Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πέρασμα απ τη Φυλής με σκοπό τη κωλάρα της Αννυ ή της Βερόνικας. Λίγο πριν το τέλος της βάρδιας και πέτυχα την Αννυ. Πρώτη φορά την έβλεπα και μπορώ να πω ότι είναι πολύ εντυπωσιακή, με ωραίο φτιαχτό και στητό στήθος και κορμί λαμπάδα. Δεν είχε πολύ κόσμο (ίσως λόγω CL) περνάω στο δωμάτιο που σημειωτέον είναι αρκετά καθαρό για τη περιοχή. Η Αννυ δεν έργησε και με πέτυχε την ώρα του φρεσκαρίσματος. Αναλαμβάνει λοιπόν τη διαδικασία και ο μικρός μεγάλωσε αμέσως. Το σκουπίζει λίγο και με ρωτάει πως θέλω τη πίπα. Λέω για άνευ και ξεκινάει ένα τρελό στοματικό πολύ γρήγορο που εναλλάσσεται σε αργό και αισθησιακό. Δεν ήθελα και πολύ να τελειώσω και τη σταματώ. Παίρνει το λιπαντικό, βάζει στο προφυλακτικό και στήνεται στο κρεββάτι. Εγώ πίσω όρθιος να προσπαθώ να μπω από πίσω.Είναι σχετικά στενή και ψιλοαντέχει στα σκληρά. Την είχα 6/7 λεπτά και τη σφυροκοπούσα δυνατά πιάνοντας την απ τη μέση με σχετική δύναμη. Σε όλη τη διάρκεια έβγαζε κραυγές (μάλλον fake) που εμένα με έφτιαχναν. Κάποια στιγμή ήρθε το τέλος μέσα στη κωλάρα της. Με ευχαρίστησε με ένα πεταχτό φιλι και την έκανε. Παρατήρησα πως η ματιά της έδειχνε κάπως και δεν περπατούσε και πολύ ίσια. Ίσως και να τη κούρασα λίγο παραπάνω, ίσως πόνεσε, αλλά δεν μου είπε και κάτι.
Γενικά πέρασα υπέροχα με το 20άρι, πράγμα που σημαίνει πως θα την ξαναδώ. Αν έκανε και προκαταρκτικά θα ήταν το κάτι άλλο.
Την ώρα που έφευγα, ήταν 4 πιτσιρικάδες και ήθελαν να τη πάρουν παρτούζα όλοι μαζί. Τους έδιωξε όμως. Τι θα προλάβετε και οι 4 σε 10 λεπτα τους είπε......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 01, 2017
Όνομα κοπέλας
Άννυ
LanciaRallye037
Ανώτερος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
2.605
Πόντοι:
5.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, rodriguez65, anestis_38 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Νοεμβρίου, 2017
Όπως τα λες.
Όσο για τα μάτια (δακρυσμένα) και το βαδισμα φταίει η πολύ ντρόγκα που παίρνει. Της τη δίνει Βούλγαρος πελάτης στο δωμάτιο. Μόλις είχε πάρει και μετά ήρθε σε μένα . Αλλού πήγαινε και αλλού βρισκόταν. Να δούμε για πόσο...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1