Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επειδη ειμαι λατρης των σπιτιων οπου ειναι απομερα οποτε δεν εχουν πολυ μπες-βγες απο κοσμο και ετσι δεν εχει αγχος η κοπελα να κανει γρηγορα να τελειωσεις ωστε να βγει στο σαλονι οπως γινεται φυλης Ιασονος κλπ ετσι πηγα στην Ρεμουνδου21Α οπου παω τον τελευταιο καιρο και περναω πολυ καλα.
Σημερα ειδα την 18χρονη Ρωξανη ρουμανακι μελαχρινο με ωραιο σωματακι και ειπα να δοκιμασω το μικρο οπυ και δεν ειμαι και πολυ φαν στα πιπινια το αποτελεσμα ομως με δικαιωσε
Η μικρη δεν μιλαει ελληνικα αλλα καταλαβαινει πολυ καλα αγγλικα και ετσι μπορεσα να συνενοηθω. Στα του αγωνα τωρα η μικρη αν και λιγο απειρη λογο ηλικιας εαν την καθοδηγησεις υπακουει και εχεις το αποτελεσμα που θες μου ανεβηκε πανω ετρηψε την κλειτοριδα της στον πουτσο μου μετα κατεβηκε μου τον καθαρισε με μωρομαντηλο και με αρχισε σε ακαποτη πιπα οπου λεγοντας της να παιξει την γλωσσα της στο κεφαλι το εκανε πολυ καλα της ειπα να ερθουμε σε 69 και υπακουσε, και οσο της εγλυφα το στενο νεανικο μουνακι αυτη μου εγλυφε τον πουτσο στον κορμο και στο κεφαλι και μετα ξανα στο στομα και τον ρουφαγε δυνατα. Μετα την σταματαω και της λεω για σεξ μου βαζει καποτα και καθετε πανω μου και ανεβοκατεβαινε με λυσσα την σταματαω και την ξαπλωνω σε ιεραποστολικο με τα ποδια της στον ωμο μου οπου μετα απο δυνατο σφυροκοπημα τελειωσα.
Σε ολο τον αγωνα η μικρη ηταν υπακοη και δεν δυσαναχετησε καθε αλλο ηταν και κεφατη απο οτι ειδα και αυτο με κανει να ξαναπαω
Για τους λατρεις των λεπτων και μινιον αλλα και για τους πιπινολατρεις την συνηστω ανεπιφυλακτα εγω περασα πολυ καλα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 01, 2017
Όνομα κοπέλας
Ρωξανη
ANDREIOS
Μέγας
Εγγραφή:
22 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
1.678
Πόντοι:
4.655
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dokari, Dirty69, STAVROS6969 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού