Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 134 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπον καλησπεριζω την παρεα του Bou και ειδικα την παρεα του F.F.B.B. Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
Ευκολο ραντεβούμε τη Χριστίνα στο Bill!!!!!!Μετα απο ενα τηλ. ετοιμο το ραντεβου!!!!
Η κοπελα στην ωρα της ντυμενη με ενα ωραιο κοκκινο ολοσωμο φορεμα (το σώμα όπως βλέπετε στις φωτογραφίες)
Ανετη στα social οπως κ στα ολα της!!!!!Αφού συστήθηκαμε και τα ειπαμε λιγο μπήκε για μπανακι εγω την περιμενα ειδη με την ρομπα αραχτος στην πολυθρονα ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα Με το που βγαινει κατευθειαν προς το μερος μου με χορο μπροστα μου και γονατιζοντας τον παιρνει στο στομα της με ενα ωραιο τσιμπουκι πολυ βαθυ κ υγρο ΜατάκιΜατάκιΜατάκιΜατάκι και ετσι αρχιζει ο αγωνας ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
Μεταφορα στο κρεβατι ρουφιγματα γλυψιματα πολλα και παντου απο μερος της, περασμα σκουφου και βουρ στον Αγωνα με μεγαλη γκαμα στασεων με τελος πρωτου γυρου στα 4 οπου εγινε δυνατο σφυροκοπιμα στην κωλοτρυπιδα της(πρεπει να την ακουγαν με της φωνες της μεχρι τον Σταθμο Λαρισης)ΕμμμμΕμμμμΕμμμμΕμμμμ και χυσιμο στο στομα της!!!!!!!!!!Τα οποια ρουφιξε ολα κ μετα αδειασμα στον νυπτηρα Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
Μετα απο το μπανακι μας ,αραγμα με λιγα social και ξεκινημα απο πλευρα της για τον δευτερο γυρο με ωραιο τσιμπουκι με γλειψιματα και βουρ στον αγωνα παλι, με παραπανω φωνες και δυνατοτερο ξεσκισμα με την διαφορα οτι στον γυρο αυτο τιμησα παραπανω το κωλι της και αδειασμα στην κωλαρα της Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
λοιπον,σε γενικες γραμμες Τιμή στα 80€ και με anal στα 100€ ειναι κατα εμε μια πολυ σουπερ κ τιμια επιλογη με μια πολυ συμπαθητικη γυναικα για την ηλικια της με σουπερ υπηρεσιες η οποια εκατσε 1,5 ωρα ενω ειχα παρει προγραμμα για 1 ωρα
Αξίζει να τη δοκιμάσετε...

EVIVA 9o F.F.B.B.


Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
137
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 zaloggos, mr.M, doc_lin και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού