Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 180 10
Call-Girls 692441
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αφου ειχα την γιορτη μου δεν υπηρχε καλυτερο δωρο να κανω στον εαυτο μου μια συναντηση με την αντριαννα.Το ραντεβου κλειστηκε στο γνωστο ξενοδοχειο για 9 ωρα μετα απο 2 τηλεφωνηματα.Κατα τις 5 το απογευμα με ειδοποιησε οτι θα αργησει μιση ωρα.Φτανω στο ξενοδοχειο παιρνω δωματιο κανω ενα μπανακι και αρχιζω να μετραω τα λεπτα για τη μεγλη συναντηση.Φτανει 9:30 η αγωνια στο κατακορυφο τα λεπτα αρχιζουν να παιρνουν βασανιστηκα η ωρα εχει φτασει 10 και ακομα τιποτα ωσπου με παιρνει τηλ.ζητωντας μου συγνωμη για την καθυστερηση σε 10 λεπτα ερχομαι.Μετα απο 10 λεπτα χτυπαει η πορτα ανοιγω και βλεπω μπροστα μου αυτο που ειχα φανταστει για τα δικα μου γουστα μια πορν σταρ ετοιμη για ολα μου χαμογελαει μου δινει ενα φιλι στο στομα και παιρναει μεσα.Μου ζηταει παλι συγνωμη για την καθυστερηση δεν πηραζει λεω αξιζε η αναμονη και αρχιζει ο αγωνας.Η αντριαννα εχει το κορμι και γενικα ολο το στυλ που εμενα με τρελαινει καθομαι στην ακρη του κρεβατιου της κατεβαζω το κολαν και χωνω την μουρη μου μεσα στην κωλαρα της ειχα αφηνιασει αφου γδυθηκαμε την ξαπλωνω στο κρεβατι και αρχιζω να την αλοιφω με σαντιγυ που ειχα φερει τις εγλυφα τις βυζαρες τις εβαζα σαντιγυ στο στομα και φιλιομασταν με μανια και η αντριαννα να γουσταρει ολο και πιο πολυ.Κατεβηκα κατω να την περιποιηθω βαζοντας σαντιγυ και γλυφωντας με μανια και τις 2 τρυπες της και εκει μου λεει βαλε μου σαντιγυ μεσα στο κωλαρακι μου οπως και εκανα και συνεχιζα να γλυφω με μανια.Τις λεω σειρα σου τωρα βαζει σαντιγυ στο εργαλειο και αρχιζει ενα στοματικο που πρεπει να διδασκεται σε ολα τα πανεπιστημια τι να τον παιρνει ολο μεσα μεχρι να βρει πατω τι φτυσιματα τι βρισιδια τι να τις τραβαω τα μαλια να τις βαζω δαχτυλα στην πισω τρυπα της να της πηδαω το στομα και εγω να τσιμπιεμαι να δω αν αυτο που ζω ειναι ονειρο η πραγματικοτητα.Αφου μου τον εκανε πετρα τις λεω κατσε πανω μου και πηδαμε βαζω προφυλαχτικο τον παιρνει και τον βαζει στη πισω τρυπα της η θεα ηταν απιστευτη την σηκωνω την βαζω στα 4 στη πολυθρονα και αρχιζω το σφυροκοπημα να τις τραβαω τα μαλια χαστουκια στα κωλομερια βρισιδια η αντριαννα να γουσταρει φουλ και εγω να δινω ολο και πιο πολυ να μην σταματαω.Το τελος με βρηκε εμενα ορθιο την αντριαννα στα γονατα τελειωνοντας στο στομα τις μεχρι την τελευταια σταγονα στη συνεχεια μπανιο και συζητηση να ερθω στα ισια μου.Λεγαμε διαφορα και οσο μιλαγαμε την γουσταρα ολο και πιο πολυ γιατι ειναι απ τα ατομα που ανετα θα καθομουν μαζι της να μιλαω με τις ωρες ταιριαξε η χημεια μας.Ξεκιναμε δευτερο γυρο παλι με σαντιγυ να με γλυφει με μανια εγω να τραβαω μαλια να βριζω και η αντριαννα να δινει πονο εχοντας κανει το εργαλειο μου κατακοκκινο.Προσπαθησα να τελειωσω δεν μπορουσα τις λεω αστο ας σταματησουμε και αυτη εκει οχι δεν θα σε αφησω να φυγεις ετσι και να συνεχιζει να μην σταματαει αφου δεν μπορουσα να τελειωσω το ελειξα εκει αφηνοντας την αντριαννα με ενα παραπονο που δεν τελειωσα.Θελω να πω οτι εκανε τα παντα να με κανει να τελειωσω δευτερη φορα και μπραβο της.Ντυθηκα να φυγω αφου ειχε περασει η ωρα την ευχαριστησα για το ραντεβου μας γιατι περασα απιστευτα καλα και μου λεει την επομενη φορα δεν θα σε αφησω να φυγεις αν δεν τελειωσεις 2 φορες.Για τα δικα μου γουστα και οπως περασα στο ραντεβου η αντριαννα βαζει κατω πορν σταρ παραδιδει μαθηματα και δεν υπαρχει περιπτωση να ξαναερθω αθηνα και να μην συναντησω την αντριαννα και μονο αυτην. Η βαθμολογια που εβαλα δεν ισχυει γιατι δεν με αφηνει να βαλω παραπανω το συστημα αυτη ειναι η πραγματικη βαθμολογια: εμφανιση προσωπου 7 γενικη συμπεριφορα 10 εμφανιση σωμα 10 επικοινωνια 10+ διαθεση στο σεξ 10+ σχεση αποδοση τιμης 10

Αντριαννα αν διαβασεις την κριτικη θελω να σου υποσχεθω οτι την επομενη φορα θα σε γλυψω πιο πολυ γιατι μου εκανες παραπονο οτι ηθελες και αλλο και να σου υπενθιμησω οτι μου εχεις υποσχεθει οτι στο επομενο ραντεβου θα μου κανεις κατι που δεν μπορουσες να μου κανεις σε αυτο το ραντεβου ελπιζω να θυμασαι Ματάκι Ματάκι Για τα δικα μου γουστα πορν σταρ παγκοσμιας κλασης

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
D
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 me_n, stelios13, leonidas72 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού