Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στο μαγαζί στοχευμένα με σκοπό να πετύχω και να δοκιμάσω την Άνυ.Ήταν πράγματι εκεί σε ντουέτο με την Βερόνικα.Αμφότερες σε φουλ πρόγραμμα. Η Άνυ Βουλγάρα και αυτή με μαλλιά καστανά πιασμένα πάνω,πρόσωπο σκυλέ,τραχύ καβλωτικό,σώμα κανονικού βάρους γυμνασμένο,στήθος πέτρα σιλικονέ,σώμα με αρκετά τατού,δέρμα μαυρισμένο μάλλον τεχνητά με σολάριουμ.Κάποια τατού που συγκράτησα ήταν κάποια ιδεογράμματα που κάλυπταν όλη την πλάτη της, κάτι φράσεις γραμμένες μπροστά και ένα μεγάλο τατού πάνω στο μπράτσο κοντά στην ωμοπλάτη. Κόσμος πολύς στο σαλόνι. Συνεχόμενα δωμάτια και από τις δύο κοπέλες. Χρόνος μετρημένος δυστυχώς
Αφού τελικά ήρθε η σειρά μου μπήκα στο δωμάτιο.Χαρτί υγείας δεν είχε αλλά αντί αυτού είχε πετσέτες μικρές χειρός λευκές παρόμοιες σε υφή υφασμάτος με αυτές που είχαμε στον ΕΣ αλλά μικρότερου μεγέθους.Η Άνυ μπήκε στο δωμάτιο.Μιλάει σπαστά Ελληνικά,σε μέτριο βαθμό κάποιες λέξεις δεν καταλαβαίνει ακόμα.Της έκανα κάποια κοπλιμέντα να σπάσει ο πάγος και τα δέχθηκε με ένα μειδίαμα. Η Άνυ σε αντίθεση με τις άλλες δύο κοπέλες Βερόνικα και Νίκη δεν προχώρησε σε πλύσιμο πέους στον νιπτήρα κατά την προσφιλής τακτική. Αφαίρεσε το στηθόδεσμο και μπροστα μου στεκόταν δύο μικρά στήθη σιλικονάτα, με υφή σκληρή σαν πέτρα ή τσιμέντο. Ξεκίνησα να τα γλύφω, την αγκάλιασα έγλυψα τον λαιμό της. Κατόπιν έπεσαν κάποια γλωσσόφιλα. Στα γλωσσόφιλα παρόλο που φιλούσε ωραία ήταν κάπως συγκρατημένη και παίχθηκαν λίγα στα προκαταρκτικά, λίγα στην στάση της γελαδάρισας και λίγα κατά την αποχώρηση.
Ξαπλώσαμε στο κρεββάτι,με ρώτησε αν θέλω το τσιμπούκι με καπότα η χωρίς.Η απάντηση ήταν προφανής. Σκούπισε το πέος και το πήρε στο στόμα της ενώ είχε στηθεί στα τέσσερα και στο πλάι. Χουφτώματα στο μουνί επέτρεπε αλλά όχι δάκτυλο. Το τσιμπούκι της ήταν μηχανικό,γρήγορο και με χρήση χεριού.Κατόπιν με πιο ελάχιστο χέρι έπειτα απο υπόδειξη.Κυμαίνοταν μεταξύ μετρίου και καλού.Το σώμα της σε αίσθηση ήταν σφιχτό και μυώδης σε κώλο και μηρούς που χούφτωσα. Σε πρόταση μου για γλύψιμο των όρχεων προχώρησε μεν αλλά επιλεκτικά δε σε συγκεκριμένα σημεία όπου και δεν την ενοχλούσαν μάλλον οι τρίχες.
Στην στάση του 69 που την γύρισα άρχισα να γλύφω την μουνάρα της και κυρίως την κλειτορίδα μιας και τις πιο πολλές φορές στήνοταν έτσι ώστε να βρίσκει αυτό το σημείο η γλώσσα μου.Η κωλοτρυπίδα ήταν δουλεμένη αλλά σφιχτή.Στην στάση του 69 η Άνυ πέρασε σε ένα αρκετά επιτυχημένο και γρήγορο handjob με σκοπό να με τελειώσει έτσι. Της είπα να το πάρει στο στόμα όπως και έπραξε αλλά με την χρήση χεριού.
Σε κάποια φάση γυρίζει στο πλάι και συνεχίζει το τσιμπούκι με χέρι ταυτόχρονα αρκετά γρήγορα για να με κάνει να χύσω. Όπως κατάλαβα λόγω κόσμου είχαν πάρει γραμμή υπηρεσία και κοπέλες με σκοπό να κάνουν περισσότερα δωμάτια.
Της προτείνω να περάσουμε στο σεξ γιατί δεν γινόταν να μην γαμήσω τέτοιο κορμί. Περνάει προφυλακτικό και καβαλάει το σκληρό κοντάρι μου.Εκεί όπως είπα πριν ανταλλάξαμε λίγα φιλιά.Η φιδίσια γλώσσα της ήταν αρκετά επιδέξια.Αλλά δεν κράτησαν πολύ δυστυχώς.Η κοπέλα ανεβοκατέβαινε στο κοντάρι μου όντας γυμνασμένη καλά,ενώ εγώ χουφτωνα το κορμί της. Της είπα να με γλύψει στον λαιμό και στο αυτί αλλά δεν το έπραξε.
Στην στάση του πισοκωλητού αρχικά την γάμησα απο το μουνί της ενώ η Άνυ είχε στηθεί αρκετά καλά με σκοπό η διείσδυση να είναι ικανοποιητική αλλά το ίδιο και η θέα του καβαλάρη.Όσο την γαμούσα της έβαζα τον αντίχειρα μέσα στην κωλοτρυπίδα της που όπως είπα ήταν δουλεμένη μεν αλλά σφιχτή δε. Αν και δεν προτιμώ πολύ την στάση του πρωκτικού για ευνόητους λόγους με την Άνυ αποφάσισα να κάνω μία εξαίρεση του κανόνος μιας και η σούφρα της με ενέπνευσε τα μάλα. Της πρότεινα πρωκτικό και πήγα να μπω. Με σταμάτησε και έβαλε πρώτα μπόλικο τζελ στην τρύπα της με σκοπό να διευκολύνει την διείσδυση.Μου είπε να μπω μέσα της αργά για να μην την πονέσω μιας και με βρήκε μεγάλο.Αφού μπήκα μέσα της η Άνυ έβγαλε ένα επιφώνημα πόνου και ξάπλωσε μπρούμητα όπου στην θέση αυτή την γάμησα για λιγό από τον κώλο.
Η επόμενη στάση έγινε στην ιεραποστολική στάση και στο μουνάκι της κανονικά.Κάπου εκεί ήρθε και το πρώτο χτύπημα πόρτας απο την υπηρεσία.Στο ιεραποστολικό η Άνυ δεν έκλεβε και με δεχόταν μέσα της.
Αποφάσισα να κάνω χρήση του στοματικού τελειωτικού,αφαίρεσα το προφυλακτικό ήρθα στο πλάι της γονατιστός και άρχισα να τον παίζω μέσα στο στόμα της.Η Άνυ έκανε κάποιους καβλωτικούς ήχους στον πούτσο μου με το στόμα της και υπήρξε αρκετά συνεργάσιμη.Παράλληλα της είχα χουφτώσει την μπουτοκωλάρα γυρνώντας την στο πλάι για να καβλώνω καλύτερα. Το τέλος ήρθε και η Άνυ περίμενε υπομονετικά να αδειάσω μέσα της την θρεπτική κρέμα.Μόλις η στοματική της κοιλότητα γέμισε απο σπέρμα συνέχισε να τσιμπουκώνει με σκοπό να με στραγγίξει.
Ντύθηκε,μου έδωσε αποχαιρετιστήρια γλωσσόφιλα και αποχώρησε για τον επόμενο πούτσο.Όταν ήμουν σχεδόν έτοιμος και πριν αποχωρήσω ακόμα από το δωμάτιο μιας και ήθελα να φρεσκαριστώ λίγο ακόμα η υπηρεσία χτύπησε την πόρτα.Μου ζήτησε συγγνώμη,άρχισε να σιγυρίζει και μου είπε ότι είχε πελάτες το μαγαζί. Πάραυτα θα της το καταλογίσω στα αρνητικά γιατί ποτέ δεν διακόπτουν έναν πελάτη όσο ετοιμάζεται εντός λογικών ορίων πάντα.
Εν κατακλείδι η Άνυ προσφέρει υπηρεσίες πάνω απο των μέσο όρο των προσφερομένων υπηρεσίων, είναι συνεργάσιμη, δεν θα την χαρακτήριζα gfe σαν ιερόδουλο, παρόλο που είναι καλή βγάζει έναν ψυχρό επαγγελματισμό, θα έλεγα ότι η Βερόνικα είναι πιο ζεστή σαν χαρακτήρας αν και επαγγελματίας και αυτή στο όλο attitude.Στα αρνητικά η βιασύνη ιδίως στο τσιμπούκι απο κοπέλα,αλλά και η βιασύνη απο υπηρεσία.Εν γένη στα αρνητικά ο χρόνος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 03, 2017
Όνομα κοπέλας
Άννυ
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Νοεμβρίου, 2017
Που τα θυμάσαι όλα αυτά ρε Προφέσορα!...Λες και είσαι νεοσυλλέκτος στον χώρο.
Δ
Διαγόρας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1