Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 124 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Να πω πρώτα πως είμαι σίγουρος πως τη κοπέλα τη λέγαν Ηλιάνα αλλά δε κατάφερα να τη βρω στο site. Παρόλα αυτά εγώ θα γράψω κριτική μήπως τη ξέρει κανένας ή θέλει να τη βρει. Μεταμεσονύχτια επίσκεψη, έψαχνα για τη Πένυ αλλά μου είπαν πως δε δουλεύει εδώ και να μου δείξουν την Ηλιάνα. Άντε λέω οκ. Μου έρχεται γυμνόστηθη και μου λέει γεια σου μωρό μου πάμε στο δωμάτιο. Ωραία κοπέλα κ της λέω γιατί όχι. Γυρνάει στον τσάτσο και του λέει θριαμβευτικά 'Βαλ τον στο δωμάτιο!'. Παίρνω απλό πρόγραμμα.

Το στούντιο καθαρό, κάθομαι στον μαύρο καναπέ και περιμένω την Ηλιάνα. Μπαίνει γυμνόστηθη και αρχίζει να μου τρίβεται στον καναπέ. Εκεί που χαμουρευόμασταν τη ρωτησα 2 φορές απο που είναι αλλά δε πήρα απάντηση. Από το πρόσωπό της νομίζω πως θα ήταν από κάποια βαλκανική χώρα. Anyway, τις πιάνω το κεφάλι και της το βάζω στον πούτσο μου καθώς εγώ καθόμουν άνετα στον καναπέ. Ψιλομέτρια πίπα, δεν υπήρχε επαφή με τα μάτια. Τη πιάνω από τη κοτσίδα και τη βάζω να κάτσει στον πούτσο μου και αρχίζω να τη γαμάω στη θέση που βρισκόμουν. Κάποια στιγμή μου ψιθυρίζει στο αυτί να πάμε στο κρεββάτι. Καύλωσα περισσότερο, τη παίρνω αγκαλιά έτσι όπως ήταν και τη πετάω στο κρεββάτι. Με το που πέφτει της τραβάω τα πόδια, τα βάζω πάνω στους ώμους μου και αρχίζω να τη γαμάω δυνατά. Αλλάξαμε μερικές στάσεις και για τη τελική ήθελα να τη φερω πάλι στην αρχική όπου μπαινόβγαινε ο πούτσος μου μέσα της ενώ της φιλούσα τα πατουσάκια.

Κάποια στιγμή λέω πως θέλω να τελειώσω πάνω της αλλά έκανε πως δεν άκουσε. Εγώ ήμουν καυλωμένος όμως οπότε έβγαλα το προφυλακτικό, της έπιασα το χέρι βάζοντας το στον πούτσο μου και της είπα να μου τον παίξει. Καθώς μου τον έπαιζε εγώ έγλυφα τα πατουσάκια της και κάποια στιγμή εκσπερμάτωσα με δύναμη πάνω στον ώμο της (στόχευα για τα στήθη). Αυτή τρόμαξε λίγο στην αρχή, φαντάζομαι από τη ποσότητα και όταν έβγαλα ό,τι είχα της έδωσα χαρτί να σκουπιστεί.

Σε γενικές γραμμές όλα ήταν οκ. Η κοπέλα δε θα έλεγα πως είναι τοπ στον τομέα της αλλά δε μπορώ να πω και κάτι αρνητικό. Γενικά κάνει τη δουλειά της, κάνει ψευτικα βογγητά, λέει κάτι σε φάση 'μωρό μου ναι γάμα με' κτλ και μάλλον δεν της άρεσε η ιδέα να τελειώσω πάνω της αλλά με άφησε οπότε γενικά καλά.

Από εμφάνιση ωραία κοπελίτσα, γύρω στο 1,64, λεπτή αλλά αγύμναστο σώμα, ψεύτικο στήθος μεσαίου μεγέθους, το κωλαράκι μικρό με ραγάδες και το πεντικιούρ-μανικιούρ θα μπορούσε να είναι πιο περιποιημένο.

Αυτά γενικά. Ξαναλέω πως δε γνωρίζω γιατί δε την έχουν στο πρόγραμμα. Μπορεί να είναι καινούργια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ηλιάνα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.224
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού