Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 168 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 376826
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Ντιάννα είχε στοχοποιηθεί μόλις είχα δει τις φωτογραφίες της στο σαιτ. Απίστευτο μωρό σε ομορφιά, σωματότυπο λατίνας με κώλο ποίημα!! Εύκολο παρκάρισμα σε βραδυνή σχετικά ώρα χωρίς πολύ κίνηση. Ανέβασμα στο 2ο όροφο και στο μυαλό μου ήρθαν οι αναμνήσεις με την Άννα/Μαρία τη Σαλονικιά που κάποτε ήταν το στάνταρ μέρος που δούλευε απογευματινή μεταμεσονύχτια βάρδια και τους παπάδες που έκανε στο πρόγραμμα της. Απίστευτα γαμήσια τότε..ΠροσκύνημαΠροσκύνημα

Υποδοχή στο στούντιο και παρέλαση κοριτσιών όπου είδα την Βαλεντίνα άλλο τουμπανάκι με κωλάρα Γλώσσα όπως αυτά τα ξέκολα που ανεβάζουν στο ινσταγκραμ σέλφις και με άνετο σαλονάρισμα. Εαν δεν είχα πάει με σκοπό να δω την Ντιάννα θα είχα περάσει με αυτή. Στην συνέχεια η Ντιάννα που πέρασε απο μπροστά μου αμήχανα χωρίς να με κοιτάξει καν με αμήχανο και εμφανώς τρακαρισμένο ύφος. Εγώ είχα καρφωθεί στον απίστευτο κώλο της και η απόφαση είχε ήδη παρθεί στο μυαλό μου, απλά βλέποντας το σαλονάρισμα της η επιλογή του απλού προγράμματος ήταν μονόδρομος.

Πέρασμα στο δωμάτιο όπου μετά από ένα γρήγορο φρεσκάρισμα στο ντουζ (παρέχεται σφραγισμένη πετσέτα) ήρθε το κορίτσι. Ότι περίπου βλέπετε στις φώτο με πρόσωπο λίγο πιο αδύνατο πρέπει να είναι γύρω στα 20 με 21, ξανθά μαλλιά, ωραία μάτια, στήθος 2,5άρι φτιαγμένο χωρίς σημάδι. Η επέμβαση πρέπει να είναι σχετικά πρόσφατη και έχει γίνει στις θηλές όπου έχει μια υπερευαισθησία. Πιο αδύνατη από τις φώτο στο σώμα με λεπτή μέση που καταλήγει σε ένα έργο τέχνης.Ναι!Ναι!
Απίστευτος κώλος τέλειος γεωματρικά και σε μέγεθος τέτοιο που κάνει την υπερβολή σε σχέση με το υπόλοιπο σώμα απόλυτα αρμονική. Θα μπορούσε να είναι πηγή έμπνευσης για τον Paolo Serpieri (Druuna ) ή τον Milo Manara για όσους θυμούνται τα αντίστοιχα κομικ. Με το που μπήκε ένα μικρό χαμόγελο και hello στα αγγλικά, ενώ στο δικό μου hola ανταποκρίθηκε με πιο πλατύ χαμόγελο και έπεσαν τα "τι κάνεις καλά ευχαριστώ" στα ισπανικά. Κράταγε στα χέρια της μωρομάντηλα, προφυκαλκτικά, κρέμες κλπ.

Αμέσως βγάζει προφυλακτικό και πλησιάζει. Κάνω ότι δεν βλέπω και την φέρνω από πάνω μου και προσπαθώ γλύφοντας το στηθος της και χουφτόνοντας την κωλάρα της να μπω σε θέση μάχης. Όταν πιπίλαγα το στήθος τραβιόταν και έδειχνε ότι πονάει. Πέρασμα ελαστικού και ξεκίνημα πίπας και έντονης πεοπαλινδρόμησης με το χέρι της. Μονότονη και άτεχνη φάση και ευτυχώς την έφερα σε πλάγια θέση 69 (όχι ακριβώς από πάνω μου) όπου ασχολήθηκα με την κωλάρα της. Εκεί άλλωστε είναι και ότι αξίζει από αυτήν. Τέλεια επιδερμίδα, αίσθηση υφής, πνιγόμουν μεσα στα κωλομάγουλα της Γλώσσα Γλώσσα τα οποία έγλυφα με μανία!! Θα μπορούσα να τελειώσω έτσι αλλά κρατήθηκα και για την συνέχεια ξεκινάμε σε στάση cow που χούφτωνα την θεσπέσια κωλάρα της και σε λιγοτερο από ένα λεπτό, πάνω που έχω φτιαχτεί με ξεκαβαλάει μορφάζοντας ότι πονάει και μου λέει "μουτσο γκράντε" δείχνοντας το καυλί μου ότι και καλά πονάει...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! Την γυρνάω πισωκολλητό, η θέα της κωλάρας της άλλο πράγμα και μετά από λίγο (μια και πάλι πόναγε)και με πιο έντονο ρυθμό από τη μεριά μου ήρθε το τέλος.

Συμπερασματικά πρόκειτε για τελείως αματούρ κατάσταση, η κοπέλα δεν το έχει καθόλου και το μόνο που θα μπορούσε ίσως να δικαιολογήσει το 50αρι είναι η κωλάρα της για όποιον έχει κόλλημα με αυτό το σωματότυπο. Για πιο μεγάλο πρόγραμμα ούτε λόγος.

Καλά να περνάτε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντιάννα
Butts
Σπουδαίος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
1.684
Πόντοι:
3.137
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, YIANISRUS, kelenor και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Νοεμβρίου, 2017
Μπράβο συναγωνιστή, κατατοπιστκότατη η κριτική σου, πάντα άξιος Χαμόγελο
04 Νοεμβρίου, 2017
Πράγματι έτσι είναι αλλά έχω πάθει ψύχωση με την κωλάρα της Γλώσσα
Θέλω να Κατσικογάμης συνέχεια!! Μεγάλο χαμόγελο
K
kolonoskopos83
04 Νοεμβρίου, 2017
mucho grandeeeeeeeeeee
05 Νοεμβρίου, 2017
@ anestis Καπέλο
@ kolonoskopos83 είναι η κωλάρα της για εθισμό!! πρόσεχε Μεγάλο χαμόγελο
@ pilo ναι και καλααααα. Τις ξέρεις τί puta είναι!!!Ματάκι
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4