Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 365428
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Πέρασμα προχθές το βράδι (σάββατο 04/11) με την κοκκινομάλλα μιλφάρα μου :tits: Πλατύ χαμόγελο Πλατύ χαμόγελο.Άφιξη κατά τις 01:00 όπου ήδη το μαγαζί είχε πολύ κόσμο.Αρκετές μιλφάρες γύρω στα 40 αλλά και μερικά δυνατά καβλάκια μικρότερων ηλικιών :cum: :cum:.Μέχρι τις 02:00 το μαγαζί είχε γεμίσει με κόσμο,η μουσική λάτιν κομμάτια μέχρι εκείνη την ώρα με πολύ ωραία παλιά και καινούρια κομμάτια.Πήραμε 2 απλά ποτά με την δικιά μου τα οποία ήταν όπως πάντα εξαιρετικά.Η θεματική βραδιά που πλέον έχει καθιερωθεί κάθε σάββατο είχε θέμα ''ΤΑΝΤΡΑ'', δηλαδή καλλιέργεια σεξουαλικής ενέργειας και ολικός οργασμός.Θα την παρουσίαζε προφανώς κάποιο επαγγελματικό ζευγάρι το οποίο δυστυχώς όπως πληροφορήθηκα είχε κάποιο ατύχημα και δεν μπόρεσε να παρεβρεθεί.Παρόλα αυτά είχαμε στην πίστα ένα ωραίο λεσβιακό παιχνίδι μεταξύ της εύας (σύζυγος μαγαζάτορα) και μιας φίλης της,το οποίο και έφτιαξε την διάθεση των περισσότερων για να συνεχίσουν το παιχνίδι στον πάνω όροφο και πίσω από τις κουρτίνες Κατσικογάμης :fuck2: :knockinb:.Έτσι ανεβήκα κι εγώ με την δικιά μου προς τα πάνω όπου πραγματικά γινόταν το αδιαχώρητο.Στο μεγάλο δωμάτιο δεξιά ξεσκίζονταν 3 ζευγάρια,2 μιλφάρες και μια πιτσιρίκα όπου πραγματικά δεν χόρταιναν να τρώνε πούτσες.Οι τυπάδες είχαν ιδρώσει από την προσπάθεια να τις ικανοποιήσουν και γύρω στα 10 ζευγάρια να βλέπουν απ'έξω με το στόμα ανοιχτό.Στα 2 επόμενα δωμάτια κυρίες να φωνάζουν δυνατά ''αχ βαχ'' και μέσα δεξιά 6 ζευγάρια μαζεμένα να γαμιούνται το ένα δίπλα στο άλλο :orchestra: :pipa1: :pipa2: :2on1:.Κατεβαίνοντας μια βόλτα προς τα κάτω μπήκαμε για λίγο στην αριστερή κουρτίνα όπου κι εκεί γινόταν της τρελής.4-5 καβλωμένες γκόμενες να πιπώνουν τυπάδες και να τις δαχτυλιάζουν.Κωλοσκάμπιλα,φτυσίματα και μετά από λίγο άγρια γαμήσια σ'ένα άκρως ρομαντικό σκηνικό όπου στην κυριολεξία έχανες την γκόμενά σου :S :S.Αράξαμε για λίγο στο μπαρ να χαλαρώσουμε και επαναλάβαμε την βόλτα μας προς τα πάνω όπου το παιχνίδι συνεχιζόταν αμείωτο.Αυτή την φορά αρκεστήκαμε μόνο στο παρακολουθήσουμε όλα αυτά τα ερωτικά σκηνικά χωρίς κάποια συμμετοχή,αλλά με ατελείωτη οπτική ηδονή.Το σόου αναβλήθηκε για κάποια επόμενη φορά,γύρω στις 03:00 έπαιξαν και κάποια ελληνικά τα οποία και γούσταρα πολύ.
Πρόσβαση
Εύκολη
Τιμή Εισόδου
20 ευρώ
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.235
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ILIAS1339, pantelos2017 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού