Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Call-Girls 132360
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το Λιλάκι εξελήχθηκε σε στανταράκι για μένα.
Συνεννόηση με το γραφείο αστραπιαία και άψογη.
1,65 κουκλί στα 20 περίπου, εισβάλει στο δωμάτιο σαν να μπήκε να παίξει με τις κούκλες της.
Και όντως έτσι έγινε... σε κλίμα θερμό και αισθησιακό καλωσορίζει με φιλί, παίρνει το μπανάκι της και σκάει...
πετώντας την πετσέτα στο πάτωμα, εμφανίζεται το καλλίγραμμο κορμί της μκαι μπαίνει στο ψητό με υπέροχη βαθειά πίπα.
Στήνεται στα 4, συνεχίζει με ridding και καταλήγει με ιεραποστολικό στο οποίο και παραδίδω... τα παίρνει στο στομα και πάει για μπανάκι...
Η κοπέλα ξέρει να στήνεται και συμμετέχει αφιδώς με καλές τεχνικές οι οποίες παίρνουν φυσικά βελτίωση.
Στο πρόσωπο κούκλα, βυζί 2+, λετπό σώμα και κώλος στητός... σύντομα όμως θα χρειαστεί γυμναστήριο.
Δεύτερος γύρος δεν μου βγήκε ελλείψει χρόνου.
Στενό μουνάκι φαίνεται να το απολαμβάνει με διακριτικές φωνές...
Κατά δήλωσή της ξεκίνησε πριν από 2 εβδομάδες και όπως φαίνεται έχει δρόμο να τραβήξει στον στίβο.
Μπήκε στη μικρή λίστα μου με τις πιτσιρίκες που μου κάνουν μετάγγιση νεότητας.
Παρατήρηση για το γραφείο: προμηθεύει όλα τα κορίτσια με ενα (μάλλον) φθηνό προφυλακτικό (πράσινη συσκευασία - νομίζω μάρκα "Vivo") το οποίο κυριολεκτικά βρωμάει!
Είναι η τρίτη φορά που το παρατηρώ και πραγματικά φαίνεται να μου δημιουργεί κόμπλεξ!
Δεν ξέρω αν το έχει παρατηρήσει άλλος, εγώ την επόμενη θα ζητήσω να τα αντικαταστήσουν, αλλιώς θα τα προμηθεύομαι μόνος μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 10, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
379
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, VAGGELIS VARVATOS, petla και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Οκτωβρίου, 2017
τα κοριτσια αγοραζουν τα προφυλακτικα οχι το γραφειο, θα ενημερώσω να τα αλλαξειΧαμόγελο
review reaction 1 hornyasfuck
28 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τα Durex 18 τεμαχίων στον ΑΒ και Σκλαβενίτη εχουν 10.20 το κουτί. Έλεος με τις φθηνοκαποτες...
review reaction 1 hornyasfuck
28 Οκτωβρίου, 2017
150 Για ακα τελειοτικο? Δικαιομα σου αν σου βγηκε ετσι...Αλλα δεν μπορουσε να γινει παιχνιδι πρωτα φιλια αγκαλιες κτλ...και στο τελος να χυσης οπως εσυ θες?
review reaction 1 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3