Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 36 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση με την Μόνικα κανονίστηκε εύκολα με το γραφείο της για γνωστό ξενοδοχείο στα νότια.
Η κοπέλα έφτασε στην ώρα της. Ήταν κάπως ντεκαβλέ ντυμένη για τα γούστα μου (τζην, μακρυμάνικη μπλούζα, καλσόν κάτω από το τζιν).
Αφού γδύθηκε, απόλαυσα τη θέα του σώματος της που είναι πολύ όμορφο (ψηλή, λεπτή, μικρό στήθος αλλά αρμονικό με υπόλοιπο σώμα).
Στη συνέχεια έπιασε κατευθείαν δουλειά στο κλαρίνο, όπου έκανε πολλές προσπάθειες για deep throat (με δόντι αρκετές φορές που με πόναγε), έγλυφε αρχίδια, αλλά αρνήθηκε διακριτικά να μου γλύψει το κώλo.
Στη συνέχεια στήθηκε στα 4 όπου παρατήρησα ότι ήταν σφιγμένη, απέφευγε να στηθεί καλά για να μην πάρει βαθιές ψωλιές από μέρους μου. Με την ώρα κάπως χαλάρωσε στήθηκε καλύτερα και μπόρεσα να την σφυροκοπήσω όπως επιθυμούσα. Δυστυχώς αρνήθηκε να τον πάρει από κώλο, λόγω μεγέθους (επομένως θα πρέπει να γράφει στις υπηρεσίες της ότι το προσφέρει ανάλογα με το μέγεθος).
Το τέλος ήρθε με εκείνη να με καβαλάει reverse & normal όπου πραγματικά έδωσε ρέστα...Ναι!
Αφού έκανε ντουζάκι, συνεχίσαμε για 2ο γύρο στο ίδιο ρεπερτόριο.
Συνολικά δεν το μετάνιωσα για τη συνάντηση, αλλά αυτά που προσφέρει δεν ταυτίζονται με τις δικές μου αναζητήσεις...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 03, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
119
Likes:
5.602
Πόντοι:
29.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, rolisx, Jim25jim και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού