Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Προσφατη συνάντηση με την κοπέλα έπειτα από επικοινωνία με την ευγενική τηλεφωνήτρια του γραφείου.Εφτασα στην ωρα μου και μολις άνοιξε την πόρτα αντίκρισα ένα χαμογελαστό 24χρονο ρωσιδακι γεμάτο νάζι και χαρα.Η εμφάνιση της δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο έχει πρόσωπο με γωνίες και μέτριο σώμα με κοιλίτσα και μικρά βυζιά αλλά σε κερδίζει με την συμπεριφορά της κ την ενέργεια της.Με το που μπήκα μετά απ τις σχετικές συστάσεις με αγκάλιασε κ ξεκίνησε να με γλωσσοφιλιαζει παθιασμένα και να με χαϊδεύει αισθησιακά σε όλο μου το σώμα.
Οι περιπτύξεις συνεχίστηκαν στο κρεβάτι οπου κρατησαν αρκετη ωρα.Μετεπειτα ξεκίνησε μια υγρή πίπα με φιλότιμες προσπάθειες για ντιπ ενώ μου έγλυφε τα μπαλακια.Στο σεξ δοκειμασαμε αρκετές στάσεις,πάντα οι προσπάθειες της ήταν φιλότιμες ενω καθολη την διαρκεια του σεξ με αγκαλιαζε κ με γλωσσοφιλιαζε.Το τέλος με βρήκε σε ιεραποστολικη στάση ενώ αυτή έλεγε συνέχεια ντα.Ντουζακι,συζητηση για καποια πραγματα κ προσπαθειες να με τελειώσει δεύτερη φορά αλλά εγώ δεν μπόρεσα λόγω κουρασης.Ετσι αναννεωσαμε το ραντεβού μας για το μέλλον.Σιγουρα θα την ξαναπαρω διοτι η κοπελα ειναι ακριβως οτι θελω στο κρεβατι αλλα σιγουρα δεν κανει για οσους θελουν αγριες καταστασεις.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.166
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, chris1955, LanciaRallye037 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού