Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 53 10
Call-Girls 202665
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
1996 - 2017. 21 χρόνια γαμάω πουτάνες. 21 χρόνια είμαι βυθισμένος στην ηδονή και την λαγνεία. 21 χρόνια ζούσα σε έναν άλλο κόσμο. Τον αν έπραξα σωστά ή λάθος, θα με κρίνουν η ιστορία και οι θεοί του έρωτα.
Σε μία ακόμη προσπάθειά μου, να αφήσω πίσω μια για πάντα αυτό το "ροζ" παρελθόν, που με έχει στοιχειώσει και έχει γίνει δεύτερη φύση μου, σημείωσα την μεγαλύτερη αποχή που έχω κάνει ποτέ στην ζωή μου, από το σεξ. 8 ολόκληροι μήνες, χωρίς να περπατήσω τα στενά και βρώμικα σοκάκια της φιληδονίας. 8 μήνες, χωρίς να περάσω το κατώφλι κάποιου οίκου ακολασίας.
Από τον περυσινό Σεπτέμβριο έως και τον περασμένο Μάιο, δεν υπήρχε καμία πορνό-δραστηριότητα. Μοναδικό διάλειμμα, σε αυτή την 8μηνη αποχή, ήταν ένα χαμούρεμα με μια 17χρονη συμμαθήτριά μου και μία πίπα, μετά χυσίματος στο στόμα, στην κολλητή φίλη της αδερφής μου.
Όμως, επειδή είμαι συνεπής στο να γράφω κριτικές και να ενημερώνω τους συναγωνιστές, αυτή την φορά έγραψα κάτι διαφορετικό, γιατί είμαι σίγουρος, ότι θα ήθελαν να μάθουν κάποιες λεπτομέρειες για κάποιες κοπέλες, οι οποίες έχουν γράψει την δική τους ιστορία στον χώρο του πληρωμένου έρωτα. Κάτι σαν prequel, ας πούμε.
Φτιάξτε ένα ζεστό αφέψημα, καθίστε αναπαυτικά στην πολυθρόνα, κλείστε το φως του δωματίου, ανοίξτε το λαμπατέρ, για να τρεμοπαίζουν οι σκιές και απολαύστε την διήγηση:
Ιούλιος 2009, είχα κατέβει στην Μύκονο από τις 26 Απριλίου, εκείνου του έτους, και εργαζόμουν σε ένα ξενοδοχείο 5 αστέρων. Ήταν η τελευταία ειδικότητα, πριν επιστρέψω στην Αθήνα και κάνω στροφή 360 μοιρών, όσον αφορά τον επαγγελματικό τομέα.
Είχα σχολάσει από την δουλειά και βρισκόμουν στο Tropicana, παρέα με έναν 18χρονο, τον οποίο είχα γνωρίσει στο ξενοδοχείο (αδερφός μιας συναδέλφου που είχε έρθει για διακοπές) και ο οποίος είναι μέχρι και σήμερα ο πιστός μου σύντροφος και με συνοδεύει σχεδόν σε όλες τις σύγχρονες περιπέτειες που ζω. Μια σχέση, σαν τον Ηρακλή και τον Ιόλαο, ένα πράγμα.
Δεν θυμάμαι να είχα παραγγείλει κάτι σε εκείνο το beach bar. Το μόνο που θυμάμαι είναι ότι έφυγα στραβωμένος, μετά από λίγα λεπτά, διότι δεν άντεχα να βλέπω δεκάδες μεθυσμένους Ιταλούς (είναι πλειοψηφία σε αυτό το σημείο του νησιού), οι οποίοι πουλούσαν ακόμη και την ίδια τους την μάνα, με αντάλλαγμα να πιάσουν ένα, οποιοδήποτε, γυμνό μέρος του σώματος κάποιας κοπέλας, ανεξαρτήτου εμφάνισης.
Ξευτέλιζαν σε τέτοιο σημείο το ανδρικό φύλο, που αν υπήρχε ερωτική αστυνομία θα τους συλλάμβανε και θα τους πήγαινε κατευθείαν στον εισαγγελέα, ο οποίος θα τους επέβαλε την μεγαλύτερη ποινή: Αφαίρεση ταυτότητας άνδρα.
Καβάλησα την μηχανή και έχοντας μαζί τον πιστό μου ακόλουθο, κατευθύνθηκα προς το Super Paradise. Για όσους δεν γνωρίζουν, το συγκεκριμένο beach bar είναι σφηκοφωλιά Ελλεηνίδων και όχι μόνο.
Για να γίνω πιο συγκεκριμένος, είναι άντρο και ορμητήριο νεοελλήνων, σαν και αυτούς που κατέστρεψαν, ηθικά, μια ολόκληρη χώρα και πήραν στον λαιμό τους γενεές και γενεές.
Όπως είναι οι Χριστιανοί Μάρτυρες του Ιεχωβά, οι οποίοι κρατάνε στο ένα χέρι το περιοδικό Σκοπιά και στο άλλο το περιοδικό Ξύπνα, έτσι και όλοι αυτοί οι ντεμέκ, που συχνάζουν εκεί, κρατούσαν στο ένα χέρι το περιοδικό Nitro και στο άλλο το περιοδικό Downtown, διαβάζοντας εδάφιά τους , προσπαθώντας να γίνουν καθ εικόνα και καθ ομοίωση των ανθυγιεινών κακέκτυπων, που τους πρόσταζαν, τα συγκεκριμένα κωλοσφούγγια.
Στη διαδρομή, πέρασε δίπλα μου, από το αντίθετο ρεύμα, ένα πούλμαν της εταιρείας Corona, το οποίο μετέφερε προσωπικό που έκανε promotion την ομώνυμη μπύρα.
Τότε θυμήθηκα την Αγγελική, ένα από τα κορίτσια που δούλευαν εκεί και που πριν ένα μήνα της την είχα πέσει στα ίσια. Η Αγγελική ήταν ένα από τα πιο δυνατά μουνιά που είχα δει στο νησί και που την έχω πέσει ποτέ. Είχα φάει χυλόπιτα, καθώς τα είχε με άλλον, αλλά και μόνο που βρήκα το θάρρος και πλησίασα τέτοια γκόμενα για να της μιλήσω, στο club Άγκυρα, εκείνη την νύχτα, ήταν αρκετό για να παρασημοφορηθώ.
Φτάνοντας στο μαγαζί, πήγα κατευθείαν στο μπαρ και παρήγγειλα ένα ανθρακούχο νερό. Εκείνο το απόγευμα είχε πολύ λίγο κόσμο και άραξα με τον μικρό για να χαλαρώσουμε, ακούγοντας μουσική. Δίπλα μας ήταν και δύο νεαρές κομμώτριες από το Αλεποχώρι, αν θυμάμαι καλά, και πιάσαμε κουβέντα.
Σε κάποια φάση με σκουντάει ο μικρός και μου λέει να κοιτάξω δίπλα μου, όπου είδα την Εβίτα τόπλες, με μαγιό στρινγκ να ποζάρει και να την τραβάει φωτογραφίες ο φίλος της Γιώργος, όπως μου συστήθηκε αργότερα.
Είπα στον φίλο μου να μην τους κοιτάει και να μην ασχολείται, καθώς όλοι σε αυτό το μαγαζί επιζητούν μόνο την προβολή.
Εν τω μεταξύ, οι κομμώτριες είχαν μεθύσει και είχαν ανέβει πάνω στην μπάρα, όπου άρχισαν να χορεύουν. Τσουπ, από κοντά και η Εβίτα (τι κάνει η αλεπού στο παζάρι;).
Ο Γιώργος, την καμάρωνε και συνέχισε να την τραβάει φωτογραφίες. Τότε ήταν που τον πλησίασα και τον ρώτησα, αν είναι η κοπέλα του και πως δεν τον ενοχλεί που είναι τόσο χύμα, δημόσια.
Μου απάντησε πως δεν τον ενδιαφέρει και άρχισε να μου δείχνει, στην ψηφιακή του, φωτογραφίες με την Εβίτα να την γαμάνε σε κάθε καρέ, τουλάχιστον 4 με 5 άτομα. Μου έδειξε επίσης και μια φωτογραφία της Αφροδίτης, της γνωστής φοιτήτριας που έκανε βίζιτες και που έχετε γράψει πολλές κριτικές.
Μόλις κατέβηκε από την μπάρα η Εβίτα συστηθήκαμε, βγάλαμε μαζί φωτογραφίες, μου γνώρισαν έναν άλλον φίλο τους, επίσης Γιώργο και μου αποκάλυψαν πως αυτοί οι τρεις είχαν σχέση μεταξύ τους.
Τελικά γνωριστήκαμε όλοι με όλους, χορέψαμε και κάναμε χαβαλέ, σε σημείο να μας κεράσει το μαγαζί σφηνάκια.
Μόλις άρχισε να δύει ο ήλιος, ο Γιώργος (ο πρώτος), μας πρότεινε να ρίξουμε μια βουτιά στη θάλασσα.
Όλοι έπεσαν στη θάλασσα, εκτός από εμένα, τον Φώτη (ένας θαμώνας που γνωρίσαμε στο μπαρ), τους δύο Γιώργηδες και την Εβίτα.
Έτσι όπως καθόμουν, ξαφνικά είδα την Εβίτα να τσιμπουκώνει τον Γιώργο Νο1. Εντάξει είπα, στη Μύκονο είμαι, τι άλλο θα έβλεπα. Απλά γύρισα το κεφάλι, μήπως με περνούσαν για ματάκια και παρεξηγιόντουσαν, γιατί δεν γνώριζα την ψυχοσύνθεση του καθενός. Εξακολουθούσα, όμως, να τους παρατηρώ με την άκρη του ματιού μου.
Μετά από ελάχιστα δευτερόλεπτα, την πλησίασε και ο Γιώργος Νο2, τον οποίο άρχισε να τσιμπουκώνει. Αυτά είναι, μονολόγησα, χοντραίνει το σκηνικό. Ξαφνικά, γυρίζει ο Γιώργος Νο2 και μας λέει: "Τι έγινε θα έρθετε";
Τον ρώτησα, με την σειρά μου, αν θα είχε πρόβλημα, για να μου απαντήσει πως όχι και με προστακτικό τόνο μου είπε να πάω προς το μέρος τους.
Πλησίασα, κατέβασα το μαγιό μέχρι τα γόνατα και τότε η Εβίτα έπιασε την ψωλή μου, την έχωσε στο στόμα της και άρχισε να με πιπώνει. Ο Φώτης, που κάθονταν από πίσω μου, μόλις με είδε πήρε θάρρος και ρώτησε τους Γιώργηδες αν θα μπορούσε να συμμετέχει και αυτός, παίρνοντας για απάντηση την φράση: "Όλους τους παίρνει η κοπέλα".
Βουρ λοιπόν και αυτός δίπλα μας, με την Εβίτα να βάζει στο στόμα της και την δική του ψωλή, πιπώνοντάς τον πιο άγρια, από ότι εμάς και γλύφοντας του τα αρχίδια.
Ενημέρωσα τον Γιώργο Νο1 πως είχα μαζί μου προφυλακτικό και τον ρώτησα ευγενικά, αν μπορούσα να γαμήσω την Εβίτα. Αυτός την ρώτησε, με την σειρά του, και η Εβίτα του απάντησε όχι.
Μετά από λίγα λεπτά, ανεβάσαμε τα μαγιό, καθώς τα παιδιά έβγαιναν από την θάλασσα. Η μία κομμώτρια πήγε στα δεξιά με τον φίλο μου, η άλλη στα αριστερά με έναν άγνωστο, ο οποίος καυχιόταν ότι ήταν μονοφαγάς και οι υπόλοιποι, που μας είχαν ακολουθήσει από το μπαρ έσπασαν. Η Εβίτα πήγε λίγα μέτρα παραδίπλα και αφού έκατσε στα γόνατα, μας έγνεψε να πάμε κοντά της και μας ζητούσε να την χύσουμε όλοι μαζί στο πρόσωπο.
Εγώ σάστισα, γιατί είναι από τις στιγμές που ο εγκέφαλος αρνείται να δεχθεί αυτά που βλέπουν τα μάτια. Πλησίασαν όλοι και άρχισαν να την τσιμπουκώνουν. Πήγα και εγώ και καθώς περίμενα την σειρά μου, με την άκρη του ματιού μου έβλεπα την μία κομμώτρια, με τον άγνωστο, να έχουν αρχίσει τις ερωτικές περιπτύξεις.
"Την ξέσκισε", σκέφτηκα και πήγα προς την άλλη κατεύθυνση, ακολουθώντας τον Γιώργο Νο1, ο οποίος προσπαθούσε να πείσει την άλλη κομμώτρια, να έρθει στην παρέα μας και την οποία γαμούσε ο φίλος μου, εκείνη την στιγμή.
Επιστρέφοντας, στην Εβίτα, αντίκρισα τον τύπο που ήταν με την άλλη κομμώτρια, να είναι δίπλα μας, με την πούτσα στο χέρι και να την παίζει. Ο μαλάκας δεν είχε καπότα και η τύπισσα δεν τον άφησε να την πηδήξει. Εν τω μεταξύ, ο Γιώργος Νο1 τον έκραξε άσχημα, γιατί ήταν μονοφαγάς και δεν τον άφησε να πλησιάσει την Εβίτα, και μετά από λίγα λεπτά την έχυσε στα βυζιά. Ο Γιώργος Νο2 δεν μπορούσε να την χύσει, ντύθηκε και μας είπε ότι θα την χύσει αργότερα, μέσα στο αυτοκίνητο.
Στον πανικό αυτού του σκηνικού, ήρθε και χώθηκε στην παρέα ένας τύπος bodybuilder, με μουστάκι. Μπήκε φουριόζος στο σκηνικό, έβγαλε γρήγορα το μαγιό και αφού έβαλε δάχτυλο στην Εβίτα, της έδωσε την ψωλή στο στόμα και μετά από λίγο τον έβλεπα να χύνει στην άμμο.
Είχε νυχτώσει για τα καλά και αφού γύρισα το βλέμμα μου, για να δω τι γίνεται πίσω στο μπαρ, έβγαλα τελείως το μαγιό, πλησίασα την Εβίτα, έβαλα το καυλί μου στο στόμα της και μετά από λίγα λεπτά άρχισα να την χύνω, όπου τα δέχτηκε με ευχαρίστηση και υπό το βλέμμα ενός μπάρμπα, security - μπράβου, ο οποίος μας παρακολουθούσε διακριτικά.
Έβαλα το μαγιό μου και ακολούθησα όλη την παρέα προς την έξοδο του μαγαζιού. Στον δρόμο, και καθώς μας κοιτούσε με ένα παράξενο βλέμμα, μία από τις σερβιτόρες, χαιρετήσαμε τα παιδιά, φιλήσαμε την Εβίτα, τους ευχαριστήσαμε και δώσαμε υπόσχεση να συναντηθούμε κάποια στιγμή, στο μέλλον, για να επαναλάβουμε το σκηνικό.
Έφυγα χαμογελαστός και χαρούμενος για την νέα εμπειρία που αποκόμισα. Το μόνο που με προβλημάτισε ήταν, όταν έμαθα ότι ο φίλος μου δεν κατάφερε να χύσει την κομμώτρια. Πιτσιρικάδες, τς τς τς.


ΥΓ: 1996 – 2017, ΘΑ ΣΕΒΕΣΤΕ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 06, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
300€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.168
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Milfomaniac, Red&white, koutavoulias και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

19 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Νοεμβρίου, 2017
respect φίλε Καπέλο στις εμπειρίες που παραθέτεις και σε αυτές που δεν έχεις διηγηθεί ακόμα. Κάτι άλλο όμως μου έχει καρφωθεί στο μυαλό: βάσει των από πάνω πρέπει ηλικιακά να είσαι τριγύρω 40. Από που και πως προκύπτει τον περασμένο Μαίο συμμαθήτρια σου 17 χρονών?! Money MouthΧμμμ;Χαμόγελο
06 Νοεμβρίου, 2017
η ελλη γαμιοταν καλυτερα Κουλ
06 Νοεμβρίου, 2017
Εύγε τύπε για την εμπειρία και την περιγραφή Καπέλο

"ΥΓ: 1996 – 2017, ΘΑ ΣΕΒΕΣΤΕ." Κουλ
06 Νοεμβρίου, 2017
μπραβο φιλε και σε ανωτερα!!!! τωρα αυτή τι κανει ?δουλευει.... αποσυρθικε..?ξερει κανενας τιποτες?
06 Νοεμβρίου, 2017
Το ποιο ηλίθιο αυτοβιογραφικό ερωτικό παραλήρημα ever. Δεν βλέπω τον λόγο που θα πρέπει να ξέρουμε όλες αυτές τις μπούρδες.....? Εκτός αν σκέφτεσαι να μπεις στο χώρο οπότε πες μας τιμή και πρόγραμμα και όλα θα πάνε κατ ευχην. Έρωτας
N
Nik455
06 Νοεμβρίου, 2017
Όλα ωραία και όμορφα, και μπράβο για την εμπειρίαΜατάκι
Μας μπέρδεψες με την συμμαθήτρια 17αρα....Χμμμ;
06 Νοεμβρίου, 2017
α ρε φιλε , τι μου θυμισες... αφροδιτη ευα γιωργος... που της εφερνε σε ενα ερημικο ξενοδοχειο στην γλυφαδα... φατσα φορα βλεπομασταν ολοι εξω απο το χοτελ και μετα μεσα... παντως απο γεωμετρια δεν πολυσκαμπαζεις.... οταν κανεις στροφη 360μοιρων στην επαγγελματικη σου καριερα ασχολεισαι ξανα με αυτο που ασχολιοσουν... μαλλον 180 μοιρες ηθελες να γραψεις.
06 Νοεμβρίου, 2017
Το ποσά χρόνια κάνεις μπουρδελοκαριερα δεν εχει σημασία. Οι στιγμές μετράνε μονο.
Εγώ ξεκίνησα απο το 1994. Και λοιπόν ;
Πάντως απο το παρεάκι της ( Πέννυ και Αφροδίτη ) που πηρα και τις 3 η Αφροδίτη ήταν μακραν η καλύτερη και λιγότερο επιτηδευμένη. Δυστυχώς αποσύρθηκε πολύ γρήγορα.
06 Νοεμβρίου, 2017
έχεις απόλυτο respect για το σκηνικό φίλε

τώρα χρόνια μετά από τέτοια φάση να δώσεις στο ίδιο πρόσωπο 300
δεν το καταλαβαίνω
07 Νοεμβρίου, 2017
21 χρόνια γαμάς και πριν 2-3 μήνες σου πήρε πίπα η 17χρονη συμμαθητριά σου;;; Πως το κατάφερες ρε τεράστιε αυτό;;;;;;;;;;;;;
19 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2