Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 158 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εχοντας διαβασει και ακουσει καλα πραματα για το κωλικο σεξ που κανει η κορασιδα Μαρια
κατευθυνθηκα στον οικο με τον πουτσο σηκωμενο σα κονταρι ετοιμο να το βαλω στον κωλο της.
Η κοπελα απο εμφανιση δε λεει και πολλα ειναι στο μεσο ορο της περιοχης κλασσικη αλβανιαρα
πιτισρικα.Η Μαρια ηρθε στο δωματιο χαιρετηθηκαμε και ξαπλωσε διπλα μου γυμνη,εχει ωραια
παχια μουνοχειλα που κρεμονται, δεν ημουνα σε mode για γλειφομουνι... ειχα στο μυαλο μου
την κωλοτρυπα της και ανυπομονουσα να μπω μεσα της.Μετα απο μια αδιαφορη πιπα με καποτα
της ειπα οτι θα ηθελα να δοκιμασω το κωλαρι της, προς εκπληξη μου δεν ακουσα το γνωστο
που λενε ολες σε ολους περι μεγεθους ουτε το ελα απο μουνι πρωτα,στηθηκε στα τεσσερα και
μου ζητησε να της τον καρφωσω,με ελαχιστη χρηση κρεμας μπηκα μεσα της με μικρη δυσκολια,
μετα απο μερικα μπες βγες η κωλοτρυπα της ανοιξε και ο πουτσος μου εμπαινε ολος μεσα μεχρι τερμα,
το κωλαρι της καθαρο χωρις οσμες και μερεντες, για καλυτερη διεισδυση ανεβηκα απο πανω στα κωλομερια
της για να εχει καλυτερη γωνια ο πουτσος οταν μπαινει μεσα, η Μαρια ειχε γαντζωσει τα σεντονια
κοιταζοταν τον καθρεφτη διπλα και βογγουσε, καταλαβα οτι την εσκιζα και την ρωτησα αμα θελει να χαλαρωσω
ρυθμο με αυτη να μου απανατει οχι συνεχισε, οταν καταλαβα οτι ερχοταν το τελος εκανα ενα βαθυ μπασιμο
και τα αδειασα ολα μεσα,αμα το κωλαντερο ειχε μητρα θα της ειχα κανει κωλοπαιδο τωρα...εχυσα πολυ πραμα
λεμε, νομιζω οτι το κωλαντερο με κανει να χυνω περισσοτερο. Αφου στραγγιξα χαιρετηθηκαμε και εφυγε.

Συμπερασματικα η Μαρια ειναι μια μετρια παρουσια, επι 10 λεπτα της γαμουσα το κωλαντερο χωρις να κλεψει
η να παραπονεθει.Η υπηρεσια δεν ενοχλησε, ο χωρος ψιλοβρωμικος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
59.983
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, alex2003, LanciaRallye037 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Οκτωβρίου, 2017
Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
09 Δεκεμβρίου, 2017
Θα παω κ εγω για κωλο.Θα την ανοιξω για τα καλα την σουσουραδα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2