Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 173 10
Sex Studio 199283
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αν και η κοπέλα έχει άπειρες κριτικές και φαντάζομαι είναι γνωστή στο κύκλο θα γράψω και εγώ μια κριτική μιας κ την έχω πάρει αρκετές φορές και πιστεύω πως είναι καλό να μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας εδώ. Ημερομηνία ενδεικτική.

Θα αρχίσω από εμφάνιση. Γλυκούλι προσωπάκι, τα χαρακτηριστικά είναι βαλκανικής καταγωγής, απαλά μαλάκια, τρυφερό δερματάκι, πολύ μικροκαμωμένη (γύρω στα 1,55μ ίσως και λιγότερο) με μικρό στήθος, μικρό κωλαράκι και πολύ μικρά ποδαράκια πάντα περιποιημένα, βαμμένα. Γενικά δεν έχει περιττό λίπος πάνω της αλλά δε τη λες λεπτή. Έχει τις μικρές τις καμπύλες! ;)

Μιλάει καλά ελληνικά και στο δωμάτιο τα δίνει όλα. Πάντα ευδιάθετη και χαμογελαστή, μπαίνει μέσα, αρχίζει κατευθείαν να σε περιποιηται εκεί που χρειάζεται χωρίς να χάνει χρόνο. Ωραία πίπα, δέχεται σφαλιαρίσματα και άγριο γαμήσι. Γενικά μου αρέσει πολύ να πιάνω και να γλύφω τα μικροσκοπικά της πατουσάκια. Επειδή είναι και ελαφριά μπορείς να τη σηκώσεις στον αέρα εύκολα και να τη γαμήσεις όπως γουστάρεις.

Θα έλεγα για τη συμμετοχή πως είναι θετική και πολύ θερμή και κάνει ό,τι μπορεί για να με ευχαριστήσει χωρίς να δυσανασχετήσει σε κάτι και χωρίς να βιάζεται. Για να έβαζα 10/10 στη συμμετοχή θα έπρεπε να παίρνει περισσότερες πρωτοβουλίες και να είναι πιο 'φυσική'. Το λέω αυτό επειδή όταν πηδιόμαστε βγάζει κάτι ψεύτικες κραυγές σε φάση 'ναι μωρό μου ναι έτσι'. Κάποιους τους καυλώνει, εμένα δε μου αρέσει αλλά αυτά είναι γούστα.

Γενικά τη θεωρώ από τις πιο τίμιες επιλογές στον κόσμο των studio και μπορώ να τη συστήσω ανεπιφύλακτα σε κάποιον.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 02, 2017
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.224
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, LanciaRallye037

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Νοεμβρίου, 2017
μικρο βυζι οι βυζαρες της αλινας?Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1