Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 290 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μεσημέρι και τα βήματα μου με οδηγήσαν στη Διδύμου 18 υπόγειο , ήθελα να δοκιμάσω την Λάνα κατά τας γραφάς του professorx , άντα αυτής όμως βρήκα ένα μπάζω που με " έτρεψε τα άτακτη φυγή " φαίνεται ότι η Λανα δεν δουλεύει κάθε μέρα η τέλος πάντων έλειπε .... έτσι πήγα Διδύμου 27 να δοκιμάσω την Βικτόρια ...... αρκετά ευγενική ψηλή φυρο στα 1.80 με τακούνια μαύρα μαλλιά 2αρι στήθος , οχι στητό , με καμπύλες και σωματοδομη που ενδείκνυται για πολλά πράγματα !!!!! στο δωμάτιο μιλούσαμε στα αγγλικά μου είπε οτι ηταν απο την Ουκρανία ??? δεν με ενδιέφερε και πολύ ,,, όσο να την φέρω εκεί που ήθελα ,,,,, μου ήταν τελείως πεσμένο ,,, έτσι ξεκίνησε με χάδια και έφτασε μέχρι κάτω στην ψωλή μου που ακόμα δεν ειχε σηκωθεί σχεδόν καθόλου άρχισε να τον παίρνει πίπα ακαπο. αρκετά καλή , στη αρχή να τον παίρνει ολο μέχρι τα αρχίδια και σιγά σιγα μέχρι να γίνει πέτρα , χωρίς πολυ σάλιο και δόντια . Η Βικτορια έχει τρίχες πάνω από το μουνί περιποιημένες και ξυρισμένες .... φοράμε προφυλακτικό και πρώτη στάση , απο πάνω μου ...... ειχε πατήσει απο πάνω μου με τις πατούσες στο στρωμα και καθότανε πάνω στο καβλι μου αργά ... ετσι ώστε να βλέπω τα μουνόχειλα που είχαν ανοίξει για να τον παίρνουν ολο μέσα τους ,,,, την έπιασα από τα κολομέρια και άρχισα να της τον βάζω όλο μέσα της ,,, στην αρχή αργά μεσα- εξω για να τον βλέπω να μου αρέσει ,,, ύστερα πιο γρήγορα και αισθανόμουν τις τρίχες της με τις δικές μου να ακουμπούν και να τρίβονται ... κάποια στιγμή την γύρισα απο κάτω με μαξιλάρι και έχυσα με πολλά φιλία στο λαιμό , κάθισα αρκετα απο πανω την χωρίς να θέλω να φύγω και συνέχισα να της γλύφω το λαιμό και τις ρόγες και αυτή ανταποκρινόταν αδιαμαρτύρητα .... μέχρι που βαρέθηκα ... μου άφησε ενα πακέτο μαντιλάκια και με χαμόγελα ... αποχώρισε ... πέρασα καλά εν τέλει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 01, 2017
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
552
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mutsodringo, ZeroTolerance, obi1 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Νοεμβρίου, 2017
Καυλωσα δικε μουΠροσκύνημα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1