Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 200 10
Sex Studio 294993
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από τη φάση Milf που πέρασα, με ανάμεικτα συναισθήματα και αποτελέσματα, είπα να δοκιμάσω και τη νέα γενιά. Έχοντας διαβάσει αρκετά καλά λόγια για τη Πέγκυ αποφάσισα να τη δοκιμάσω. Την πέτυχα λίγο μετά την έναρξη της απογευματινής της βάρδιας μεσοβδόμαδα περίπου. Με το που μπήκα στο χώρο με υποδέχτηκε τυπικά αλλά ευγενικά η υπηρεσία και αφού στρώθηκα στο σαλόνι μου παρουσίασε την κοπέλα. Η Πέγκυ είναι ένα μινιον τούμπανο, με ύψος λίγο πάνω από το 1,60 με σωματάρα όμως, ενισχυμένο στήθος και πολύ ωραίο πρόσωπο ειδικά όταν γελάει σε στέλνει αδιάβαστο. Δεν δίστασα λεπτό και έδωσα το αντίτιμο για απλό πρόγραμμα και κατέβηκα στα ενδότερα. Το δωμάτιο μικρό αλλά από την προηγούμενη φορά μου στο ίδρυμα μου φάνηκε καλύτερο, είχε παντόφλες μια χρήσεως, πετσέτα μικρή αλλά σφραγισμένη και εκπαιδευτική τηλεόραση καλής ποιότητας. Ετοιμάζομαι και σε λίγο ακούω τον ηδονικο ήχο των τακουνιών στη σκάλα και παίρνω θέση απέναντι από τη πόρτα . Με το που μπαίνει η Πέγκυ μου σκάει ένα χαμόγελο άλλο πράγμα και έτσι όπως είμαστε στα όρθια με αγκαλιάζει ξεκινώντας απίστευτα φιλιά ενώ εγώ να χουφτώνω την κορμάρα της. Το απίστευτο ήταν ότι η κοπέλα δεν βιάστηκε να πέσουμε στο κρεβάτι και συνεχίσαμε για αρκετή ώρα όρθιοι και μόνο μετά από δική μου παρότρυνση ξαπλώσαμε όπου και εκεί συνεχίσαμε το ίδιο έργο χωρίς καμία βιασύνη. Ξαπλωμένοι όπως είμαστε ήρθε από πάνω μου απασφάλισε τα στήθη της και ξεκίνησα να τα γεύομαι. Η αλήθεια είναι ότι είναι λίγο σκληρά όχι τίποτα φοβερό αλλά ο καλός ο μπουρδελιάρης πρέπει να προσέχει όλες τις λεπτομέρειεςΜατάκι.Τα προκαταρκτικά όπως και πριν ατέλειωτα η κοπέλα με είχε καυλώσει απίστευτα όποτε μετά από λίγο μου περνάει λάστιχο με το στοματάκι της αργά και ηδονικά. Το στοματικό της πάρα πολύ καλό, αργό και με επίκεντρο το κεφαλάκι ενώ ταυτόχρονα πίεζε και την περιοχή του προστάτη ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Δεν μείναμε για πολύ ώρα έτσι γιατί θα είχαμε πρόωρη λήξη, όποτε την ξαπλώνω και ξεκινάμε με ιεραποστολικό. Αρχικά πιάνοντας την από τη μέση την κάρφωνα αργά και βασανιστικά και σε λίγο φέρνω τα πόδια της ψηλά στους ώμους μου και ταυτόχρονα άλλαξα ρυθμό. Η αίσθηση απίστευτη, η κοπέλα να βγάζει αληθοφανείς κραυγούλες και εγώ να προσπαθώ να ελέγξω την κατάσταση μπας και προλάβω να τη γυρίσω στα τέσσερα. Σε κάποια στιγμή μου φέρνει τα πατουσάκια της στο πρόσωπο μου, όποτε και δυστυχώς δεν άντεξα και απελευθέρωσα το φορτίο μου. Με το που τελείωσα η κοπέλα με άρχισε στα κομπλιμέντα και δώσαμε ραντεβού για μια επόμενη φορά.
Overall όσο και να θέλω να είμαι αυστηρός η κοπέλα είναι πάρα πολύ καλή. Εμφάνιση, συμπεριφορά και υπηρεσίες απλά αγγίζουν το τέλειο, συνυπογράφοντας όσα ακριβώς αναφέρουν και οι προηγούμενοι συναγωνιστές και με το παραπάνω. Όποτε για τους gilf τύπους συνιστάται χωρίς κανένα δισταγμό.
Το σύστημα δεν μου επιτρέπει να βάλω τις βαθμολογίες που θέλω για την κοπέλα (εμφάνιση 9, συμμετοχή 10 και σχέση απόδοσης τιμής 9).

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Πέγκυ
Υπηρεσίες
terastios1973
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
424
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού