Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μαγια Βουλγαρα γυρω στα 25,μελαχρινο γυφτοειδες με συμπαθητικη φατσα,ωραια βυζια και κωλαρακι αφρατο και γενικα σφιχτη.Ειχα γαμησει λιγα λεπτα πριν οποτε δεν ειχα καμια ορεξη και ειπα απλα να κανω μια τσαρκα.Η κοπελα πολυ μακρια απο τα δικα μου γουστα εμφανισιακα ομως την ρωτησα τι προγραμματα κανει μου λεει με 50ε κανω γυμνο τσιμπουκι με 69 και κωλο ΓλώσσαΓλώσσα...ηταν και καλος ο τροπος της στο σαλονι οποτε λεω ας μπω να παιξουμε λιγο...φτηνα ειναι δε βαριεσαι Ματάκι

Η κοπελα μολις ειχε πλυθει και ηρθε τυλιγμενη με την πετσετα,κολλησα λιγο απο πισω της τη χουφτωσα καλα τον κωλο και τα βυζια και εβαλα και το χερι απο μπροστα και την ετριβα το μουνακι.
Εκατσε στην ακρη του κρεβατιου και μ'αρχισε ενα πολυ δυνατο τσιμπουκι με τρομερη πιεση στο πουτσοκεφαλο που σχεδον με καυλωσε και αναγκαστηκα να την σταματησω.Την ξαπλωσα στο κρεβατι και την εκανα πολυ δυνατο γλειφομουνι με δυο δαχτυλα μεσα και αφου ειδα οτι γουσταρει ανεβαζα ρυθμο ωσπου το κεφαλι μου πηγαινε σαν κομπρεσερ.
Ξαπλωσα και λιγο πανω της,της τον ετριψα και λιγο στο μουνακι,δεν ημουν ομως καυλωμενος να πω την αληθεια...
Την λεω κανε μου πιπα αλλα εκει μου κανει μια πουστια και μου περναει καποτα Θυμός...μου λεει δε πειραζει θα σε καυλωσω.

Και πραγματι με υπομονη και φοβερη τεχνικη με καυλωσε μετα απο λιγα λεπτα ενω ειχαμε ηδη γυρισει σε σταση 69 και την εγλειφα το χαλαρο κωλοτρυπιδι της.
Την εστησα απο κατω και τη γαμησα για αρκετη ωρα το μουνακι το οποιο ειχε γινει μουσκεμα και βογγουσε.Βεβαια καπου μου γκρινιαξε για την ωρα και ειχε και δικιο να λεμε την αληθεια...Της προτεινω να την χυσω στη μαπα αλλα μου λεει οχι αλλα γελαει και πονηρα...την λεω θα σε δωσω 10ευρω ασε με να σε χυσω στη μαπα γιατι ετσι δεν προκειταιΓλώσσα...και ομως αντισταθηκε το βουλγαρακι ενω πιστευα οτι θα πει ναι.
Τελοσπαντων την λεω κανε μου πιπα το δεχεται και συνεχιζει την πολυ καλη πιπα με ρυθμο,παιξιμο και πιεση στο πουτσοκεφαλο και τη ριχνω ενα δυνατο χυσιμο στο στομα της με καποτα

Συμπερασμα...η 2η συνεχομενη καταθεση ειναι παντα πλεονασμος και ειδικα αν δεν εισαι και ορεξατος οπως δεν ημουν εγω σημερα.Ομως ηταν δελεαστικη η τιμη και ασχετα που δε τη γαμησα απο κωλο τελικα η κοπελα εδειξε μια πολυ καλη σταση,εκατσε ωρα στο δωματιο εκανε φοβερη πιπα και τελικα με εκανε να την χυσω.Δηλαδη περασα και καλα ενω μπηκα για τη μαλακια μου και μονο και χωρις να θελω.Ειναι μια καλη περιπτωση,ειναι ευγενικο κοριτσι και το προγραμμα με 69 με γυμνο και κωλο στα 50ε ειναι πολυ δελεαστικο.Οποτε θα την ξανατιμησω σιγουρα μια μερα που θα ειμαι κανονικα καυλωμενος

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 06, 2017
Όνομα κοπέλας
Μάγια
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.300
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nik1410, GAMEOVER, kostkast και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού