Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καταδρομική ανήμερα εθνικής εορτής προς αναζήτηση gilf για κατάθεση. Παρκάρισμα με αυτοκίνητο πανεύκολο σχεδόν απ' έξω από το ρδέλο. Είσοδος στο ισόγειο αριστερά, όπου η μικρή πόρτα ήταν σχεδόν ανοιχτή. Περίμενα κανά λεπτό βγήκε η τσατσά και με καλημέρισε. Μου λέει είναι η Όλγα, θα περάσεις; Ναι, απάντησα, αλλά πρώτα να τη δω. Βγήκε η θεία με το μαύρο μπέιμπιντόλι και τα βυζόμπαλα σχεδόν σε κοινή θέα και ασημένια πέδιλα. Θα μπει το αγόρι, με ρώτησε κι αυτή. Ασφαλώς, της λέω, αφού την τσέκαρα από πάνω μέχρι κάτω και μπάνισα τα πέδιλα με τις νυχάρες της σε μπορντώ χρώμα. Δίνω 50άρικο και πάω στο βάθος αριστερά. Μου λέει έρχομαι σε λίγο και θα σου φέρω τα ρέστα. Εμφάνιση Ολγάρας γνωστή. 60άρα πλέον, ξανθό μαλλί παλαιού κομμωτηρίου, βυζάρες μεγάλες κρεμασμένες, κοιλιά ευτραφής αλλά όχι αποκρουστική, λευκό καθαρό δέρμα Το δωμάτιο με εντελώς παλιά επίπλωση, καθαρό όμως φάνηκε σε γενικές γραμμές. Έχει ένα κρεβάτι που τρίζει αρκετά, που ακουμπάει στον τοίχο, όπου βρίσκεται ένας καθρέφτης. Δίπλα στο κρεβάτι υπάρχει ένας καναπές, άσχετο γιατί. Από την άλλη πλευρά ένας καλόγερος κι ένας νιπτήρας με τα σχετικά (σαπούνι κρέμα και χαρτί υγείας). Τέλος πάντων, μπανιαρισμένος ήμουν, γδύνομαι και περιμένω. Σε κανά 3' μπαίνει η Ολγάρα, μου δίνει τα ρέστα και γδύνεται με τη μία. Σκαλώνει με το σώμα μου, με αγκαλιάζει κι άρχισε γλυψίματα στους ώμους, στο στήθος και στην κοιλιά. Ξαπλώνω, έχοντας ήδη καυλώσει. Τη ρωτάω "σ' αρέσει"; και απαντάει με φοβερή ατάκα: "Υπάρχει καλύτερο πράμα από αυτό";!!! χαχα Της ζητάω πίπα χωρίς και μου λέει, όπως θες εσύ, είσαι τόσο καθαρός κι αρχίζει ένα τρελό τσιμπούκωμα, βαθύ, με ένταση, υγρό και με ελάχιστο χέρι. Σε κάποια στιγμή της ζήτησα να κάνει λίγο πιο σιγά, γιατί θα τελείωνα στο μπαμ μπαμ. Της λέω φέρε να χαϊδέψω τις ποδάρες σου. Μου απαντάει πως είναι καθαρές, αλλά έχει πατήσει κάτω πριν. Οπότε, δεν τις έγλυψα αλλά τις περιεργαζόμουν και τις χάιδευα συνέχεια. Είχε φοβερό πεντικιούρ, όπως είπα πριν, με έντονο σκούρο χρώμα στις νυχάρες της. Ήταν όντως καθαρά, και για την ηλικία της αρκετά μαλακά. Μου περνάει ύστερα το προφυλακτικό και την παίρνω ιεραποστολικά, με αρκετή δύναμη και εκείνη βόγκαγε αρκετά. Μετά μου λέει έλα πισωκολλητό κι εκεί ύστερα από λίγο σφυροκόπημα κι ενώ μου χάιδευε τ' αρχίδια με το χέρι τέλειωσα! Πριν φύγει, εξάλλου δεν είχαν περάσει πάνω από 7-8 λεπτά, με ρώτησε το όνομά μου, πώς γυμνάζομαι και τέτοια και μου είπε σε περιμένω ξανά. Τη ρώτησα πότε δουλεύει και είπε πρωινές ώρες. Την ευχαρίστησα, ντύθηκα, χαιρέτησα και την έκανα. Εγώ που γουστάρω τις σιτεμένες, μου άρεσε πολύ, ενώ και η Ολγάρα κάνει τα πάντα για να ευχαριστήσει τον πελάτη. Καλή συνέχεια και χρόνια πολλά σε όλους!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Όλγα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
3.675
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, iuakoya, Πρυτανης και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού