Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 64 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μια πολύ πολύ ωραία κατάθεση στην εν λόγω κυρία! Είχε δοκιμαστεί και στο παρελθόν! Όμορφη μικρή κοπελίτσα με ένα κορμί τρέλααα. Στήθος 2,5-3, ψηλή, κολαράκι μικρό αλλά με ωραίες αναλογίες και στησίματα! Μπαίνει το μωρό μέσα, με την επικοινωνία δεν το έχει και πολύ καθώς αγγλικά μιλάει μόνο τα στοιχειώδη αλλά δεν στέκεται εμπόδιο αυτό. Ξεκινάμε με χάδια και φιλιά στο σώμα γλυκά! Και εκεί που τελειώνουν τα προκαταρκτικά αρχίζει το καλό. Η κοπέλα κάνει μια πίπα όνειρο! Ξεκινάει αργά και αισθησιακά, στην συνέχεια με τον δικό της τρόπο ξαφνικά στον εξαφανίζει!! Δεν ήθελα να σταματήσει ποτέ! Αυτό θα έλεγα πως είναι το δυνατό της σημείο. Τέτοιο mouth fuck δεν έχω ξανά κάνει, ούτε παράπονο ούτε άχνα δεν έβγαλε. Προσπάθησα να την πείσω για cim ή cif αλλά μάταια. Την βάζω στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού και εγώ από μπροστά της να δίνω πόνο Ναι!! Μετά από αρκετή ώρα καθώς της ζητησα να συνεχίσει, περνάμε στο sex. Μέτρια πράγματα χωρίς να υπάρχει κάτι άσχημο στην όλη υπόθεση βέβαια. Απλά μετά από ένα μοναδικό στοματικό περιμένεις και κάτι αντίστοιχο στην συνέχεια... Για μένα η κοπέλα ενώ αξίζει, το χάνει αρκετά στο σαλόνι γιατι βγάζει κάτι ξινό και γενικά με το social δεν το έχει. Θα ξανά τιμηθεί με την πρώτη ευκαιρία γιατί από εμένα περνάει το τεστ!
Επίσης να πω ότι η υπηρεσία καθόλου φιλική και ευγενική λες και μας κάνει χάρη που μας εξυπηρετεί. Αυτά από εμένα, ελπίζω να βοήθησα.
Καλές καταθέσεις!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
geozz
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
208
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostkast

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού