Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μέρα μεσημέρι χαρά Θεού,πολύ ησυχία γυρνάω στα μαγαζιά της Διδύμου μπαίνω κι εδώ.
Αντί για υπηρεσία μου βγαίνει η Σοφία μελαχρινό μιλφ ωραίο με καλό σωματάκι για τα γούστα μου γενικά με στυλ ξεπεταγμένης ανατολικής νοικοκυράς και φοράει ένα ριχτό με τα βυζιά της έξω.
Πάμε;μου λέει και με κοιτάζει στα μάτια πονηρά ενώ με βυζοπρεσάρει από πάνω και από κάτω χώνει το χέρι της μέσα απ'το παντελόνι!
Τον πασπατεύει από δω τον χαϊδεύει από κεί μου δίνει όρκους απίθανης πίπας βήμα με βήμα με βάζει στο δωμάτιο.
Για πότε βρεθήκαμε ξάπλα για πότε με ξεκούμπωσε για πότε μπουκώθηκε ούτε που κατάλαβα.
Ωραία πίπα η άτιμη,βαθιά με σάλιο με παιχνίδι με μπες-βγες στο στόμα της εναλλαγή με ισπανικό μετρ του είδους η κυρία.
Κατάλαβα πως το πήγαινε να με ξεκάνει έτσι της κάνω ένα απότομο,σηκώνομαι τα χάνει για λίγο και τη βάζω στα τέσσερα.
Στήνεται καλά αρχίζω το σπρώξιμο και ανεβάζω ταχύτητα.Της ρίχνω χαστούκια στα λευκά αθώα κωλομάγουλα κάτι μουγκρίζει αυτή κορώνω εγώ την κοιτάζω απ'τον καθρέφτη και με φτιάχνει ακόμη πιο πολύ που τη βλέπω σαν να ζορίζεται.
Δεν θα άντεχα για πολύ ακόμη.Σταματάω βγάζω το προφυλακτικό.
Γυρνάει από μόνη της σκύβει μπροστά μου και με πλακώνει πάλι σε μια λυσασμένη πίπα.
Κάπου πήγε να μου κλέψει με το χέρι της αλλά της το έκοψα το κουλό αφού πρώτα την έβρισα και αρχίζω να βγάζω στο στόμα της με ανακούφιση ότι είχα και δεν είχα.
Στεγνό καθάρισμα δεν είδα να αφήνει ούτε σταγόνα ενώ με κοιτούσε κι έλαμπε για την επιτυχία του έργου της!
"Στο είπα" μου μουρμούρισε είπαμε ακόμη δυο-τρεις κουβέντες και βγήκε στο σαλόνι.
Καλή περίπτωση γενικά καθαρή ορεξάτη υπάκουη τσιμπουκοπνίχτρα ωραία μιλφ θα γίνει σύντομα επαναληπτικός γύρος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 27, 2017
Όνομα κοπέλας
Σοφία
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 yorkie, jimy.m., stelios13 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού