Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνέχεια στις cult καταστασεις,και επισκεψη στη Βικτωρια. Για οσους δεν την ξερουν, προκειται για Σοβιετικο gilf, παχουλη,ξανθια, με προσωπο πρησμενο σαν γουρουνοπουλας. Ειχα καιρο να την τιμησω, και η προσφορα ακα τελιωτικου όπως και πρωκτικου, με ώθησαν σε αυτή την αρκετα cult εμπειρια. Ναι!Ναι!
Στην αρχη πηγε να μου δωσει γλωσσοφιλο, το οποιο απεφυγα επιμελως - ειπαμε, cult εμπειρια,αλλα όχι και τοσο!! Αρχισε να μου γλειφει το λαιμο και τις ρωγες μου, και σιγα σιγα κατεβαινε ολο και πιο χαμηλα. Αρχισε με ένα αρκετα καλο καραμελωμα στις μπαλες, και στη συνεχεια αρχισε να γλειφει την πουτσα μου πλευρικα. Η γλωσσα της δεν εχει χασει την μαεστρια της, και μου προσφερε ένα πολύ ωραιο γλυψιμο. Μετα,εβαλε το κεφαλακι στο στομα, και αρχισε να το ρουφαει με λαιμαργια. Όπως θυμομουν από παλαιοτερες συνευρέσεις, ειχε και στο μενου της γλυφοκωλαδα, οποτε για να δω αν το παρεχει ακομα, ανασηκωσα τα ποδια μου ψηλα. Αυτή το επιασε το υπονοουμενο, και αμεσως εχωσε τη γλωσσα της μεσα στην κωλοτρυπιδα μου Ναι!Ναι! Μου εγλυφε την κωλοτρυπιδα περιμετρικα, και ανα διαστήματα προσπαθουσε να την χωσει μεσα στο κωλαντερο μου - εννοείται ότι προσπαθουσα να την κοιταω οσο το δυνατο λιγοτερο, γιατι όπως ειπα η οψη της δεν είναι και ότι καλυτερο ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Της πιεζα το κεφαλι για να χωσει τη γλωσσαρα της πιο βαθεια στην κωλοτρυπιδα μου, αλλα δεν ειδα μεγαλη προοδο. Γενικα, το γλειφοκωλι που προσφερει δεν είναι οπως παλια, ουτε σε διαρκεια ουτε σε βαθος (καμια σχεση ας πουμε με την Πωλινα από Καλυμνου).
Στη συνεχεια αρχισε παλι το τσιμπουκι, με αρκετα καλη προσπαθεια για deepthroat, αλλα ηδη το μυαλο μου ηταν στο κωλαντερο της. Μου εβαλε καποτα, την γυρισα στα 4, και αφου της εριξα λιγες πιστονιες στο μουνι, το εχωσα στην κωλοτρυπιδα της. Παρολο που ειχε βαλει τζελ, ειχε αρκετα καλη αισθηση, ενώ εντυπωση μου εκανε το γεγονος ότι ζοριζοταν να τον φαει ολο! Αυτό με καυλωσε ακομα πιο πολύ, και αφου την αρπαξα γερα από τα μεγαλα καπούλια της, της τον εχωσα μεσα στο κωλαντερο μεχρι τερμα.Ναι!Ναι! Εκει πραγματικα βόγγηξε και αρχισε να δαγκωνει το μαξιλαρι, παρολο που δεν τον εχω και τεραστιο. Αν και η καυλα ηταν μεγαλη, όταν ενιωσα το τελος να πλησιαζει, τον εβγαλα από τον κωλο της (διχως ιχνος μερεντας), και της τον εδωσα ακα στο στομα, οπου τον στραγγιξε μεχρι την τελευταια σταγονα!! Τα εφτυσε στο νιπτυρα, και αφου εβαλε το εσωρουχο της με χαιρετησε και πηγε να μου δωσει 1 φιλακι στα χειλη - ευτυχως ειχα γρηγορα αντανακλαστικα, παρολο που μολις ειχα χυσει, και την τελευταια στιγμη γυρισα στο κεφαλι μου για να εισπράξω το φιλακι στο μαγουλο - παλι καλα!! Ναι!
Από εμφανιση είναι γαμησε τα, προσφερει όμως καλο service, με πολύ καλο τσιμπουκι, μετρια γλειφοκωλαδα, και δινει τιμια το κωλαντερο της, παρολο που την ζοριζει, ενώ στο τελος δεν αφηνει σταγονα σπερματος εντος του πεους ! Προσκύνημα Η τσατσα χτυπησε στα 7-8 λεπτα, αλλα η Βικτωρια δε σταματησε το εργο της. Για οσους αναζητουν hardcore καταστασεις, είναι ότι πρεπει Κατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
brujeria69
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.797
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 coscoras, bane4444, wert04 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Οκτωβρίου, 2017
Aπο τις πολλες γλωσσο-κολονοσκοπησεις, στο τελος θα βγαζει και διαγνωση.. Σπασίκλας
31 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πολύ σωστο το σχολιο σου DeanCorso Καπέλο Θα επρεπε να παιρνει και επιδομα από τον ΕΦΚΑ για τις γλωσσο-κωλονοσκοπησεις και τις διαγνώσεις που προσφερει στον Ελληνικο λαο ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΝαι!
01 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καπέλο Καπέλο Καπέλο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3