Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Βερονικα ειναι μια νεαρη ιεροδουλη με μετριο σε ομορφια προσωπο , ισιο μακρυ κοκκινοπω μαλλι , τσιμπουκοχειλα , σιλικονατα βυζομπαλα , λευκο δερμα , πολλα ταττου στο σωμα κατι σαν εφημεριδα , κοντη σε αναστημα και σωμα με πιασηματα.Δηλωνει Ρωσιδα στην καταγωγη.Εμφανισιακα μοιαζει με Αμερικανα πορνοσταρ.Ανακοινωθηκε φουλ προγραμμα.Ειχα διαβασει πολλες διθυραμβικες κριτικες για την κοπελα και αποφασισα να την δοκιμασω.

Εδωσα λοιπον το 20ρικο και περασα στο δωματιο.Μετα απο ενα δωματιο ηρθε η Βερονικα.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες.Μιλαει μονο Αγγλικα.Η κοπελα με ρωτησε αμεσως αν θελω να μου παρει πιπα με καποτα η χωρις.Της απαντησα χωρις.Την ανεβασα απο πανω μου και της εγλυψα για λιγο τις βυζαρες της.Πεσανε και μερικα γλωσσοφιλα.Μετα αυτη ξαπλωσε πλαγια προς τα εμενα και ξεκινησε την ακαποτη τσιμπουκοδρομια.Προκαταρκτικα ομως δεν εκανε.Η πιπα της ειναι σχετικα καλη αλλα μου εχουν παρει και καλυτερες.Αυτη με πιπωνε και εγω επαιζα με την κωλοτρυπιδα της.Δαχτυλο μεσα στο μουνακι της δεν δεχεται.Οποτε της ανοιγα το κωλαρακι.Την προετοιμαζα για ξεκωλιασμα...χαχα...Εβλεπα και το καυλωτικο θεαμα απο τον καθρεπτη.Δεν θελει να την ακουμπανε στα μαλλια για να μην χαλασουνε.Οποτε δεν της πατουσα το κεφαλι.Της ζητησα αν μπορει να κανει πιο βαθια πιπα.Μονο τοτε τον πηρε αρκετα βαθια στο στοματακι της.Σχεδον ντιπφροατ.Μονο οταν το ζητησα.Της ζητησα να ασχοληθει και με τα μπαλακια μου.Μου εκανε καλο καραμελωμα! Η πιπα της ειχε μετρια διαρκεια.Αυτη σταμαστησε απο μονη της για να περασουμε στο κυριως σεξ.

Την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να γλυφω το ξυρισμενο της μουνακι.Αυτη εβαλε τζελ στο κωλαρακι της και εγω της εβαζα βαθια δαχτυλο.Της εγλυφα το μουνακι και ταυτοχρονα της εχωνα δαχτυλο μεσα στην καθαρη της κωλοτρυπιδα.Δεν με αφησε ομως να της κανω γλυφομουνι για πολυ ωρα.Μου ειπε να την γαμησω.Της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω απο μουνι στην ιεραποστολικη σταση.Αυτη κοιτουσε να μην χαλασει το μαλλι της.Την γαμουσα και γλωσσοφιλιαζομασταν στο στομα.Ενταξει ηταν βαθια τα γλωσσοφιλα αλλα δεν μου φανηκε να γουσταρει πολυ αυτη.Εβγαζε καπως επαγγελματισμο και οχι παθος οπως η Αννυ απο τον ιδιο οικο.Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσερα για να δοκιμασω το κωλι της.Αυτη τουρλωσε τον κωλο της.Εχει πολυ δουλεμενη κωλοτρυπιδα! Συναγωνιστες την ξεκωλιασατε!!!....χαχα...Μπηκα με ευκολια μεσα της.Στην αρχη την γαμουσα αργα.Εβλεπα και το καυλωτικο θεαμα απο τον καθρεπτη.Την ξεκωλιαζα και αυτη επαιζε με το μουνακι της.Μετα απο λιγο ανεβασα ρυθμο.Οταν ενιωσα το τελος να πλησιαζει τοτε βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Αυτη εκατσε και εγω αρχισα να τραβαω μαλακια στις βυζαρες της.Φιλιομασταν στο στομα και εγω εχυνα στις βυζαρες της.Η κοπελα περιμενε να τα χυσω ολα.Η κοπελα σκουπιστηκε , ντυθηκε , με χαιρετησε και εφυγε για να κανει ντουζακι.

Συνοψιζοντας , η Βερονικα ειναι μια εμφανισιμη ιεροδουλη με εμφανιση πορνοσταρ.Εχει δηλαδη ολο το πακετο μιας πορνοσταρ.Ταττου , σιλικονατα βυζομπαλα , τσιμπουκοχειλα.Προκαταρκτικα δεν εκανε.Η πιπα της βαθια και καλη αλλα με μετρια διαρκεια.Καραμελωμα κανει καλο στα αρχιδια.Δαχτυλο στο μουνι δεν δεχεται.Ειναι καθαρη ιεροδουλη και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Στο πρωκτικο σεξ ηταν καθαρη και δεν εβγαλε ιχνος μερεντας.Δινει γλωσσοφιλα.Δεν εθιξε θεμα χρονου αλλα απο τις κινησεις της φαινεται οτι δεν θελει να ξεπερναει συγκεκριμενα χρονικα ορια.Η ευγενικη τσατσα παντως δεν μας ενοχλησε.Η κοπελα ηταν αρκετα καλη στο δωματιο και τιμαει το 20ρικο.Απλως η κοπελα βγαζει εναν επαγγελματισμο.Δεν βγαζει δηλαδη παθος και αυθορμιτισμο.Σε αυτο χανει κατα κρατος απο την Αννυ.Η Αννυ γουσταρει το γαμησι και βγαζει τρελο παθος! Ενω η Βερονικα κανει φουλ προγραμμα με επαγγελματισμο και καποια ψυχροτητα θα ελεγα.Δεν μου αρεσε δηλαδη που ειχε κολλημα να μην χαλασει το μαλλι της.Οποτε Αννυ vs Βερονικα σημειωσατε ασσο! Ελπιζω να σας βοηθησα!

Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, howbawdat και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Νοεμβρίου, 2017
Και οι δύο ψυχρές επαγγελματίες είναι αλλά κατά την γνώμη μου η Βερόνικα βγάζει περισσότερο πάθος.Οπότε Άνυ vs Βερόνικα εγώ το παίζω διπλό.
04 Νοεμβρίου, 2017
Θα συμφωνήσω απόλυτα, ως προς τον επαγγελματισμό που βγάζει η Βερόνικα και ο οποίος σε κάνει να σκέφτεσαι πολύ σοβαρά το ενεδεχόμενο να την ξαναπάρεις...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2