Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161544
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Μαριαλένα είναι εκτός συναγωνισμού, και μάλιστα πολύ μακρυά.
Με 2-3 κιλάκια παραπάνω από ότι δείχνουν οι φωτογραφίες, αγγελικό πρόσωπο και ματάρες που σε λιώνουν...
Παρότι προτιμώ μικρές και στεγνές,την καταβρήκα με τη Μαριαλένα γιατί έχει πολύ γυμνασμένο και σφιχτό κορμί, βυζί 3+ με ρώγα που δεν εχω ξαναδεί κι εκείνο που με τρελαίνει...
το βαθύ λακάκι που ξεκινάει ανάμεσα στα στήθη και τελειώνει στον αφαλό ...
Το άλλο εκπληκτκό με την κοπέλα είναι η μυρωδιά του κορμιού της... ακόμη κι αυτή του ιδρώτα της...
Στα του αγώνα η κοπέλα δίνει ρέστα. Δεν το έχω ξαναδεί, τέτοια συμμετοχή, τέτοια αντίληψη και τόση χημεία.
Ξέρει πώς θα κινηθεί, πότε θα κάνει κάθε κίνηση και δεν θα σταματήσει αν δεν πετύχει αυτό που θέλεις.
Σε στάση ροντέο τέλειωσε με τέτοιο πάθος που με άφησε άφωνο και φυσικά με έκανε να νιώσω άρχοντας.
Εκείνο όμως που μου άρεσε περισσότερο ήταν η επικοινωνία που είχαμε. Από την πρώτη στιγμή ένιωσα ότι γνωριζόμασταν για χρόνια.
Η κοπέλα έχει άπαιχτο χιούμορ, κάνει απίστευτες γκριμάτσες και σου πετάει ξαφνικά κάτι ατάκες που σε στέλνουν.
Πηδιόμασταν σαν "αδελφικοί φίλοι" λέγοντας αστεία και γελώντας καθόλη τη διάρκεια της συνάντησης.
Δεν ξέρω αν η τρύπια μου κάλτσα ήταν η αφορμή να βρούμε γρήγορα επαφή κανοντας πλάκα, σίγουρα πάντως έπαιξε ρόλο.
Σας χαιρετώ.
ΥΓ είναι πραγματικά πολύ όμορφο όταν διαπιστώνεις ότι οι κριτικές που διάβασες στο μπου σου βγαίνουν 100% και δικαιώνεται ο αγώνας της αλληλοπληροφόρησης.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
250€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
379
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THAN21, novas98, doc_lin και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Νοεμβρίου, 2017
η μαριαλένα έχει κορμάρα (και γυμνασμένη), φιλάει υπέροχα, και τα δίνει όλα !!!
το "αγγελικό πρόσωπο" όμως, κατ'εμέ πάντα, είναι υπεροβολή χωρίς αυτό να σημαίνει ότι είναι άσχημη.
κατά τα άλλα μπράβο για την κριτική και το χρόνο που περάσατε !!
J
john100
01 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν θα διαφωνήσω, το βάζεις στη σωστή του βάση.
02 Νοεμβρίου, 2017
τσιμπημενα τα 250 ρε παιδια!!Ντροπή
15 Νοεμβρίου, 2017
Σταθερή αξία η Μαριαλένα!!!Καπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4