Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 139 10
Στριπτιτζάδικα 197392
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
6.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Άφιξη στο στριπομάγαζο της Λ. Αθηνών 250 στις 12:30 Σαββατο βράδυ μαζί με ένα φιλαράκι, ώστε να βρούμε τραπεζάκι της προκοπής γιατί μετά μαζεύει κόσμο...αν στο συγκεκριμένο στριπ δεν έχεις καλή θέα στην πίστα δεν λέει...

Μας εξέπληξε δυσάρεστα το γεγονός ότι οφείλεις πλέον να πληρώσεις είσοδο 10€ (με ποτό) και για το λόγο αυτό έχουν ταμειακή μηχανή κάτω και μια κοπέλα σου δίνει το εισητήριο. Τα εκπτωτικά κουπόνια για είσοδο με 5€ δεν ισχύουν πλέον για Παρασκευή και Σάββατο. Το δεύτερο ποτό 10€ κι αυτό...Money Mouth

...μένει να βάλουν και το χορό στα 10€ και μετά να πάθουν ότι έπαθε και το Caisa στη Συγγρου όταν άλλαξε την ταμειακή του πολιτική...Χμμμ;

Άλλη δυσάρεστη έκπληξη είναι το γεγονός ότι οι κοπέλες πλέον είναι πολύ λίγες για Παρασκευή και Σάββατο, όπου το μαγαζί γεμίζει πελάτες. Money Mouth

Στα θετικά τα 2 ερώτικ σόου, ένα λεσβιακό Ίνα-Μαρί και ένα πλήρες Ίνα-Τεό...η Ίνα σταθερή αξία...όλα τα λεφτά, ιδιαίτερα το λεσβιακό...στο μαγαζί αυτό έχω απολαύσει τα καλύτερα λεσβιακά σόου!!! Ναι!

Χόρεψα με 4 κοπέλες:
1) Λάουρα: μανεκέν, πολύ καλός χορός
2) Πάολα: πολύ καύλα, αλλά ξεπέτα
3) Τζιοβανίνα: προ μιλφ με σιλικονάτο βυζί, πολύ καύλα χορός
4) Ένα αδύνατο μικρό καινούργιο: άπειρο, αλλά χόρεψε σχετικά καλά.

Το φιλαράκι μου χόρεψε κι αυτό με 4 κοπέλες:
1) Τατιάνα: ωραίο μωρό, καλή μου είπε
2) Βικτώρια: ωραίο μωρό, πάρα πολύ καλή μου είπε
3) Σόνια: χρόνια στη δουλειά, αλλά μια χαρά διατηρείται, καλός χορός κλασσικά
4) Νταϊάνα: η έκπληξη, λίγο γεματούλα, αλλά πολύ καύλα ο χορός της.

Δύο νέες αφίξεις με μεταγραφή από Γκόντεν και Μούσσες...

Η Εβίτα με το δυνατό κορμί πιό πολύ έπινε παρά χόρευε με τους αγαπούληδες που έχει...αυταρχικό δεν ξέρω αν κάνει...Χμμμ;

Ο DJ φοβερός όπως πάντα με ωραίες ατάκες και σχόλια για τις κοπέλες. Το προσωπικό λίγο υπεροπτικό (γιαυτό και η βαθμολογία)...φαίνεται το πήραν πάνω τους από το πολύ κόσμο...

Συμπερασματικά, το μαγαζί έχει ωραίες κοπέλες και φοβερά σόου, αλλά αυτό από μόνο του δεν φτάνει. Ξεκίνησε και με μια καλή ταμειακή πολιτική και θα πρέπει να τη διατηρήσει για να συνεχίσει να είναι γεμάτο με πελάτες.

Καλή στριποσυνέχεια φίλοι μου.Καπέλο

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 28, 2017
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.119
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ILIAS1339, Johny323 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Οκτωβρίου, 2017
νομιζω το καλυτερο με διαφορα....οτι θες θα το βρεις εκει μεσα! και αν θες τη γνωμη μου ποτε παρασκευη σαββατο σε τετοια μαγαζιαΚαπέλο
30 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Παρασκευή και Σάββατο μπορούμε να πάμε τύπε...τις άλλες μέρες δεν γίνεται γιατί δουλεύουμε το άλλο πρωί... Καπέλο
27 Δεκεμβρίου, 2017
Καθημερινες είναι καλύτερα..
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3