Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετα απο ξενερωμα στα κεντρικα μπουρδελοκομεια μιας και δινω βαση στη καθαριοτητα, ειπα να δοκιμασω λιγο πιο περα να δω τι παιζει.
Μετα απο ψαξιμο στο φορουμ, σταμπαρα τον συγκεκριμενο οικο, και η αληθεια ειναι οτι απο καθαριοτητα για τα 20 ευρω προγραμματος ειναι VFM!
Μου παρουσιαστηκαν 4 κοριτσια αλλα τις εντυπωσεις κερδισε η Κωνσταντινα.
Γενικα ειμαι λατρης των μοντελε κορμιων και η κοπελα ηταν ακριβως πανω στα γουστα μου.Απο προσωπο δεν την λες και κουκλαρα, ουτε και ασχημη βεβαια, οποτε δεν ηταν ανασταλτικος παραγοντας για να περασω στο δωματιο.
Ημουν ηδη καθαρος αλλα τον ξαναπλυνα στη ντουζιερα και χρησιμοποιησα τη σφραγισμενη πετσετα.
Οταν μπηκε στο δωματιο οι εντυπωσεις μου ηταν ακομα καλυτερες απο αυτο που ειχα δει.Δεν ηταν μονο μοντελε το κορμι της αλλα και αρκετα σφιχτο, μικρο βυζι μεν αλλα με ρογες πεταχτες τις οποιες εγλυφα ενναλαξ για αρκετη ωρα.
Ειχαμε εναλλαγες 4 στασεων που στη πλειοψηφια τους ποναγε, οσπου τελικα την εστησα πανω μου και την ανεβοκατεβαζα στο καυλι μου.
Η αισθηση ηταν φανταστικη,η θεα του κορμιου της απεριγραπτη και δεν κρατηθηκα και πολυ...
Εκανα μερικες φορες κινηση για να την φιλησω, αλλα ουτε καν και γενικα δεν εδειχνε να το ευχαριστιεται το θεμα, εκει στη κοσμαρα μου ομως η αληθεια ειναι οτι δεν με πολυενοιαζε η συμμετοχη της.

Καλα παλουκωματα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κωνσταντίνα
Dokari
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
154
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, steve_psycho7, ThE και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Νοεμβρίου, 2017
Ειτε απ τα ικεα ειτε απ το sato το επιπλο ειναι επιπλο..
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1