Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 304 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 560071
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Επισκέφτηκα τη λεγάμενη επειδή μου άρεσε πού αυτό που βλέπουμε στις φώτος της, παρότι είχα διαβάσει κριτική συναγωνιστή που δεν ήταν καθόλου ενθαρρυντική. Δεν μπορούσα να πιστέψω μάλλον πως πουτάνα με τέτοια πορνοεμφάνιση θα ήταν τόσο κακή. Είναι ακριβώς σαν τις γκόμενες που βλέπουμε σε βραζιλιάνικες τσόντες να τις ξεκωλιάζουν ανελέητα! Πλαστικά βυζιά και κώλος με πολύ καυλιάρικη φάτσα! Αλλά δυστυχώς η δεσποινίς, παρόλο που ξέρει να γαμιέται δεν θέλει.
Εισοδός της στο σκοτεινό και μικρό δωμάτιο τη στιγμή που έβγαινα από το ντους. Τα αγγλικά της σχεδόν ανύπαρκτα. Γνωρίζει πάντως τα no, slowly, και you must finishMoney Mouth Της είπα να με σκουπίσει. Κατά το χαμούρεμα στα όρθια με απέτρεψε να την φιλήσω στο λαιμό, εξηγώντας πως θα κάνουμε μόνο sex χωρίς καθόλου loveMoney Mouth Γρήγορα με έβαλε να ξαπλώσω και εκτέλεσε μια καλή, οφείλω να παραδεχτώ πεοληχεία . Κάβλωσα κάπως και ανέβηκε πάνω μου. Το γλύψιμο των βυζιών ευτυχώς το κατατάσσει στο sex και όχι στο love άρα επιτρεπότανΜαλακία Αλλαγή στάσης σε ιεραποστολικό. Εκεί παραβίασα τους κανονισμούς της και την φίλησα στο λαιμό, προσπάθησα να την κάνω να το πάρει πιο ελαφρά μειδίασε κάπως αλλά πάπαλα! Την έστησα στα τέσσερα μπας και δούμε προόδους. Στήνεται πολύ καλά δεν αποφεύγει τις έντονες ωθήσεις, σπρώχνει και η ίδια με την όπισθεν. Αλλά παρόλα αυτά κατάφερε να με ξενερώσει την γαμούσα δυνατά και εκείνη δεν έβγαζε άχνα! Όταν έφαγε κανα δυο κωλοσκάμπιλα άρχισε τα ‘’slowly’’ δηλαδή δεν ήθελε αγριάδες. Δεν ήθελε ρομαντισμούς , δεν ήθελε αγριάδες, τι σκατά θέλει δηλαδήΘυμός Ύστερα άρχισαν τα ‘’you must finish’’ Με κούρασε και βγήκα από μέσα της και αυτή στραβωμένη με ρώτησε γιατί σταμάτησα και πρόσθεσε πως πρέπει να τελειώσω, μαλακίζοντας με άγαρμπα. Ξαναπροσπάθησα και τη γάμησα και άλλο στα τέσσερα αλλά τζίφος. Η πουτάνα μου έλεγε συνεχώς ‘’you must finish’’ Εγώ της είπα να φύγει γιατί δεν την άντεχα άλλο αλλά αυτή είτε γιατί δεν καταλάβαινε τι της έλεγα, είτε γιατί θα έχουν φύγει και άλλοι άχυστοι και παραπονεμένοι δεν έφευγε. Αλλά δεν έκανε και τίποτα για να αντιστρέψει το κακό κλίμα! Μόνο πως πρέπει να τελειώσω μου λεγε και με στριμμένο τρόπο. Η σεξουαλική συμπεριφορά της δεν ταιριάζει καθόλου με την τσοντό-εμφάνισή της. Αφού της είπα ξανά, αρκετές φορές να φύγει, μιας και είχα απωλέσει το ηθικό μουMoney MouthMoney MouthMoney Mouth έφυγε επιτέλους μουτρωμένη όπως ήταν και όταν μπήκε. Το δωμάτιο όπως έγραψα , σκοτεινό και μικρό. Παλαιότερα είχε περισσότερο φως αλλά το βγάλανε. Δεν ξαναπατάω εκείΓαμήσου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Πάολα
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
2.172
Πόντοι:
1.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Kavouras13, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού