Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 199 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 441888
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Ελενα είναι μια γυναίκα γνωστή στο χώρο των spa. Εχει το δικό της fanclub που εκτιμά τον επαγγελματισμό της και τις υπηρεσίες της. Μου είπε ότι έχει πολλούς πελάτες που ασχολούνται με επίπονα αθλήματα όπως εγώ κι αυτό κατά τη γνώμη μου σημαίνει δεν είναι απλή “λαδοκόρη” ενός οποιουδήποτε “ελαιοτριβείου”. Κουλ

Για όσους δεν ξέρουν είναι μια εντυπωσιακή μίλφ που σέβεται τον εαυτό της και τον πελάτη. Ακόμη κι σε όσους δεν θέλουν μιλφο-καταστάσεις την συνιστώ γιατί το μασσάζ της είναι για σεμινάριο.

Δεν έχασα λοιπόν ευκαιρία και όταν έμαθα ότι στο Ν. Κόσμο έγινε reboot του παλαιού μαγαζιού στην Μπακανανά “την έκανα” για εκεί παίρνοντας το τραμ (όχι το το τελευταίο του άσματος βέβαια).

Το περιβάλλον στα δωμάτια είναι όπως στις φωτογραφίες της ιστοσελίδας τους και καθαρό. Παρεμπιπτόντως καλή ιδέα να φτιάξουν ιστοσελίδα γιατί παλιά δεν είχαν

Αφοβα επέλεξα πρόγραμμα μιας ώρας και θεωρώ τα λεφτά μου καλά ξοδεμένα με τους μυς μου ανακουφισμένους (είπαμε το έχει το άθλημα) και τη απόλαυσή μου στη “χαλάρωση” απόλυτη Ναι! (Ο συναγωνιστής που την περιέγραψε ως πολυοργασμική έχει απόλυτο δίκιο). Οι κυριλέ φερόμενοι συναγωνιστές θα αισθανθούν ότι συνεδρία με την Ελενα είναι σαν να είσαι με τον άνθρωπό σου.Γερο-μύστης (μεγάλο πράγμα στις μέρες μας).

Καλά να περνάτε Καπέλο
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Έλενα
netprowler
Σεβαστός
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
823
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, doc_lin, THV και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Νοεμβρίου, 2017
παρα πολύ καλη η ελενη,συμφωνω με το συναδελφο!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1