Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Λοιπόν, η συνάντηση με την κορασίδα έγινε στα νότια προάστια. Τόσες μέρες που είναι εδώ δεν είδα καμία κριτική ενώ προσπαθούσα να την κλείσω, συνέχεια το πρόγραμμα της ήταν φουλ, άρα λέω καλή περίπτωση θα ναι Χμμμ;, και για να μην γράφουν τπτ μάλλον θα φοβούνται μην τους Κατσικογάμης Κατσικογάμης Κατσικογάμης το γκομενάκι. Τελικά έκλεισα από προηγούμενη μέρα, συμπεριφορά και επικοινωνία με το εύλογο γραφείο το ξέρετε
Η κοπέλα ντυμένη κάζουαλ, κάτι που μου αρεσει πολύ, όταν άνοιξα την πόρτα αντίκρισα μια πολύ όμορφη και γλυκιά κοπέλα πιο όμορφη από τις φωτογραφίες.
Δεν ζήτησε τα λεφτά άρα ξεκινήσαμε καλά λέω... Κεφάλι σε τοίχο!
Μετά από το μπανάκι περάσαμε στα ορεκτικά, εδώ ξεκινήσαν τα (-). Παρ ολο που λέει french kiss και GFE, τα φιλιά τα τσιγκουνεύονταν μη το ένα μη το άλλο, έλα να Κατσικογάμης Κατσικογάμης
Άντε πέρασμα λάστιχου και ξεκίνησα το κοπανημα... ένα πράμα κομοδίνο, οκ δεν είμαι κανένας πορνοστάρ αλλά και εσύ κοπέλα μου κάνε κάτι, γι'αυτο σε πληρώνω άλλωστε...
Έδειχνε ότι έκανε αγγαρεία, και όπως μου είπε μετά ήρθε να μαζέψει κάνα φράγκο για σπουδές. Με τα πολλά πολλά πάω να τελειώσω στο στοματάκι της πετάχτηκε λες και ήταν πρώτη φορά, μου λέει δεν μου το πες... τι να σου πω, αφού το γράφεις στις υπηρεσίες σου.
Απογοητεύτηκα από την συνάντηση, ίσως να μην είχαμε χημεία ίσως να μην ήταν ο Δίας στην Αφροδίτη, δεν ξέρω, μακάρι να μαι λάθος και εσείς περάσετε καλύτερα, πάντως είναι πολύ όμορφο και φρέσκο κοριτσάκι πιο πολύ για PSE κατάσταση. Αυτά τα λίγα από μενα, κάλα Κατσικογάμης σε όλους

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 05, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
960
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 blizardeye, nikos708, high voltage και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού