτι, αρχίζει μια τυπική, διεκπεραιωτική πίπα, με πολλές "χειρωνακτικές" διακοπές, ενώ για καραμέλωμα @@ ούτε λόγος, παίζει να έριξε ένα φευγαλέο γλείψιμο και δεν είμαι σίγουρος ούτε και για αυτό. Μου ανακοίνωσε επίσης στην αρχή της πίπας ότι δεν δέχεται τελείωμα στο στόμα, ενώ και όταν άρχισα να κάνω προσέγγιση για δαχτυλοσκόπηση, μου το απαγόρευσε και αυτό. Γενικά δε με πειράζει όταν κάποια κοπέλα έχει κάποια συγκεκριμένα όρια που άλλες δεν έχουν. Σαφώς βέβαια θα περάσω καλύτερα με τις άλλες, αλλα αυτό δε σημαίνει ότι δε μπορώ να περάσω και καλά με κάποια που έχει κάποια απαγορευτικά, άλλα ξέρει να ανάβει έναν άντρα. Η συγκεκριμένη αμβιβάλλω αν ξέρει να ανάβει ακόμα και το μάτι της κουζίνας. Χρειάζεται προσπάθεια αρκετή απο μέρους σου για να ερεθιστείς με τέτοιες υπηρεσίες.

Της λέω στη συνέχεια να ανέβει να κάνουμε 69, ανεβαίνει με βαριά καρδιά, πάλι φουλ διεκπεραιωτική, καμία κάβλα whatsoever, ενώ οι διακοπές για φραπάρισμα αυξήθηκαν ακόμα περισσότερο, σε σημείο που της την είπα, γιατί είχε αρχίσει να γίνεται τραγικό. Δεν διαπίστωσα προσωπικά κάποια κακή υγιεινή, όπως είδα σε μια άλλη κριτική. Την κατεβάζω γιατί δεν υπήρχε καμία κάβλα, αρχισα να της δινω οδηγίες που να με γλέιψει και με τι ρυθμο να δουλεύει γλώσσα και χέρι (που φράπαρε), ώστε να φτιαχτώ λιγο. Κάτι έγινε έτσι (με πάρα πολλή δική μου εγκεφαλική προσπάθεια) και μετά σηκώθηκα, εκείνη στήθηκε στο κρεβάτι και την πήρα έτσι για λίγο, αφού κατέβαλα υπεράνθρωπή προσπάθεια να μείνω καβλωμένος και να τελειώσω όσο το δυνατόν γρηγορότερα, ώστε να μην επέλθει η πτώση και άντε να σε επαναφέρει αυτή.

Αφού τελειώσαμε με το σεξ, με ρωτάει "θες μασάζ;". Της απαντάω "άμα θες" και ήδη έχω αρχίσει να ξενερώνω και σε αυτό το κομμάτι. Δηλαδή άμα της έλεγα όχι, θα έφευγε;Δεν πλήρωσα για μισή ώρα με σεξ και μασάζ;Πρέπει να κάθομαι μετά να το διαπραγματεύομαι μέσα στο δωμάτιο; Είμαστε καλά; Το μασαζ της φουλ βιαστικό και ερασιτεχνικό, σχεδόν αρχάριου. Ακόμα και σε στούντιο μου έχουν κάνει κλάσεις ανώτερο. Επιπλέον με ρώτησε αν θέλω να βάλει κρέμα ή να μου κάνει χωρίς. Δηλαδή τώρα τι να πεις; Μασαζ χωρις κρέμα ή λαδι; Ελεος! Σάστισα απο την ασχετοσύνη της, εν τέλει της είπα να βάλει κρέμα, με πασπάτεψε εκεί το πολύ κάνα 5λεπτο και μετά με ξαναρωτάει "θες και άλλο;". Ε εκεί επήλθε το πλήρες ξενέρωμα. Της λέω "οχι, είμαι κομπλέ". Νομίζω κατάλαβε και εκείνη ότι ξενέρωσα και ήρθε μετά να μου τρίψει λίγο και τους ώμους απο μπροστά, όπως κάθισα στο κρεβάτι. Η ψεύτικη ευγένεια μετα την σχεδόν ξεπέτα είναι κλασική κουτοπονηριά των τάνων και δυστυχώς για εκείνη δεν πέτυχε τον κοπό της, αφού αυτή η κριτική είναι απαραίτητη ώστε να γλιτώσουν άλλα 60ευρα στο μέλλον. Ευτυχώς που με φώτισε και δεν πήρα το πρόγραμμα των 80€. Θα τα έκλαιγα ακόμα περισσότερο.

Σημειωτέον, το όλο σκηνικό κράτησε λιγότερο απο μισή ώρα. Επομένως ούτε σε αυτό το επίπεδο πήρα ό,τι πλήρωσα.

Εν τω μεταξύ μέχρι να σκουπίσω λίγο την κρέμα (δεν προσφέρθηκε να με καθαρίσει με οινοπνευμα όπως κάνουν πολλές κοπέλες, αλλά εδώ δεν έκανε άλλα και άλλα θα μου πεις...) και να προλάβω να ρίξω λίγο νερό επάνω μου είχε ήδη μπει στο δωμάτιο να δει "αν είμαι καλά". Της λέω "καλά είμαι". Μέχρι να τελειώσω το ντουζ μου και να ντυθώ είχε μπει άλλες δύο φορές στο δωμάτιο, σα να προσπαθούσε να με διώξει άρον-άρον, πράγμα που της το είπα κιόλας.

Εν κατακλείδι, ακόμα και 30€ να έδινα για αυτή τη συνεδρία θα μου κακοφαινόταν. Τα 60€ προσωπικά τα θεωρώ εξαπάτηση. Μακριά απο "επαγγελματίες" που δε σέβονται τον κόπο μας. Αν δεν μπορούν ή δε θέλουν, ας πάνε να δουλεύουν 8ωρο και να βγάζουν μετα βιάς 25€ μεροκάματο για να δουν τη γλυκα. ΜΑΥΡΟ ΣΤΗΝ ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ. Πιο μαύρο και απο τα βάθη της αβύσσου. Οσο για το συγκεκριμένο ίδρυμα, καλά θα κάνει να τσεκάρει πρώτα λίγο τις κοπέλες που φέρνει εκεί. Χάνει περισσότερα λεφτά μακροπρόθεσμα απο όσα κερδίζει όταν οι υπηρεσίες είναι τόσο κακές...
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 08, 2017
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
17
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 SnakeSpir, muffer35, Mounokwlaraki

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού