Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την μπελλα την συνάντησα πριν από λίγες μέρες στον χώρο της σε πολυτελες χοτελ.Μολις έφτασα στο χοτελ μου εστειλε τον αριθμο δωματιου και ανέβηκα στον όροφο που ήταν το δωματιο.Δυσκολευτηκα λίγο να βρω το δωμάτιο διότι έχει τόσα πολλά δωμάτια που είναι σαν λαβύρινθος.
Όταν μου άνοιξε την πόρτα αντίκρισα μια κοπέλα 30-35 χρονών,με πιασίματα σχετικά καλό πρόσωπο με ωραία μάτια αλλά το μέγεθος του ήταν μεγάλο σε σχέση με το σωμα.Η συμπεριφορά της ήταν ευχάριστη και φιλική απ το πρώτο λεπτό
Στα του αγώνα η συμμετοχή της ήταν αρκετά καλή σε γενικές γραμμές.Βαθια γλωσσοφιλα και γλύψιμο σε όλο μου το σώμα για αρχή και στην συνέχεια ξεκίνησε πίπα και γλύψιμο στα μπαλάκια.Η πίπα της με μπόλικο σάλιο και ντιπ.Μετεπειτα ακολούθησε σεξ σε διάφορες στάσεις με την μπελλα να έχει καλή συμμετοχή με επιφωνήματα και να παίρνει πρωτοβουλίες με μόνο αρνητικό ότι χρησιμοποιησε τζελ.Το τέλος με βρήκε σε ιεραποστολικη σταση.Ακολουθησε ντουζάκι και απ τους δυο μας και μασαζακι απ την μπελλα το οποίο το κατέχει,δεύτερος γύρος δεν υπηρξε λόγω περιορισμενου χρόνου.
Φευγοντας απ την συναντηση εμεινα ευχαριστημενος σε γενικες γραμμες αλλα θα σκεφτώ να την ξαναπάρω λόγω της υψηλής τιμής

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.169
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, mad_max, Andy Dufresne και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού