Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 98 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Νταϊανα η γνωστη Μολδαβη,ξανθια με πολυ ομορφο προσωπο και πλουσιες καμπυλες,βυζαρες και κωλαρα...Μεγαλη φιρμα απο τα σπιτια του Βαρδαρη,το καλυτερο τσιμπουκι της πολης και γενικα μια γυναικα που κανει τα παντα για να περασεις καλα.Δουλευει πλεον στο Free house παντα πρωινη.Τη συναντησα σημερα μετα απο 3 μηνες οποτε μπηκα με 60ε για γυμνο με 69

Φορουσε ενα κοκκινο νεγκλιζε με τις βυζαρες να ξεχειλιζουν,χωρις βρακι απο κατω ειπαμε κανα δυο λογια και της ορμησα στα ορθια στην ακρη του κρεβατιου.
Αγκαλιες,φιλια,αρχισα να τη δαχτυλιαζω το μουνακι και αυτη μου επαιζε τον πουτσο που αρχισε να ξυπναει...γονατισε μπροστα μου και τον καταπιε με τη μία χωρις καμια δυσκολια κι εγω την επιασα απο την κοτσιδα και την κουνουσα μπρος πισω το κεφαλι.
Την εβαλα να κραταει κοντρα στον τοιχο κι εγω απο πισω εχωσα το κεφαλι μου στην κωλαρα της και την εγλειφα την κωλοτρυπιδα.
Πεσαμε στο κρεβατι οπου συνεχισαμε με πουτσοτριψιμο στο μουνακι και παθιασμενες αγκαλιες με ρουφηγματα και δαγκωματα στο λαιμο...
Την εκανα ενα σπεσιαλ γλειφομουνι με πιεση και γρηγορο ρυθμο και δαχτυλακι μεσα το οποιο απολαυσε για ωρα.

Ξαπλωσα για πιπα οπου εκει δινει ρεσιταλ αρχικα με αρχιδογλειψιμο και στη συνεχεια εξαφανιση του πουτσου πανω κατω χωρις ανασα.Μαλιστα σε καποια στιγμη συνεχισε χωρις χερια τα εβαλε στις ρωγες μου και με χαϊδευε.Με καβαλησε και σε 69 οπου εγλειψα παλι την κωλοτρυπιδα της και τη δαχτυλιαζα το μουνακι.

Την εστησα απο κατω,σηκωσε τερμα πανω τα ποδια της και τη γαμησα αργα και χαλαρα οπου ενδιαμεσα τη φιλουσα ή εγλειφα τις ρωγες της.Καπου ομως δεν ημουν συγκεντρωμενος,καπου ταξιδευε το μυαλο μου και εβλεπα οτι δε θα εχυνα οποτε της ειπα να μου κανει πιπα παλι.
Πραγματι ξαπλωσα και ξανάρχισε την πιπα,αυτη ηταν στημενη πλάγια στα 4 οπου δαχτυλιαζα ανετα απο πισω,μου εγλειφε και τ'αρχιδια,μου εγλειφε και τις ρωγες και οταν καταλαβε οτι θα χυσω απομακρυνθηκε λιγο και μου τον επαιξε πολυ δυνατα ωσπου εχυσα περα δωσε και πιο πολυ στο χερι της Μεγάλο χαμόγελο
Τα ειπαμε για μερικα λεπτα ακομα και αποχωρησε...

Συμπερασμα...η Νταϊανα δεν εχει αλλαξει καθολου στο περασμα τοσων ετων,παραμενει παντα ορεξατη και ευδιαθετη,κανει τα παντα και δε την ενδιαφερει καθολου ο χρονος στο δωματιο.Τη νοιαζει μονο να σε ικανοποιησει και γνωριζει το σεξ οσο λιγες.Οι παλιοτεροι ετσι κι αλλιως την γνωριζουν οι περισσοτεροι μιας και δουλευει πολλα χρονια πλεον και αξιζει να τη γνωρισουν και οι νεοτεροι...και για τους πιο μερακληδες να πουμε οτι κανει και εξειδικευμενα προγραμματα αυταρχικου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 06, 2017
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.306
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Houdini, crucifix, alladalla και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Νοεμβρίου, 2017
Συμφωνώ σε όλα αλλά δυστυχώς έχει πάρει πολλά κιλά και ιδίως στη κοιλιά....αλλά συνεχίζει να γαμιέται καλά και να τσιμπουκώνει τέλεια.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1