Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Διακριτικό κτύπημα στην πόρτα του δωματίου , και ένα χαμόγελο να γεμίζει το δωμάτιο
Το έγκλημα είναι προσχεδιασμένο εδώ και μέρες ..μόνο που ο θύτης πρόκειται να γίνει το θύμα ..αλλά ακόμα δεν το ξέρει

Υποκλινομαι στη αιθερια υπαρξη που περνα μπροστα μου

Γεγονός νο 1 :Η Έλενα είναι πολύ.... μα πάρα πολύ ποιο όμορφη από κοντά,, σε σχέση με τις φωτογραφίες της … και διευκρινίζω ..είναι η γυναίκα που ίσως να μην την προσέξεις αμέσως ( δεν είναι η ξανθιάς bimbo με τις σιλικονουχες βυζαρες το αβυσσαλέο ντεκολτέ και τη ανύπαρκτη φούστα dressed to kill ) αλλά αν την προσέξεις έστω για ένα δευτερόλεπτο …θα ψάχνεις να βρεις τι είναι αυτό που σε χτύπησε κατακουτελα ..και ίσως τρέξεις να την προφτάσεις για να κλέψεις ένα βλέμμα ένα χαμόγελο Έρωτας
.αλλά έχει και μια σειρά από μειονεκτήματα , όπως είναι υπερβολικά έξυπνη , έχει και καλή αίσθηση του χιούμορ …και ότι πατάει και με τα δυο πόδια στη γη …

Ξαφνικά στο μυαλό μου έρχεται το soundtrack μιας πολύ αγαπημένης μου ταινίας , Push it to the limit , απ’ το “Scarface”

Push it to the limit
Walk along the razor's edge
But don't look down, just keep your head
Or you'll be finished…

Γεγονός νο 2 : Η Έλενα είναι η γυναίκα που θες να την κερδίσεις αν φυσικά μπορείς .. όχι με χρήματα ( έτσι και αλλιώς με τα χρήματα μπορείς να αγοράσεις να νοικιάσεις αλλά όχι να κερδίσεις ) αλλά με την συμπεριφορά ..

Καταβάλω τρομερή προσπάθεια να μαζέψω το μυαλό μου και να βάλω την σκέψη μου σε μια σειρά …δυσκολεύομαι να βρω τις λέξεις ….αμα συνεχιζω να κοιταω τα ματια της θα αρχισω να τραυλιζω Ντροπή

Η Έλενα δεν είναι η ντιβα πόρνο σταρ ..δεν είναι το ξεκολακι που θα δεις στο μπαρ η στα μπουζούκια αλλά η γυναίκα που ξέρει να βγάζει αισθησιασμό ακόμα και αν φοράει ράσο

Ένα ποτάκι ( αναψυκτικο ) , ελαφριά συζήτηση περί ανέμων και υδάτων και ρεόντων ποταμών.. και με παρακάλεσε να την βοηθήσω με το φερμουάρ…
Έχω γδύσει και βοηθήσει να γδυθούν αρκετές κυρίες μέχρι σήμερα , αλλά λίγες με έκαναν να νοιώσω σαν να ανοίγω το δώρο που χρόνια λαχταρούσα

Open up the limit
Past the point of no return
You've reached the top but still you gotta learn
How to keep it

Γεγονός νο 3 : Η Έλενα είναι γυναίκα που θέλει «χέρια» για να την κουμαντάρεις .. σαν κάποια dream cars που λίγοι μπορούν να αποκτήσουν και ακόμα λιγότεροι να τα οδηγήσουν στο όριο
Μπήκαμε μαζί για ντουζακι ..σαν ντροπαλά 16 ρικα

Όταν ξαπλώσαμε στο κρεβάτι ..και τα χάδια έγιναν ποιο τολμηρά , τα φιλιά ποιο παθιασμένα τότε ο Excalibur συνειδητοποίησε ότι είχε βρει το μάστορά του
Ακροβασία στο κενο ? και εναλλαγή μεταξύ GFE και PSE ..
Η κυρα της λιμνης γινεται ο κυριαρχος του παιχνιδιου …ένα παιχνιδι ερωτισμού ..ενα παιχνιδι που για να κερδισεις πρεπει να δωσεις και οσο περισσοτερα δωσεις τοσα περισσοτερα θα παρεις

Throttle wide open like a bat out of hell
You crash the gates
Going for the back of beyond

Παραδοσιακά δεν αναφέρομαι στα όσα έγιναν μεταξύ δυο ενηλίκων ..
Αλλά το να κάνεις ΕΡΩΤΑ με την Έλενα μπορώ μόνο να το περιγράψω με τη φράση «Throttle wide open like a bat out of hell » (είναι η ορολογία που μπορεί να καταλάβει κάποιος μόνο αν έχει πάρει στα χέρια του ένα Cigarette top gun 39 με 1400 άλογα, και εχει σπρώξει τις μανέτες στο τέρμα της διαδρομής τους )


Όταν ήρθε το τέλος του πρώτου γύρου , πεσμένος μπρούμητα στο κρεβάτι .. στο μυαλό μου ήρθε η τελευταία σκηνή της ταινίας , με τον al Pacino , νεκρό από δεκάδες σφαίρες μέσα στο σιντριβάνι με τα neon φώτα να γράφουν .
“The world is yours “
Εγώ ήμουν ακόμα ζωντανός … η Ελενα ..χαμογελούσε ενώ πήγαινε προς το μπάνιο … ναι είχε δείξει ( προσωρινά ) έλεος , σε ένα παππούλη …Γερο-μύστηςΓερο-μύστης

Γεγονός νο 4 : Η Έλενα έχει ένα μοναδικό ταλέντο να σε κάνει να νοιώθεις ότι όλος ο κόσμος είναι δικός σου ..έστω εφήμερα …έτσι και αλλιώς όλοι οι άνθρωποι κυνηγάμε την ευτυχία …και αν τη βρούμε δεν μπορούμε να την κρατήσουμε για πολύ

Welcome to the limit
Take it baby one step more
The power game's still playing so
You better win

Δύσκολο να γράψεις αντικειμενική κριτική όταν το άρωμα αυτής της γυναίκας είναι ακόμα πάνω σου και ακομα ποιο δυσκολο όταν το χαμογελο της ευτυχίας εχει κολησει στο προσωπο σου

Γεγονός νο 5 .. όταν μετά από δυο ώρες η Έλενα με αποχαιρετούσε , προχώρησα σε άμεση ανακατάταξη στο ατομικό hall of fame , με την αναφερόμενη να καταλαμβάνει επάξια την πρώτη θέση …

ΥΓ : Προς αποφυγή παρεξηγήσεων η παρούσα κριτική είναι καθαρά υποκειμενική …

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 spipis71, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, PSAXTIRI και 48 άλλα μέλη

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Νοεμβρίου, 2017
Τα γράφεις τόσο ωραία που θα θεωρούσα την κριτική αντικειμενική αν στο παρελθόν δεν είχα φάει την φόλα "Elli Jancovic".Money Mouth
N
nickos99
02 Νοεμβρίου, 2017
Ευχαριστώ πολύ γιαβρι μου για την κριτική. Με έφτιαξες με την σκηνή του Άλ Πατσίνο
02 Νοεμβρίου, 2017
Γέροντα, μάλλον βρήκες το θαυματουργό fountain of Youth! Άξιος! Γερο-μύστης Καπέλο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
02 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εφαγες τη "φολα" Elli Jancovic εξ αιτίας μου ???
και οι κριτικες μου φιλε είναι παντα υποκειμενικές και το υπογραμιζω στο τελος της κριτικής , όπως και ολων των αλλων ( των καλοπροαίρετων ) εδώ μεσα
Παντως σε διαβεβαιωνω ότι ΔΕΝ είμαι ουτε προμοτορας ουτε Νταβατζης ουτε εχω κανενα οφελος από κανενα γραφειο και καμια κοπελα
Το τι ισχυει για μενα δεν είναι απαραιτητο να ισχυει και για καποιο άλλο
και σε μενα εχει τυχει να φαω φολα από κοπελλα που φιλαράκος περασε πολύ καλα ...
αυτά και να περνας καλα
E
Excalibur
02 Νοεμβρίου, 2017
Σε λιγο χρονικο διαστημα θα κανουμε συλλογο επιζοντων απο χατζη ΜατάκιΈρωτας
TK
TASSOS karipidis
02 Νοεμβρίου, 2017
Παιχταρά μου εσύ Κουλ Ναι!
03 Νοεμβρίου, 2017
Με ποδοσφαιρική ορολογία κατάφερες να σκοράρεις έστω ένα γκολ ή έφυγες άσφαιρος (noGG) για να ξέρω τις αποδόσεις που με περιμένουν.....
N
Ntountaras
03 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εσυ ποτε θα μας πης ποιανου εκπροσωπος εισαι?Χμμμ;Χμμμ;
TK
TASSOS karipidis
03 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε ετρωγα τα γκολακια απανωτα ..αλλα με επιασε το πεισμα μου ..
Γκολ η Ελενα ..Σεντρα εγω ..να μαθει
E
Excalibur
03 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καμιας !!!! δεν σε χαλασε ???
E
Excalibur
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2