Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έχοντας να γαμήσω μέρες αποφασίζω να πάω στο συγκεκριμένο χώρο μιας και ήταν φουλ στα πιπινάκια όπως έβλεπα από τις βάρδιες.
Απόψε ήταν βάρδια η Έλενα, η Ιζαμπέλα και η Έμμυ η οποία ήταν στο δωμάτιο και δεν περίμενα να την δω μιας και βιαζόμουν. Επίσης οι άλλες 2 ήταν εμφανίσιμες οπότε και διάλεξα να δοκιμάσω την Ιζαμπέλα, είμαι λάτρης του ξανθού και ψηλού, τι να κάνω....
Το κορίτσι είναι ψηλό, πληθωρικό και σφιχτό....συνδιασμός φωτιά.. Ανακοινώθηκαν επίσης ελεύθερο στοματικό, όχι τελειωτικό και αυταρχικό και για τις 2 που είδα.
Η κυρία ψέκασε το δωμάτιο με αποσμητικό και μπήκα. Υπήρχε tv που ήταν σβηστή και ντουζιέρα, καθώς και σφραγισμένη πετσέτα. Είχα κάνει μπάνιο πριν πάω οπότε δεν τη χρειάστηκα. Κάθομαι στο κρεββάτι κι όπως ακουμπάω το χέρι μου δίπλα νιώθω υγρά, υπήρχε μια μεγάλη στάμπα Money Mouth Πλένομαι και σκέφτομαι να φωνάξω την υπηρεσία γι αλλαγή αλλά μιας κ έξω γινόταν χαμός από συναγωνιστές που μπαινόβγαιναν και το συγκεκριμένο δωμάτιο είναι δίπλα στην πόρτα και μακρυά από το δβμάτιο υπηρεσίας,αποφάσισα να βάλω την πετσέτα να το καλύψω και να το πω φέυγοντας. Βέβαια στο φέυγα δεν είδα την κυρία,φώναξα ένα ‘Ευχαριστω πολυ’ αλλά δεν,οπότε άνοιξα την πόρτα κι αποχώρησα.
To κορίτσι στο δωμάτιο είναι πολύ ομιλητικό,χαμογελαστό και γενικά σπάει τον πάγο αμέσως. To σώμα της είναι πιο πληθωρικό από τις φωτό, όχι πολύ και πάρα πολύ σφιχτό, για μένα είναι ο ορισμός της γυναικάρας. Έχει κωλάρα και ξέρει να την κουνάει κιόλας (για τους φαν του είδους συστήνεταιΝαι! ) Μιλάει αρκετά ελληνικά προς έκπληξη μου και τα υπόλοιπα σε αγγλικά, οποτε η συννενόηση ανετότατη. Μετά από κάποια προκαταρκτικά γλυψιματάκια με ρώτησε πώς θέλω την πίπα,της είπα με κι άρχισε. Το κάνει χωρίς δόντι και με λάγνες ματιές οπότε καύλωσα εύκολα. Δέχθηκα πρόταση για πισωκολλητό όπου ποιός θα έλεγε όχι???? Εγώ πάντως είπα ναι, η αίσθηση ήταν πολύ καλή και στην θέα της κωλάρας με τις σφιχτές τρυπούλες παίζει να τελείωσα και στο λεπτό. Η γλυκειά Ιζαμπέλα με ρώτησε γιατί κι έδειξε να ήθελε να κρατήσω κι άλλο. Δεν βιάστηκε να φύγει και με ευχαρίστησε πριν αποχωρήσει.
Γενικά είναι συμπαθητικότατη και θα την ξαναεπισκευτώ σίγουρα.
Ευγε στο Λιοσίων 73Α για τα κορίτσια που φέρνει, γιατι αν και φέρνει συνεχώς νέα, είναι καλά όσα έχω δοκιμάσει. Έχει online βάρδιες, πολλές επιλογές στην κάθε βάρδια και παροχές στούντιο σε μόνο 20 Ευρώ!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 31, 2017
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
633
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 numpas, FAT BASTARD, truker και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού