Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 20 10
Προβεβλημένη
Μασατζίδικα 111724
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ΕΛΠΙΔΑ,,,σημαίνει ότι υπάρχει πάντα "ελπίδα" για κάτι καλύτερο,οπότε μία άλλη επίσκεψη και συνάντηση θα γίνει!Το δικαιούται γιατί έχει προσόντα.
Επίσκεψη στο Σαπφούς 101 προς το μεσημέρι που είναι βολική ώρα για εμένα.Παρουσίαση των κοριτσιών με τον νέο τρόπο που αναφέρει και ο ARHS,που δήλωσα ότι δεν μου αρέσει γιατί αισθάνομαι κάποια πίεση και δεν ξέρω πώς αισθάνονται και τα κορίτσια..Επιλογή της Ελπίδας μετά από την θετική κριτική φίλου .Είναι όπως την περιγράφουν και άλλοι,ψηλή,λεπτή,όμορφα χαρακτηριστικά και σώμα.
Πορτοκαλάδα,δωμάτιο με ντούζ εντός,πετσέτα,παντόφλες,και μπάνιο για ανανέωση.Προς το τέλος ήρθε και η Ελπίδα,σύσταση γνωριμίας και έναρξη προγράμματος 1 ώρας και 70 ευρώ.Αφαίρεση φορέματος και ανάδειξη ωραίου σώματος,ωραία μάτια και έκφραση,σέξυ εσώρουχα και έναρξη μασάζ.Αυτό είναι το αδύνατο σημείο της ,πιστεύω λόγω της πρόσφατης ασχολίας της σε αυτό το σύστημα.Μπορεί να γίνει πολύ καλύτερη εάν και εφόσον θα έχει την διάθεση να γίνει καλύτερη ούτως ώστε να συνδυάσει ένα καλύτερο μασάζ με ένα καλύτερο πρόγραμμα γιατί έχει τα προσόντα.
Το μασάζ για εμένα είναι το κύριο θέμα που όταν συνδυάζεται με ένα καλό πρόγραμμα είναι το ζητούμενο και ο στόχος.Η Ελπίδα μου φάνηκε λίγο αγχωμένη και λίγο βιαστική στο μασάζ και έτσι δεν με έφτασε στο επίπεδο ομαλής προσαρμογής για το δεύτερο μέρος στο οποίο είναι καλή και θα γίνει καλύτερη.Άνετη,δεκτική και δοτική σε όλα τα σημεία,αλληλοεξυπηρέτηση με θέρμη,καθαρή και γευστική.
Πιστεύω ότι όταν μπεί πιο πολύ στο πνεύμα του μασάζ θα γίνει μία από τις καλύτερες γιατί τα έχει τα προσόντα.
Εις το επανιδείν...
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 20, 2017
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ελπίδα
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, baroc, alpula και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Νοεμβρίου, 2017
Σωστα οσα λες.. πολυ ωραιο προσωπο..κρατιεται καλα στα 40+... Απλα να προσθεσω το χαλαρο σωμα..μικρο στηθος..και αρκετη κυτταριτιδα στα μπουτια κ κωλο..
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1