Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 182 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Δύο πράγματα μου έμειναν απο αυτή τη συνεύρεση. Η αγενής γριά υπηρεσία και τα μάτια της Θεοδώρας. Τίποτα άλλο.
Η πιτσιρίκα ρουμανοφωνη στα 20 έτη, κανονικών κιλών με δυάρια βυζιά, λευκό δέρμα μαύρα μαλλιά, γαλανά μάτια και μερικά τατουάζ σε άσχετα σημεία του σώματος της.
Πρόγραμμα που ανακοινώθηκε 69 και ελεύθερο στοματικό.
Στο δωμάτιο αρχίσαμε με τη κοπέλα να μου δείχνει να ξαπλώσω στο κρεβάτι την ώρα που γδυνοταν στην άλλη άκρη του δωματίου, συνεχίστηκε με άνοιγμα καποτας και τυπικά "προκαταρκτικά" της πλάκας, πίπα άνευ ουσίας με διαλείμματα για χειρομαλακια.
Με τα λίγα αγγλικά που ήξερε άκουσα μονο τις λέξεις "slow slow", "not in program" (όταν πλησίασα να τη φιλισω) και "finish baby" όταν η αγενής γριά υπηρεσία χτύπησε τη πόρτα σε λιγότερο απο 8 λεπτά ενω προσπάθησα να γαμήσω. Καθως έφευγα μου το έπαιξε και ευγενικια λεγοντας μου "ευχαριστούμε", απάντησα "να μη χτυπάς τις πόρτες αν θες να μας ευχαριστήσεις" και άκουσα να βρίζει μεσα στο βρωμοστομα της.
Δυστυχώς η κοπέλα δε το έχει και ειναι άπειρη και σίγουρα με αυτή την υπηρεσία δε πρόκειται να αλλάξει κατι.
Μαυρο σε κοπέλα και υπηρεσία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 01, 2017
Όνομα κοπέλας
Θεοδώρα
dinos34
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
1.006
Πόντοι:
1.026
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Dirty69, professorx και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού