Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 71 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλησπέρα χύστες. Καπέλο

Σήμερα, μετά από αρκετό καιρό απομόνωσης και αποχής, επέτρεψα και πάλι στην ζωώδη φύση μου να με ξανακυλήσει στους βρώμικους δρόμους της ψευδαίσθησης του έρωτος ή αλλιώς της «ενοικιαζόμενης» σαρκικής ηδονής…

Η Έλενα είναι μια ιδιαίτερα εμφανίσιμη εκδιδόμενη (εκτιμώ ότι είναι κάπου μεταξύ 25 και 30 ετών). Έχει πολύ όμορφο πρόσωπο (σχήμα ματιών, χείλη, μύτη, ζυγωματικά, μέτωπο, πηγούνι - όλα στην εντέλεια!), είναι ψηλή (περίπου στο 1.80), ιδιαιτέρως καλλίπυγος (εκτός από στητός και σφρυγηλός, από το πλάι ο κώλος της φαίνεται και αρκετά πεταχτός – κρίμα που δεν τον δίνει! Εμμμμ ). Επίσης διαθέτει ευμεγέθεις μαστούς (γεμίζει η χούφτα και με το παραπάνω, οπότε είναι μάλλον μεγέθους “C”), οι οποίοι στέκονται «στο ύψος των περιστάσεων» και έχουν ωραίες, καλοσχηματισμένες θηλές. Κι αν όλα τα προηγούμενα σας φαίνονται υποκειμενικά, σκεφθείτε πόσο ωραία είναι, που αποφάσισα να πάω μαζί της παρ’ ότι έκανε απλό πρόγραμμα, χωρίς να δίνει δηλαδή τον κώλο της! Γλώσσα

Με πόνο έδωσα το μπλε παράβολο ενοικίασης σαρκικής ηδονής, και πέρασα στα ενδότερα. Το δωμάτιο ήταν καθαρό. Μόνο μειονέκτημα ότι η πόρτα δεν έκλεινε, και την στερέωσε η υπηρεσία υποδοχής με ένα σφραγισμένο προφυλακτικό στον αρμό… ( παγκόσμια ελληνική «πατέντα»! Γλώσσα ). Μετά από λίγα λεπτά, ήρθε και η Έλενα…

Στα του «αγώνα», δέχεται ευχάριστα φιλιά και χάδια (και αγκαλιές!), τόσο στο σώμα όσο και στο λαιμό. Ωστόσο, δεν επιτρέπει φιλιά σε πρόσωπο (μάγουλα και χείλη). Κατά τα άλλα, εκτός από άφθονο χούφτωμα στα απίστευτα στήθη της, έπεσε και άφθονο χούφτωμα στην απίστευτη κωλάρα της (ξανά, κρίμα που δεν την δίνει! Εμμμμ ). Οι ωραίες θηλές της διεγέρθηκαν αμέσως μετά τρυφερού πιπιλίσματος με την γλώσσα… - προσοχή όμως, μου είπε ότι δεν επιτρέπει να ακουμπάνε δόντια στις θηλές της, διότι πονάνε! Παράλληλα, με δική της πρωτοβουλία, μου χάιδευε τους όρχεις και μου μάλασσε το «ενθουσιασμένο» πέος μου, το οποίο σε χρόνο μηδέν μου έγινε «σίδερο»!

Και κάπως έτσι έφυγαν αμέσως όλες οι ανησυχίες μου σχετικά με τυχόν προβλήματα στυτικής δυσλειτουργίας λόγω δεσπόζουσας ανηδονίας και άγχους εξαιτίας διάφορων ζητημάτων ζωής αλλά και ενδεχομένως εξαιτίας της σχετικά προχωρημένης ηλικίας μου... Γλώσσα Ταυτόχρονα, συνειδητοποίησα ότι έχω μάλλον τραυματιστεί ανεπανόρθωτα ψυχολογικά από την χρόνια κοινωνική συναναστροφή καθώς και συνεύρεσή μου με ελλεεινίδες, και ότι πρέπει να αλλάξω νοοτροπία στον έρωτα, καθώς και target group γυναικών, κυρίως σε ό,τι αφορά την ηλικία: Ομολογουμένως, οι νεότερες γυναίκες έχουν πολύ καλύτερη νοοτροπία από την μεσόκοπη, γεμάτη κυτταρίτιδα, μπαζόλα στο σώμα και στο μυαλό ελλεεινίδα. Θυμός

Ευτυχώς οι τοξικές σκέψεις μου περί ελλεεινίδων διακόπηκαν από το σχεδόν μαγικό πέρασμα της καπότας που έκανε η Έλενα με το στόμα της Ναι! , το οποίο ακολούθησε μια απολαυστική πεολειχία, την οποία και διέκοψα ώστε να μην εκσπερματώσω πριν την ώρα μου! Προσκύνημα Εκτός από την πίπα, της δίνω «ἀριστα 10» και για το πέρασμα προφυλακτικού, διότι έπιασε προσεκτικά με τα δάκτυλά της την σπερματοδόχο άκρη του προφυλακτικού ώστε να μην αφήσει αέρα μέσα, και επειδή δεν έκανε χρήση νυχιών κατά το ξετύλιγμα. Ναι!

Ξάπλωμα αμέσως και πρώτη στάση η ιεραποστολική. Με δική της πρωτοβουλία έβαλε τα πόδια της ψηλά, ώστε να επιτρέπει την βαθειά διείσδυση. Ο κόλπος της δεν ήταν σφιχτός, μάλλον σχετικά χαλαρός θα έλεγα, χωρίς ωστόσο αυτό να αποτελεί αρνητικό στοιχείο για την συνεύρεση, μιας και ήταν αρκετά θερμός… ;)

Η συμμετοχή της γενικά καλή, αν και δεν ήταν πολύ χαλαρή στην αρχή. Είχε μάλλον άγχος μήπως της μπει κατά λάθος ο καυλός μου στον κώλο της, διότι κρατούσε με το χέρι της την κωλοτρυπίδα της. Γλώσσα Ωστόσο αυτά με την ώρα υποχώρησαν. Ο αργός ρυθμός κίνησής μου και τα χάδια μου την χαλάρωσαν, και ξάπλωσε καλύτερα στο μαξιλάρι και φάνηκε σαν να αφέθηκε λιγάκι…

Τα σιγανά βογγητά της ανήκουν στην κατηγορία «ερμηνεία για φθηνό oscar» Μαλακία που κάνουν συνήθως οι εκδιδόμενες, ωστόσο έφτιαχναν μια ευχάριστη ατμόσφαιρα στην κατά τα άλλα ταπεινωτική για εμένα συνεύρεση: Ήξερα μέσα μου ότι είχα εξαγοράσει μόνο την ανέχειά της για λίγα λεπτά, και ότι δεν έχαιρα της προσωπικής επιλογής της. Λύπη Παρά την καλή συμμετοχή της, γνώριζα μέσα μου ότι αν την συναντούσα έξω σε ένα bar ή ένα club δεν επρόκειτο ποτέ να καταφέρω να την σαγηνεύσω ώστε να επιτύχω να συνευρεθώ μαζί της, κάτι που με έκανε εκείνη την στιγμή να νιώθω ταυτόχρονα τόσο τυχερός, όσο και αξιολύπητος… Εμμμμ

Στον λίγο χρόνο που είχαμε διαθέσιμο, πρυτάνευσε η λογική που επίταξε ότι οφείλω να απολαύσω στο μέγιστο την σαρκική ηδονή που ήταν διαθέσιμη μπροστά μου. Έτσι, αποφάσισα να αλλάξουμε στάση και να απολαύσω την θέα του κορμιού της στα τέσσερα (ιδίως την θέα της κωλάρας της!). Το στήσιμο από πλευράς της άψογο, χωρίς να κλέβει. Η διείσδυση βαθιά, και η συνουσία συνεχίστηκε σε ήπιους, ηδονιστικούς ρυθμούς. Η αίσθηση του κόλπου της σε αυτή την στάση ήταν εμφανώς βελτιωμένη. Επειδή κάποια στιγμή ένιωσα ότι πλησίαζε το τέλος, την άρπαξα σφιχτά γύρω από την μέση, επιτάχυνα, και συνέχισα με γοργές και βαθιές διεισδύσεις Κατσικογάμης μέχρι που τελείωσα βαθιά μέσα στην μουνάρα της. Έχυνα, έχυνα, και δεν έλεγα να στραγγίξω: Την κρατούσα σφιχτά, μέχρι να αδειάσει και η τελευταία σταγόνα… Έρωτας

Πριν τραβηχτώ, την φίλησα στην πλάτη, και προσπάθησα και στο μάγουλο, αλλά αρνήθηκε λέγοντάς μου «Όχι φιλιά στο πρόσωπο!». Όσο και αν μου ακούστηκε σκληρό εκ μέρους της, μέσα μου κατάλαβα πως είχε δίκιο: Υπάρχουν συγκεκριμένες τρυφερές εκδηλώσεις που συμβολίζουν συναισθήματα τα οποία δεν αγοράζονται με τα χρήματα. Για άλλη μια φορά, συνειδητοποίησα ότι, ορισμένες γυναίκες -παρ’ ότι πόρνες- έχουν κάποιες βασικές αρχές στην σαρκική επαφή, σε αντίθεση με πολλές άλλες, που δεν είναι πόρνες στο επάγγελμα, αλλά μάλλον στην ψυχή…

Μόλις κατάλαβε ότι είχα τελειώσει για τα καλά, η Έλενα τραβήχτηκε, και με ευχαρίστησε. Την διέκοψα λέγοντάς της ότι εγώ πρέπει να είμαι αυτός που την ευχαριστεί, και πριν βγει από την πόρτα, της έπιασα το χέρι της και το φίλησα…
Τελικά ο Πασχάλης έχει δίκιο: «ΣΤΑ ΥΠΟΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΘΕΑ» (τονίστε την τελευταία λέξη κατά βούληση!)…

http://www.youtube.com/watch?v=SbjkmV9eSmY

Τον συνολικό χρόνο παραμονής στο δωμάτιο δεν τον μέτρησα, ωστόσο εκτιμώ ήταν αρκετός για μια ικανοποιητική συνεύρεση με μια πραγματικά όμορφη γυναίκα.
Η υπηρεσία της υποδοχής δεν μας ενόχλησε.

Η ημερομηνία είναι ενδεικτική.

Το «10» στο parking επειδή πήγα με τα πόδια. Γλώσσα

Αυτά από εμένα. Υγειαίνετε! Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 01, 2017
Όνομα κοπέλας
Έλενα
analjunkie
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.636
Πόντοι:
1.086
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chrisnmm96, statusorama, opadosksanthoygenoys και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Νοεμβρίου, 2017
Έχεις δικιο σε όσα λες για την Έλενα εχω περάσει μαζί στο δώμα για συνέδρια..
Αλλά μην είσαι τόσο αρνητικός οτι δεν θα σε προςεχε κάπου έξω..δεν ειναι απόλυτο απο αυτα που διαβάζω φαινεσαι άνθρωπος προσγείωμενος με αυξημένο δείκτη νοημοσύνης που ξερει να χειρίζεται το λόγο..
Κ οςο για την ηλικία καλοί οι πιτσιρικάδες αλλά αλλο ατού ειναι να έχεις πολλές ώρες πτήσεις..
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1