Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 7 10
Sex Studio 28413
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Είδα την Κάρλα στις φωτογραφίες που είχε αναρτήσει στην ιστοσελίδα του το εν λόγω studio και με ενθουσίασε!!!ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΔεν έπεσα έξω τελικά γιατί είναι πράγματι μια πανέμορφη νταρντάνα γυναικάραΈρωταςΓλώσσαΧαμόγελο,αν και όχι τόσο ψηλή,όπως φαίνεται στις φωτογραφίες.Στις 8 το απόγευμα ήμουν εκεί και περίμενα,γιατί ήταν άλλος συναγωνιστής στο δωμάτιο.Η Κάρλα δεν κάθησε μαζί του πάνω απο 20 λεπτά.Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο και άνετο,χωρίς κακοσμία.Πήρα το πρόγραμμα με τα 30 ευρώ,αν και προσφέρει 69 με 40 ευρώ,με 50 κάνει και μασαζάκι και με 60 ακάποτη πίπα.Ξεκίνησε με μιά πολύ καλή πίπα,τον ρούφαγε όλον μέσα.Έχει τεράστιες βυζάρες ενισχυμένες που τις ρούφηξα και τις τίμησα δεόντως.Επίσης έχει πεντακάθαρες πατούσες,τις οποιές φίλησα πολύ δυνατά!ΓλώσσαΜέτα ανέβηκε απο πάνω-διέκοψα εγώ την πίπα που μου έκανε,γιατί κόντευα να χύσω-και εκεί έβλεπα τις βυζάρες τις!Κάβλα οι βύζάρες!!!ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΣτο τέλος την πήρα πισωκολλητά και τέλειωσα με κραυγή ηδονής!Μιλήσαμε λίγο και μου είπε οτι θα είναι στο Αίγιο 10 μέρες ακόμα.Οι βυζολάτρες πρέπει να πάτε οπωσδήποτε!!!Ο δρόμος,η πρόσβαση και το πάρκινγκ είναι χάλια,λόγω έργων.Δυσκολεύτηκα να το βρώ,αλλά ήθελα τόσο πολύ την Κάρλα που άξιζε την ταλαιπωρία.Η κυρία τις υπηρεσίας ευγενέστατη ρωσίδα και της άρεσε το άρωμά μου,όπως μου είπε.Σίγουρα θα ξαναπάω!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 01, 2017
Όνομα κοπέλας
Κάρλα
Μέλος
Εγγραφή:
11 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
60
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, DeanCorso, doc_lin και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Νοεμβρίου, 2017
ανεξαρτητα απο την κοπελα κτλ,κλασσικη επαρχια οσον αφορα τις αλμυρες τιμες...60 ευρω ακαποτο τσιμπουκι....κουκουρουκου δηλ.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1