Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 651527
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πέρασμα από το ελαιοτριβείο σήμερα σχετικά νωρίς απ'ότι συνηθίζω και αυτό, καθώς ήμουν στη περιοχή...!Τι πιο ωραίο να ξέρεις πως υπάρχει τέτοιο μαγαζί για να ξεφύγεις λίγη ώρα...Έτσι και έγινε...!
Ανέβηκα πρώτα στον τρίτο όροφο,έριξα μία ματιά και μετά πήγα στον έκτο!Ένα χαρακτηριστικό "ΚΛΙΚ' έγινε με την παρέλαση της Αντριάννας...Δε ξέρω τι κάτι το χτένισμά της,κάτι τα βυζιά της,το πρόσωπο της....Για όσους δεν την έχουν δει πρόκειται για μία καστανόξανθη κοπέλα με ωραίο χτένισμα,έκφυλο πρόσωπο,βυζιά μεγάλα,ωραίες αναλογίες που δένουν εύστοχα στο κορμί της και ωραίο κώλο!
Πέρασμα λοιπόν σε πρόγραμμα μισής ώρας!Η πολύ ευγενική και γλυκιά κυρία της υποδοχής μου προσέφερε κάτι να πιω!Και η Αντριάννα με συνόδεψε μέχρι το δωμάτιο...
Με άφησε λίγο για να προετοιμαστώ,κάνοντας ένα ζεστό ντουζ για να ανοίξουν οι πόροι καθώς η Αντριάννα φάνηκε γνώστης του μασάζ!
Ήρθε μετά από λίγα λεπτά,χτύπησε ελαφρά τη πόρτα και με χαμόγελο με πλησίασε.Αφού συστηθήκαμε,δώσαμε ένα πεταχτό φιλάκι και ξεκινήσαμε το μασάζ!Να γνωρίζετε πως κάνει πάρα πολύ καλό μασάζ και όπως είπα είναι γνώστης.Χαλάρωσα πάρα πολύ,ξέρει να χρησιμοποιεί τα χέρια της άψογα πάνω στο σώμα.Ξεκίνησε από την πλάτη,συνέχισε στον αυχένα,μετά στα χέρια και μετά στα πόδια...Γύρισα ανάσκελα και ενώ περίμενα να ξεκινήσουμε το δεύτερο πρόγραμμα,μου έριξε λάδι και μου έκανε και απ΄την άλλη πλευρά μασάζ,χαλαρωτικό και συγχρόνως αισθησιακό!Να τονίσω πως μου έκανε μέχρι στο κεφάλι κάτι που μου έχουν κάνει σπάνιες φορές.Τέλος πάντων για να μη σας κουράζω ήταν ένα απ΄τα καλύτερα μασάζ που έχω κάνει...!
Πέρασμα στο δεύτερο πρόγραμμα καθώς η καύλα είχε φτάσει στο όριο....!
Ξεκινήσαμε με πεταχτά φιλιά που μετατράπηκαν σε γλωσσόφιλα.Κάποια τριψίματα έλαβαν δράση με την Αντριάννα να πάιζει με το στήθος της...!Κατέβηκε πιο κάτω και ξεκίνησε στοματικό.Πολύ καλό με χαλαρό ρυθμό και αρκετό παιχνίδι με τη γλώσσα της,ενώ δεν άφησε και τα @@@κια παραπονεμένα τα περιποιήθηκε με αρκετό καραμέλωμα!
Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ!Επιτέλους!
Μετά από το άψογο μασάζ και τα προκαταρκτικά ήμουν έτοιμος να εκραγώ...Μία στάση πρόλαβα να κάνω με την Αντριάννα...Με ιεραποστολικό λοιπόν,άψογη συμμετοχή και γλωσσόφιλα μας βρήκε το τέλος.
Η συμμετοχή της σε όλη τη διάρκεια απ΄την αρχή μέχρι το τέλος ήταν σε άριστα επίπεδα.Μου άρεσε πάρα πολύ σαν τύπος και έτσι ανανέωσα το ραντεβού μας για το μέλλον!
Η Αντριάννα συνδυάζει ένα όμορφο πακέτο μασάζ,χαλάρωσης και σεξ!Πιστεύω πως όποιος την επιλέξει για τα ακόλουθα θα περάσει πολύ καλά!
Αυτά για την γνωριμία μου και εμπειρία μου μαζί της,τώρα κάποιοι μπορεί να έχουν διαφορετική άποψη!
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 03, 2017
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού