Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325796
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Δοκιμή με την Εμμανουέλα που δε μας βγήκε δυστυχώς.
Η ημερομηνία είναι τυχαία καθώς δε θυμάμαι ακριβώς. Πληρώνω το αντίτιμο των 40 Ε για απλό πρόγραμμα και μετά από ελάχιστη αναμονή έρχεται και η Εμμανουέλα. Εμφανισιακά είναι μελαχρινή, πολύ ψηλή με καμπύλες και μεγάλο στήθος.
Στα του αγώνα είναι τυπική-απόμακρη με μηχανικές κινήσεις και δεν αφήνει χώρο για προτοβουλίες σε εσένα. Στην αρχή τον τρίβει λίγο στα βυζιά της και μετά περνάει το προφυλακτικό. Η πίπα της δεν είναι καλή, είναι άτεχνη και με πονούσε.
Το δυνατό της σημείο είναι όταν αυτή ανεβαίνει από πάνω είτε πρόσωπο με πρόσωπο είτε με την πλάτη. Εκεί δεν μπορώ να πω πως δεν έχει καλό κούνημα. Δοκιμάσαμε 3 στάσεις και μετά ήρθε το τέλος. Λίγη τυπική κουβέντα και αποχαιρετισμός. Δεν νομίζω πως θα ξαναδοκιμάσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 02, 2017
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
?Ainigma?
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
91
Πόντοι:
606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Alekos Papadopoulas , Χάμπος, GAMALILEOS και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Νοεμβρίου, 2017
την είχα επισκεφτεί και εγώ πριν καιρό , είναι όμορφη αλλα μέσα στο δωμάτιο σε μένα τουλάχιστον ήταν τραγική , έχωνε τη γλώσσα της μέσα στο αφτί μου λες και ήταν καμιά αγελάδα , η πίπα της με πονούσε και είχε αντίθετα αποτελέσματα .Αισθησιασμός μηδέν έδειχνε πως έχει διάθεση αλλα δυστυχώς δεν το έχει ως επαγγελματίας . Ήταν μια τραγική συνεύρεση ουτε καν μπήκα μέσα της ,( και πως να το έκανα άλλωστε ! ) είχα δώσει και 50€ στο 15λεπτο την έκανε και έμεινα εντελώς μαλάκας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1