Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 408 10
Sex Studio 561230
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
H Kiara είναι μια νεαρή γερμανίδα, που πρέπει να έχει ξεκινήσει το σπορ σχετικά πρόσφατα, αλλά φαίνεται να τα παίρνει γρήγορα τα γράμματα (if you know what i mean)..Την έχω επισκεφθεί αρκετές φορές, πάντα στο μεγάλο πρόγραμμα των 120 ευρώ και μου κάνει εντύπωση που δεν έχω δει κανέναν άλλον συναγωνιστή να αφήνει κριτική για τη συγκεκριμένη κοπέλα (εκτός κανά δύο που είδα πρόσφατα και τη θάβουν στα τάρταρα).
Να πω εδώ ότι υπαρχει μπέρδεμα στο λήμμα Κιάρα, οι μισές κριτικές αναφέρονται σε άλλη κοπέλα που δούλευε παλιότερα, ενώ το λήμμα Kiara δεν υπάρχει καν..τέσπα.
Το σαλονάρισμά της δεν είναι κάτι το εντυπωσιακό. Για τα δικά μου δεδομένα -που είμαι πιο πολύ του petite πιπινόκαυλου- η Kiara τα έχει λιγάκι τα κιλάκια της, έχει όμως σφιχτό κορμί και σε αυτό βοηθάει και το νεαρό της ηλικίας (24 λέει και πάνω κάτω εκεί είναι).

Στο δωμάτιο η κοπέλα όμως, έκανε τα πάντα για να με ευχαριστήσει. Τζακούζι πίπα μέσα στις σαπουνάδες, φιλιά, ερωτισμό, στήσιμο και σεξ στους τοίχους, ό,τι και να γράψω εδώ μέσα είναι λίγο.Κουλ

Για την εμφάνισή της δεν θα της έβαζα και τη μέγιστη βαθμολογία, αλλά η εμπειρία μου λέει, είτε σε city tours, call girls ή και άλλα studios, 8 φορές στις 10 τρώμε φόλα απο τις πολύ όμορφες, οπότε εδώ στα ελαφρά γεράματα που βρισκόμαστε, το γαμήσι το ζούμε για κανά δυο εικόνες και όσες αισθήσεις μας δώσει. Αν είναι την άλλη να την ψήνω και να εκνευρίζομαι καλύτερα να τα δίνω εκεί που ξέρω ότι η διάθεση της κοπέλας το σηκώνει ένα όμορφο γαμήσι.

Η φάση είναι κυρίως GFE (δεν αρνήθηκε βέβαια και λίγο πιο rough πράγματα). Γενικά η εμπειρία μου μαζί της δείχνει οτι υπήρχει χημεία, η κοπέλα είναι διαθέσιμη να σε κάνει να περάσεις καλά, αλλά σίγουρα θέλει και το χρόνο της. Σε αυτό ίσως βοήθησε και το 35λεπτο πρόγραμμα που είχα πάρει βεβαίως βεβαίως. Αυτά από εμέ. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Kiara
monogamous
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
751
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studio Deluxe, makhswrx, lavios και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Οκτωβρίου, 2017
5 στην εμφάνιση! Γιατί τόσο λίγο ρε τύπεΧμμμ;
31 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κοίτα εμένα μου αρέσει το μουτράκι της, έστω και πλακωμένο στο make up,είναι πολύ περιποιημένο κορίτσι. Αλλα το μάξιμουμ που με άφηνε το σύστημα να βάλω είναι 7..εάν το έκανα τότε ας πούμε στην Ξένια της ίδιας αλυσίδας ή σε άλλες κοπέλες που είναι perfect body/perfect face τι θα βάλω δηλαδή?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2