Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 31 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Γιατι εβαλες τετοιο τιτλο ρε μπαγασα? Παραθετω απο ενα αλλο σαιτ για οσους δεν γνωριζουν "Το μεγαλύτερο παράδειγμα της επιμονής είναι πιθανότατα ο Αβραάμ Λίνκολν. Αν θέλεις να μάθεις για κάποιον που δεν τα παράτησε ποτέ, μην ψάχνεις αλλού. Γεννημένος στη φτώχεια, ο Λίνκολν είχε μια ζωή γεμάτη αποτυχίες. Έχασε οκτώ εκλογές, δύο φορές απέτυχε επιχειρηματικά και υπέφερε από ένα νευρικό κλονισμό. Θα μπορούσε αρκετές φορές να είχε παραιτηθεί, αλλά δεν το έκανε και έγινε ένας από τους μεγαλύτερους ηγέτες της Αμερικής. Ο Λίνκολν ήταν ένας μαχητής που δεν τα παράτησε ποτέ." Ετσι και εγω σαν Αβρααμ Λινκολν δεν το ειχα βαλει κατω στο να βρεθω με την Κατερινα Ψαλτη, αξιζε ομως ολο αυτο που τραβηξα με αυτο που εζησα? Δεν νομιζω. Καταρχην να γραψω ολο το στορυ γιατι πραγματικα μου βγηκε η πιστη. Αρχικα της εστειλα ΠΜ απο εδω απο το σαιτ και στην συνεχεια email. Στο αρχικο μου email απαντουσε μια χαρα, πολυ γρηγορη στις απαντησεις της, σε καποια φαση ομως αφου κλεισαμε στο περιπου ωρα και μερος σταματησε να μου απανταει εντελως. Εκανα και εγω ο ερημος αλλο email να δω αν εφταιγα εγω ο ιδιος αν της ειπα κατι που την ενοχλησε για να καταλαβω τι παιζει η τελως παντων αν γενικα σταματησε να απανταει. Στο 2ο email λοιπον απαντησε κανονικα. Εκει κατι με χαλασε. Ειχα βρεθει και με κατι συναγωνιστες οποτε ειχα την κουβεντα της και τους ρωτησα αν μπορουσαν να βαλουν το χερακι τους μπας και μου απαντησει η Ψαλτη. Μου ειπανε οτι εχει κατι δικα της θεματα, οτι ισως εχει περιοδο, και οτι γιαυτο δεν απαντησε και οτι θα μου απαντησει. Ελα ομως που σε εναν αλλο συναγωνιστη γυρισε και του ειπε για εμενα οτι και με γνωριζει ποιος ειμαι και οτι δεν θελει να βρεθει μαζι μου. Χωρις να του εχει πει τον λογο. Εκει λιγο στραβωσα. Το ξεπερναμε ομως αυτο και εχοντας πλεον κανει κιαλλο email τελικα βρισκομαστε. Επειδη της ειχα ζητησει κατι που το ειχα ξαναζητησει και παλιοτερα αν θυμαμαι καλα της ζητησα να μην φοραει μακιγιαζ και κραγιον η αληθεια ειναι οτι της μπηκαν υποψιες. Το λεω αυτο γιατι με το που μπηκε στο δωματιο γυρναει και μου λεει "αα εγω δεν ειμαι απο αυτες που δεν βαζουν κραγιον και μακιγιαζ" πρωτο ξενερωμα εγω. Η κοπελα εμφανισιακα δεν την λες ασχημη αλλα ουτε την λες ωω μια μουναρα. Εχει βαλει καποια παραπανω κιλα γιαυτο και οι φωτογραφιες ειναι παλιες που εχει εδω. Δεν την λες χοντρη παντως. Εχει επισης και ενα σημαδι απο καισαρικη στην κοιλια το οποιο εμενα προσωπικα δεν με ενοιαξε και τοσο. Αφου λοιπον μου αρχισε την ιστορια της και πιασαμε το μπλα μπλα (πολυ μπλα μπλα ομως) η κοπελα ενταξει εχει τα θεματα της οπως και ολοι μας εχουμε τα θεματα μας. Ευτυχως απο μονη της σε καποια φαση ειπε ας τα ξεχασουμε αυτα και ας περασουμε καλα. Μου αρχισε τα γλυκολογα τι γλυκουλης εισαι εσυ και τι καλος εισαι εσυ και σε φαση καμμια σχεση με τον αλλον που μου εστελνε email. Τελος παντων, πιπα υγρη με αρκετα φτυσιματα, καραμελωμα κτλπ. Εδω θελω να πω και κατι ακομα, βυζια εχει τουμπανα οπως στις φωτογραφιες, δεν πολυ καταλαβα αλλα νομιζω σιλικονατα. Την εβαλα μετα ξαπλωσε και της τον εδωσα στο στομα και εγω να παιζω με το μουνακι της. εκει εγω πηρα καπως τα πανω μου γκαυλωσα αρκετα, γυρναει και μου λεει, σεξ θα κανουμε? 2ο ξενερωμα. Εγω μπορει να ηθελα μονο πιπα, λεμε τωρα, μην με ρωτας γαμωτη μου. Τελως παντων μπαινω ιεραποστολικο την εβαλα μετα και στα πλαγια και τελιωσα. Καναμε μπανακι, κατσαμε τα ειπαμε κανα μισαωρο ακομα και φυγαμε. Μετα την ρωτησα αν περασε καλα κτλπ μου ειπε σουπερ και ολα σουπερ και της ειπα ποιος ειμαι. Δεν την πειραξε ισα ισα η κοπελα μου ζητησε και συγνωμη για την παρεξηγηση και ολα καλα. Η επικοινωνια λοιπον γιαυτο εβαλα αυτην την βαθμολογια κρατησε περιπου 1 μηνα μεχρι τελικα να την συναντησω, οτι και να ειχε πιστευω σαν σωστη επαγγελματιας επρεπε να μου το πει και οχι να απανταει σε αλλους και να λεει αρλουμπες για μενα χωρις να με ξερει. Επισης με την αρχη του χρονου μου ειπε θα παει Αθηνα οποτε οποιος θελει να την δει τωρα ειναι η ωρα. Ελπιζω να βοηθησα. Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 01, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
GetYouBarbara
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
19 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
10.501
Πόντοι:
25.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stef68, chris1955, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Νοεμβρίου, 2017
Για άλλη μια φορά το Κατερινάκι καθάρησε 100 με ένα μπαλάκι....Μπράβο σε όλους μας Κεφάλι σε τοίχο! βάζω και τον εαυτό μου μέσα.
02 Νοεμβρίου, 2017
Με ενα μπαλακι και το μονο που καναμε ηταν ακα μπουκι και 2 στασεις ολο και ολο. Ουτε γλωσσοφιλα (δεν πολυ ηθελα κιολας) ουτε την εγλυψα (παλι δεν ηθελα γιατι δεν μπηκε στο μπανιο να κανει ντουζ πριν αρχισουμε, απλα ειχε κανει μπανιο απο το σπιτι της). Οποτε ναι, ισως τα πιο ευκολα 100ευρω που εχει βγαλει. Κεφάλι σε τοίχο!
03 Νοεμβρίου, 2017
Ακομα γαματε την ξενερωτη?

Ελεος να ουμε,αντε να παει στην Αθηνα να λιγοστεψουν τα τουπε γκομενακια του κατοσταρικου...!!!
19 Νοεμβρίου, 2017
ο αβρααμ λινκολν περα από αποτυχημένος σε ότι καταπιαστηκε, ηταν στην τελικη ως προεδρος ο πιο ανήθικος, παράνομος και αδικος κακούργος.
παράνομος διοτι μονος του παραδεχτηκε ότι παραβιασε το συνταγμα κυρησσοντας τον πολεμο στις πολιτειες που νομιμα ανακυρηξαν ανεξαρτησια.
κακούργος γιατι είναι ο μονος που εβαλε την χωρα σε εμφυλιο με χιλιαδες θυματα.
φυσικα οι πλούσιοι βιομηχανοι του βορρα τον θεοποιησαν υστερα αφου εξυπηρετησε τα συμφεροντα τους αιματοκυλοντας την χωρα.
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4