Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 45 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Τζωρτζια ειναι γνωστη στους περισσοτερους πορνους δε χρειαζεται να την περιγραψω... Προσκύνημα
Ειχα αρκετο καιρο να την δω και μπορω να πω οτι εχει παραμεινει οπως την ειχα δει την
τελευταια φορα με τις μπουταρες της και τα μπολικα τατουαζ πανω στο κορμι της.
Εισοδος της καυλας Τζωρτζια στο δωματιο με βρηκε ξαπλωμενο και υπερκαυλωμενο,
προκαταρκτικα δεν κανει, εβγαλε το εσωρουχο της τουρλουσε το κωλαρι της σπαζοντας τη μεση της
μου περασε καποτα και αρχισε το τσιμπουκωμα, εβλεπα τη μουναρα της στον καθρεφτη
με τα κοκκινα παχια μουνοχειλα να πετανε και ειχα φουντωσει..,αν και στο σαλονι η υπηρεσια
ανακοινωνει απλο προγραμμα χωρις να αναφερει 69 την ρωτησα ευγενικα αν θα μπορουσα να της
γλειψω το μουνακι σε σταση 69, προς τιμην της Καπέλο η κορασιδα Τζωρτζια δεχτηκε να βγει
εκτος προγραμματος της και εβαλε τα ωραια κωλομερια της πανω στο προσωπο μου οπου αρχισα
να της γλειφω τη ζουμερη μουναρα της, η ιδια μου επαιρνε πιπα σε εντονους ρυθμους με deep throat
φτυσιματα πανω στον πουτσο χωρις να χρησιμοποιει χερι.Με πρωτοβουλια της ανεβηκε απο πανω μου και
αρχισε να χτυπιεται δυνατα,πολυ ωραιο καβαλημα απο την δεσποινιδα Τζωρτζια απο τα καλυτερα που
μου εχουν κανει Προσκύνημα
Γυρισμα στα τεσσερα οπου μολις τουρλωσε την κωλαρα της λεω εδω ειμαστε τωρα... βλεπεις αυτο το
κορμι στημενο και λες πω πω πω τι θα γαμησω τωρα...Μπηκα μεσα και αρχισα να σπρωχνω και να ξανασπρωχνω
τον πουτσο μου οσο βαθια μπορουσα μεσα στο μουνι της το οποιο παρα τη χρηση κρεμας ειναι σφιχτο και εχει αρκετα
καλη αισθηση.Σφυροκοπημα και μερικες μπατσες στα κωλομερια και γυρισμα σε κανονικη σταση και αφου
πηραμε αγκαλια ο ενας τον αλλο αρχισα να την γαμω δυνατα χουφτωνοντας οσο μπορουσα τις μπουταρες της.
Το τελος ηρθε σε αυτη τη σταση.

Συμπερασματικα πολυ καλη περιπτωση για εικοσαρικο η Τζωρτζια,μπορει να κανει απλο προγραμμα αλλα
το δουλευει το εικοσαρι που παιρνει, δεν κλεβει σε καμμια περιπτωση πανω στο γαμησι,ειναι δεκτικη
και υπομονετικη.Να το τονισω ξανα οτι στο σαλονι δεν ανακοινωνει 69, αλλα αν το ζητησετε ευγενικα
πιστευω θα δεχτει.Αυτη ηταν η προσωπικη μου εμπειρια με την Τζωρτζια,ελπιζω να περασετε το ιδιο καλα
η και καλυτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 17, 2027
Όνομα κοπέλας
Τζώρτζια
Υπηρεσίες
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
58.926
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Οκτωβρίου, 2017
Το Τζωρτζιανάκι έχει πολύ τσαμπουκαλέψει και φολέψει. Της έχω ρίξει πάνω απο 10 πούτσους στο Κολωνου 30 πάνω όταν είχε πρωτοβγεί στο κλαρί, κι έλεγε κι ευχαριστώ. Τη ξεμούνιαζα και δεν έβγαζε κιχ και τώρα το παίζει ντίβα. Μαύρο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 160222
28 Οκτωβρίου, 2017
Συμφωνώ απόλυτα φίλε. Εχει το σωματότυπο που με τρελαίνει!! Θα την προτιμούσα σε strip club για την χουφτώνω μα τις ώρες..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2