Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 130 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χαιρετω απαντες μπουρδελοσαλιαρηδες!
Οπως γραφει κ ο τιτλος λοιπον βρηκα τη φωτεινη που ολοι λετε κ εψαχνα απεγνωσμενα, να επιβεβαιωσω τις φημες για κεινη.
Δευτερα βραδυ γυρω στις 12 ξεκιναω απ το σπιτι με κλειδωμενο στοχο το εν λογω σπιτακι..κ η σοφια να ταν εκει θα την επαιρνα.ηθελα να γαμισω μιλφαρα για πρωτη φορα σε μπουρδελο κ να γευτω τις υπηρεσιες στο 10 ρικο..συντομα θα παω κ με μιλφ του 20ρικου να δω ποια ειναι η διαφορα εκτος της καθαριοτητας του οικου κ τα φωτακια τα ρομαντικα..
Λοιπον..σουπερ κορμι η φωτεινη για τα 45+κατι ψιλα τα οποια τα διακρινεις μονο στο προσωπο τα χερια κ τη χαλαρη κοιλιτσα..
Μπαινω δωματιο τερμα αριστερα το οποιο καθαρο μονο ο καδος χαλαγε τη φαση κ περιμενοντας σκεφτομουν στασεις που θα τη γαμουσα κ καυλωνα..μπαινει μετα απο κανα 10 λεπτο κ μετα απο κοπλιμεντα για κορμια βυζια κτλπ καθεται στα γονατα στην ακρη του κρεββατιου εγω ορθιος να βλεπω τη σουφρα κ τη μουναρα της στο καθρεφτη..οσο με πιπωνε δυνατα εγω τις εδινα μπατσακια στο κολο κ της ετριβα τις τρυπες με τα δακτυλα μου..
Σε καποια φαση μου κανει ενα λαρυγγωτο κ τον καρφωνει τερμα μεσα κ τον κραταει εκει για λιγο..νταξει λεω θα της τα ριξω στο λαρρυγγι κ θα τη ξαναπαρω καπακι να τη σκισω τη καριολα.!
Βλεποντας τη τρυπα της λεω ασε να γαμισω γιατι αν πεσει μετα το 1ο γυρω δυσκολα θα ξανασηκωθει..τη σταματαω κ τη τραβαω εξω στη γωνια του κρεββατιου απ τα ποδια της τ ανοιγω κ της σηκωνω τη λεκανη να τα βλεπω ολαααα κ οπλιζω το ουζι..ωσπου τελειωσα σ αυτη τη σταση βαθια μεσ τη μουνα της..φοβερο γαμησι πραγματικα με μια μιλφαρα που το χει.κ χαμογελαστη κ με εναν αερα σιγουριας κ εμπειριας οτι αχυστος δε θα φυγω απο κει..σαφως αξιζε αλλα θελω να δοκιμαζω γενικα κ οχι να κολλαω στη σιγουρια ενος καλου γαμησιου στο 10 ρικο..επομενος στοχος κατι σε cultila κ κολοτρυπιδα μαζι..adios muchachos..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Φωτεινή (λεπτη)
Kinkey
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
531
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 statusorama, panos nikas, professorx και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Οκτωβρίου, 2017
τυπε ακαποτος μπηκεςΧμμμ;
01 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μονο στη πιπα, στη πουτσα με προφυλακτικο...
01 Νοεμβρίου, 2017
Είναι καλη η φωτεινή αξίζει..μου θυμίζει μια συνάδελφο απο την δουλειά..
03 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Προτεινε της να γινει πουτανα τοτε να χεστει στο 10ευρω
04 Νοεμβρίου, 2017
Και γτ να μην βρει έναν μπάρμπα να του τα φάει όπως η Σπυροπούλου?
06 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

:headbang
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6