Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 31 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λένε πως όποιος καταφέρει να καταλάβει το μυαλό της γυναίκας, πως σκέφτεται και τί θέλει, θα είναι ο πιό τυχερός άνθρωπος του κόσμου....Μπούρδες! Η γυναίκα θέλει λεφτά, ασφάλεια και καλό sex. Σιγά το δύσκολο...
Το δύσκολο είναι να καταφέρει κάποιος να αποκρυπτογραφήσει τί συμβαίνει στο μυαλό ενός άντρα όταν μια γυναίκα τον κάνει να έχει μόνιμο χαμόγελο σχηματισμένο στο πρόσωπό του και να περπατάει σαν ζαβλακωμένο στη μέση του δρόμου με κίνδυνο να τον χτυπήσει κανένα αυτοκίνητο...Έρωτας
Κάτι τέτοιο σκεφτόταν η βρωμόγρια που μοιραζόταν το ασανσέρ μαζί μου όταν έφευγα από την Eva.
-Πέρασες καλά ε; Με ρώτησε.....
Δεν ξέρω γιατί αλλά την αγκάλιασα και ξεσπάσαμε σε γέλια....Ντροπή
Στα διάλα κωλόγρια.... Θυμός

Πάμε στην κοπέλα τώρα....
Ελάχιστα αγγλικά, αν και δεν είμαι πολύ σίγουρος για αυτό που γράφω καθώς πιό πολύ φιλιόμασταν.
Από τη Μοσχα ΚΑΙ αυτή. Τελικά η Μόσχα πρέπει να έχει αδειάσει από γυναίκες και να έχει μόνο μεθυσμένους Ρώσους αν τις πιστέψουμε όλες....Δεν στέλνουμε στο δια... στη Μόσχα τίποτα Ελληνίδες, έτσι για ανταλαγή πληθυσμών βρε αδερφέ...να τιμωρήσουμε και τον μαλάκα τον κοντό που έχει πολλά πάρε δώσε με τα μεμέτιαΓαμήσου

Δεν θα συναντήσετε το εντυπωσικό που βλέπετε στις φωτό, αρκετά πειραγμένες.
Δεν είμαι φαν των πληθωρικών γυναικών, τουλάχιστον όχι όπως ο ΦακίρηςΜεγάλο χαμόγελο, εγώ τις θέλω μοντέλες και κοντοπούτανα....αλλά σήμερα βρέθηκα με μια πραγματική γυναίκα Έρωτας. Τσουβάλα δε θα την αποκαλέσω γιατί θα την αδικήσω.
Είναι γυναικάρα με πιασίματα...παντού, μπουτάρες και κωλάρα (με την καλή έννοια). Η μόνη παραφωνία οπτικά η περιοχή της κοιλιάς, αλλά τίποτα το τρελό, μην κόψω κανέναν από το να τη συναντήσει.
Βυζάρες 3άρες φυσικές με φοβερή αίσθηση. Όταν τη βάλεις να σε καβαλήσει βουτάς το πρόσωπο και χάνεσαι στον παράδεισο των βυζιών της....Ναι!Ναι!Ναι!
Πολύ όμορφο πρόσωπο, παρόλο που με υποδέχτηκε άβαφτη, έχει βλέμα που σε κάνει να κολάς....
Φιλιά με πάθος, σαν να είσαι με την γκόμενά σου. Βασικά καμμία γκόμενα δεν με έχει φιλήσει με τόσο πάθος...γαμημένες καριόλες...Κεφάλι σε τοίχο!
Πίπα φοβερή, βαθιά με σάλιο και ρυθμό. Εξαιρετική τεχνική, η κοπέλα το κατέχει καλά...πάρα πολύ καλά...
Στο sex δεν ξέρω αν είναι πάντοτε έτσι, αλλά είχε τρελές καύλες, την περιποιήθηκα και γω και περάσαμε πολύ καλά.
Παρόλο που χθες κοπροσκύλιαζα μέχρι τα ξημερώματα και ήπια μια πισίνα μπύρα πάλιΓλώσσα, ξεπατωθήκαμε στο γαμήσι...με ξεζούμησε 2 φορές η μπουμπού και θα συνεχίζαμε κι άλλο αν είχαμε χρόνο στη διάθεσή μας, αλλά συνηθίζω να παίρνω μαζί μου λεφτά μόνο για μια ώρα για να μην ξεφύγω με τις άτιμες, δεν θέλει και πολύ....όταν περνάω καλά δεν υπολογίζω τίποταΣπασίκλας
Δυνατό σημείο της τα προκαταρτικά, μιλάμε για πολύ gfe καταστάσεις αλλά σηκώνει και τρελό κάρφωμα με άνεση.
Τελείωμα και τις 2 φορές μέσα της. Δεν ήθελα τίποτα, ούτε cim ούτε κώλο, τίποτα. Μόνο να την αγκαλιάζω και να την φιλάω. Μάλλον για πυρφόρος το πάω...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! οπότε καλύτερα να μην την ξαναδώ, ας δοκιμάσουμε όσες μπορούμε για όσο μπορούμε, να μην κολλάμε πουθενά και σε καμμία....Σπασίκλας
Πάντως παρόλο που δεν είμαι φαν του σωματότυπου τη συστήνω ανεπιφύλακτα....

Και για άλλη μια φορά το γραφείο άψογη συμπεριφορά.Καπέλο

Καλά βόλια σε όλουςΝαι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
181
Likes:
23.879
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, LITHOS 77, ILIAS1339 και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Οκτωβρίου, 2017
Ναι!Ναι!ΚαπέλοΝαι!Ναι!
17 Οκτωβρίου, 2018
οχι και 3αρες βυζαρες, χαλαρωσε λιγο.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2