Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Τάνια είναι καινούρια κοπέλα Ρωσόφωνη κατά δήλωση της από Ουκρανία και είναι το καινούριο αστέρι του μαγαζιού με υπηρεσίες πανομοιότυπες με αυτές της Μαρίας. Εχθές που πέρασαν εργαζόταν σε ντουέτο μάλιστα με το Μαράκι.
Τα μαλλιά της Τάνιας είναι καστανά στο ύψος των ώμων της, το σώμα της είναι κανονικό με λίγα πιασιματάκια και μπορώ να την χαρακτηρίσω σαν κοπέλα της διπλανής πόρτας.Συμπαθητική κοπέλα,γλυκιά,ευγενική,με πολύ καλό χαρακτήρα και απόλυτα συνεργάσιμη.
Άν και αρχικώς πήγαινα για την Μαρία,μόλις είδα την καινούρια άδραξα την ευκαιρία να την δοκιμάσω και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος. Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο χαμογελαστή και με θετική αύρα. Σε ερώτηση μου αν μιλάει Αγγλικά η απάντηση της ήταν αρνητική.Έτσι συνεννοήθηκαμε μια χαρά στην γλώσσα του σώματος που είναι διεθνής. Την πλησίασα και αρχίσαμε τις αγκαλιές και τα φιλιά.Η χημεία μας ταίριαξε απόλυτα και η Τάνια ανταπέδιδε με θέρμη τα φιλιά. Αφαίρεσε το μαύρο ριχτάρι που φορούσε και αποκάλυψε το λευκό κορμι της και τα καυτά κόκκινα εσώρουχα που φορούσε.Της έβγαλα το κυλοτάκι όσο αυτή έβγαζε το σουτιέν και πέσαμε στο κρεββάτι όπου εκεί διεξήχθηκε μεγάλη μαχή όντας Εθνική Επέτειος.
Πλούσια προκαταρκτικά με αγκαλιές,χάδια και φιλιά είχαν ανεβάσει υπέρμετρα το ηθικό μου.Σην συνέχεια η Τάνια κατέβηκε κάτω στο σκληρό εργαλείο.Σε πρόταση μου να περιποιηθεί τα δίδυμα, ήταν απόλυτα θετική και άρχισε να γλύφει τις μπάλες πολύ όμορφα.Το τσιμπούκι της ήταν πολύ καλής ηδονικότητας και αρκετά υγρό.
Στην στάση του 69 το ευχαριστηθήκαμε και οι δύο.Το μωράκι απόλαυσε την τεχνική μου στο γατάκι της και ανταπέδιδε με το πολύ καλό τσιμπούκι της που εναλλάσοταν και με γλύψιμο στα αρχίδια.
Στην συνέχεια η Τάνια πέρασε καπότα και ανέβηκε πάνω μου όπου και άρχισα να της κάνω έρωτα ενώ ανταλλάσαμε φιλιά. Επίσης με έγλυφε και σε λαιμό και αναστέναζε ηδονικά στο αυτί μου όσο εγώ παλινδρομούσα μέσα στο στο μουνάκι της.
Στο πισοκωλητό μέ δέχθηκε μέσα της χωρίς να κλέβει και όσο την κάρφωνα αυτή μου χάιδευε τα αρχίδια απο κάτω και βογγούσε αισθησιακά.
Στο ιεραποστολικό οι στενές αγκαλιές και τα φιλιά συνεχίστηκαν και είχαμε ερωτευτεί με το μωράκι το οποίο και έδειχνε να απολαμβάνει το σεξ μαζί μου βογγώντας και χύνοντας δυνατά.
Για το φινάλε αφαίρεσα το προφυλακτικό και χαιδεύοντας το κορμάκι της Τάνιας έχυσα δυνατά πάνω στο σώμα της επισφραγίζοντας μία ακόμα επιτυχημένη συνεύρεση με μία κοπέλα που πράγματι αξίζει πολλά. Μπορώ να την προτείνω προς δοκιμή μιας και η κοπέλα αυτή είναι πολύ καλή μέσα όπως και η Μαρία και σίγουρα θα σας καλύψει άλλους λιγότερο άλλους περισσότερο ανάλογα με την χημεία.Πάντως τα λεφτά σας αποκλείεται να τα κλάψετε για τι η κοπέλα είναι vfm.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τάνια
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού