Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 81 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 174928
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από αρκετές προσπάθειες (και μερικές ακυρώσεις) κατάφερα να κλείσω ραντεβού με την Αλεξία.
Το ραντεβού κλείστηκε απ'την προηγούμενη μέρα και ακόμα και έτσι δεν ήταν εύκολο να βρεθεί μια ώρα που να βολεύει και τους 2.
Η συνάντηση, όμως, αποδείχτηκε πως άξιζε και με το παραπάνω την προσπάθεια!
Έχει ειπωθεί άλλωστε επανειλημμένως απ'τους άλλους "συναγωνιστές".

Η βαθμολογία είναι η μέγιστη που επέτρεπε το σύστημα, η πραγματική είναι :
Εμφάνιση (πρόσωπο): 7
Εμφάνιση (σώμα): 8
Γενική συμπεριφορά: 10
Επικοινωνία: 10
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή: 10
Σχέση απόδοσης/τιμής: 8 (200 ευρώ δεν είναι και λίγα)

Μόνο παράπονό μου πως είχα ζητήσει απ'το γραφείο κάτι συγκεκριμένο (σε ντύσιμο), το οποίο δεν έγινε καθώς η κοπέλα ενημερώθηκε λίγο πριν το ραντεβού (παρόλο που είχα ενημερώσει απ'το έγκαιρα).

Στα του "αγώνα" λοιπόν.
Ο πρώτος γύρος περιλάμβανε βαθιά φιλιά, τρομερή πίπα (deepthroating, gagging, εικόνα αλλά και ήχους που σε κάνανε να τρελαίνεσαι), "ανταπόδοση" από μέρους μου και μετά στήσιμό της στα 4 για να της γλύψω την κωλοτρυπίδα μέχρι να με παρακαλέσει να της την γαμήσω με τα δάχτυλά μου. Υπάκουσα και της έβαλα δάχτυλο και απ'τις 2 τρύπες μέχρι να τελειώσει μέσα σε φωνές και συσπάσεις..! (πραγματικά, αν ήταν ψέμματα ήταν η τέλεια ερμηνεία)
Στη συνέχεια μου ρουφάει τον πούτσο μέχρι να ηρεμήσει και να μου ψιθυρίσει πως θέλει να τις σκίσω τον κώλο και να στηθεί στα 4.
Τι να κάνω και εγώ ο άμοιρος βλέποντας αυτήν την κωλάρα να με περιμένει...αναγκάστηκα να τις την γαμήσω μέχρι να τελειώσω λίγο αργότερα μέσα της (με τέτοια καύλα, και πολύ κρατήθηκα)!..

Τέλος 1ου γύρου, κουβεντούλα, ντουζάκι και, με δική της πρωτοβουλία, αρχή του 2ου γύρου που περιλάμβανε ακόμα καλύτερες(!) πίπες σε συνδυασμό με περιποίηση όλης...της περιοχής... εκείνη να μου λέει πως θέλει να την κάνω να κάνει squirting και να της δαχτυλώνω το μουνάκι της μέχρι να με γεμίσει υγρά... ιεραποστολικό επί τόπου... reverse cowgirl με θέα το κωλαράκι της να γαμιέται πάνω στον πούτσο μου... cowgirl και εγώ να της βάζω δάχτυλο στο κωλαράκι (πάλι φωνές, συσπάσεις, σε χύνω καύλα μου κα δε συμμαζεύεται..!) και ξανά στήσιμο στα 4 για να της ξαναγαμήσω τον κώλο..!
Ώσπου να μου πετάξει "θέλω να με χύσεις στο στόμα", να μου ορμήσει και να με τρελάνει στις πίπες και τα γλυφοκώλια μέχρι να τις τα δώσω και εγώ στο στοματάκι (τα κέρδισε με την αξία της, τι να λέμε) και να τη δω να με ξεζουμίζει και να τα καταπίνει(!)

Είχε ήδη περάσει η μία ώρα (ούτε στιγμή δεν κοίταξε ρολόι ούτε και φάνηκε να την απασχολεί) οπότε φιληθήκαμε και χαιρετηθήκαμε, αφού μου πρότεινε να δοκιμάσω και τη Δήμητρα για μια ακόμα καλύτερη (πόσο καλύτερη να γίνει?!) εμπειρία.

Πραγματικά, η Αλεξία έδειχνε να το γουστάρει το ίδιο και ίσως και περισσότερο από εμένα!.. Απ'την πρώτη ως την τελευταία στιγμή είχα ξεχάσει πως πλήρωνα... και με έκανε να νιώσω πως και εκείνη το ίδιο..! Αυτή δεν είναι και η ουσία τελικά?
Σε εντελώς άλλο επίπεδο από τόσες άλλες λεγόμενες call girls και γενικά μια αξέχαστη συνάντηση που ακόμα όποτε τη θυμάμαι καυλώνω!.. Ντροπή

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
644
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, moularrys, doc_lin και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού