Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 296 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0

Βρεθηκα για δουλεια στη γειτονια και βασικα πηγα να δω το καινουργιο ρδελο στη Βεργας. Λιαν περιποιημενος χωρος αλλα η κοπελα δεν μου εκανε κλικ.
Στα υπολοιπα της Βεργας τα ιδια. Η Μαργκω που με εφτιαχνε στο 3 μουπαν οτι σταματησε...
Απο περιεργεια και χωρις να ειμαι ιδιαιτερα αισιοδξος πηγα στο Λιοσιων 73Α οπου ειχα περασει αρκετες φορες χωρις να βρω κατι το αξιολογο.
Ηταν 4 κοπελες. Πριν τις δω ρωταω τη τσα2 αν κανουν ακαποτο στοματικο. Μου λεει 2 ονοματα. Να τις δω λεω. Πρωτη ηλθε η Κλεοπατρα.
Κατι μου εκανε κλικ και εδωσα αμεσως το 20αρικο. Περιμενετε να δειτε και τις άλλες λεει η τσα2. Δεν χρειαζεται λεω.
Η Κλεοπατρα εχει ως εξης:
Υψος αναμεσα 1,70 – 1,75
Σωματοτυπος¨: μοντελοπιπινε αλλα όχι κοκκαλιαρα
Πιασηματα: ναι
Προσωπο: 10, ωραια ματια και χειλια
Λαιμος: κυκνου
Στηθος: 1,5 – 2αρι αλλα με ωραιες ρωγες
Κωλος: 9
Γαμπες – μπουτια : 10 (ατελειωτα)
Γενικα ειναι πολυ ομορφη κοπελα.
Στο δωματιο ντουζιερα με σφραγισμενη πετσετα αλλα το νερο κρυο (επλυνα μονο το εργαλειο).
Ηλθε συντομα, την υποδεχτηκα ορθιος. Της εβγαλα το σουτιεν, εβγαλε τη κυλοτα. Με αγκαλισε και με αρχισε στα γλωσσοφιλα. Ανταπεδωσα με πολύ μπαλαμουτι και φιλια στα βυζια.
Μετα καθησα στο κρεββατι και ενώ ηταν ορθια αλλα σκυφτη χαιδευα τον κωλο και εγλυφα κωλοτρυπιδα.
Ξαπλωσα να μου παρει πιπα. Με ρωτησε με η χωρις και ειπα χωρις.
Πιπα αισθησιακη, υγρη με φτυσιματα, με γλυψιμο των @@, πλαγιο κλαρινο αλλα όχι βαθεια και με χερι. Παντως ηταν πολύ αισθησιακη γιαυτο και δεν ζητησα παραπανω.
Μετα από κανενα 5λεπτο της ειπα να ελθει 69. Ρουφηξα τα κρεμαστα μουνοχειλα και πιεσα με τη γλωσσα την κλειτο. Συντονίστηκε και αρχισε τα βογκαει.
Την γυρισα ανασκελα και συνεχισα το γλυφομουνι. Μου πιεζε το κεφαλι στο μουνι και χαιδευε τα μαλια μου βογκοντας.
Σταματησα, μου εβαλε καποτα και αρχισα να σπρωχνω ιεραποστολικα ενώ αυτή συνεχιζε να μαλακιζει το μουνι της βογκοντας. Που και που σταματουσα να φιλαω τις γαμπες της και εσκυβα για τα βυζια της, τον λαιμο και το στομα της. Ψωφουσε για φιλια.
Μετα από ικανο χρονο ξαπλωσα για cow girl. Σ’ αυτό δεν ειχε φαντασια αλλα μου εδωσε την ευκαιρια να δαχτυλιαζω το κωλι της και να φιλαω – πιπιλιζω τις ρωγες της.
Την εστησα τελος πισωκολλητα και εχυσα με θεα το υπεροχο κωλαρακι της.
Συνδιαζει GFE και VFM. Δεν βιαζεται και ειναι γλυκεια και τρυφερη.
Ελπιζω να είναι με ολους ετσι γιατι μου φανηκε λιγο απειρη. Δεν πηρε πρωτοβουλιες αλλα συντονιστηκε αμεσως με ότι εκανα. Ισως και λογο χημειας.
Την προτεινω σε οσους εμπιστευονται τις κριτικες μου.
Καλο μηνα σε ολους….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κλεοπάτρα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
266
Likes:
3.382
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, professorx, ultramarine και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Νοεμβρίου, 2017
Συμφωνώ με τη κριτική σου φίλε...Ωραίο κοριτσάκι και VFM, προσπαθεί να ικανοποιήσει και αμα της φερθείς καλά ανταποκρίνεται απόλυτα !!!
04 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλημερα
εχεις παρει καμμια αλλη απο το 73Α?
Απο τη γειτονια αυτη εχεις εντοπισει καποια αξιολογη που να γλωσσοφιλαει και να κανει ακααποτο?
18 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου τα στανταράκια μου εκεί είναι η Κλεοπάτρα (που όσο δημιουργείται και μια οικειότητα γίνεται και καλύτερο) και η Κωνσταντίνα (με μένα τρελαίνεται να της γλύφω το κωλαράκι με τις ώρες !!!) αλλά συνδυασμό ακα και γλωσσόφιλα μονο με Κλεοπάτρα έχω πετύχει εκεί ... ηταν και η Λάουρα αλλά έχει σταματήσει ή έχει φύγει ... τα άλλα που έχω δοκιμάσει μέτρια για μένα σε σχέση με τις δύο...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3