Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 197 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 436726
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Στεφανία αν και την γνωρίζω χρόνια, απο τότε που ξεκίνησε στο χωρο των μασαζ δηλ, την είχα παρει μόνο 2 φορές.
Και τις δυο φορες ειχα μείνει ικανοποιημένος αλλα για κάποιον λόγο δεν έτυχε να ξαναβρεθούμε.
Προχθές λοιπον σε μια επίσκεψη μου στο κατάστημα ήταν ελέυθερη και χωρίς δευτερη σκεψη την επέλεξα, αν και έχω επίσης διακαή πόθο να δοκιμάσω και την Ρωσιδα Ειρήνη του ιδίου οικου που μου αρέσιε πισης πολύ.

Η Στεφανία λοιπόν αν και περάσανε τα χρόνια διατηρεί στο ακέραιο το όμορφο, αδύνατο , εφηβικό και καλλίγραμμο κορμί της.
Αυτό είναι που μου άρεσει σε αυτήν συν το γεγονός οτι πάντα στο σαλόνι (και λίγο στο δωμάτιο) βγάζει κάτι το συνεσταλμένο, ντροπαλό και αμήχανο.
Αν και όμορφη κοπέλα στο δρόμο σε καμια περιπτωση αν την συναντησεις δεν παει το μυαλο σου οτι κα΄νει αυτη τη δουλεια.
Ειναι μια καθημερινη περιποιημενη γυναικα.
Περασα στο δωμάτιο λοιπον, Τα παντα καθαρα, σφραγισμενες παντροφλες , πετσετες κτλ. Ολα πολυ περιποιημενα.
Η Στεφανια στο δωμάτιο μιλαει οσο χρειαζεται, και κάνει και καλό μασαζ . Επικεντρωθηκε στην πλατη και εκανε παρα πολυ καλη δουλεια.
Στο δευτερο μέρος, επισης έμεινα απολυτα ικανοποιημενος. Περισσοτερο μου εβγαλε οτι είμαι με μια φιλη η με την κοπελα μου.
Ωραια στησιματα, αρκετο παθος, πολυ καλο στοματικο.

Ειναι μια παρα πολυ καλη επιλογη!
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 02, 2017
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Στεφανία
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
36.267
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, Οξαποδω, doc_lin και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Νοεμβρίου, 2017
Οπωσδήποτε να συναντήσεις την Ειρήνη Zero!Πολύ καλή όπως έγραψα στην σελίδα τους...
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 171204
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1